Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

NEODGOVARANJE NA PORUKE

Pozdrav dame, U zadnje vrijeme se sve cesce susrecem s krpicarkama koje se jave za artikl, sve lijepo pitaju mjere, dodatne slike, pitaju da se slikam u odredenoj obuci/ odjeci kako si mogu “bolje predociti” odredenu stvar Naravno da sve to i ucinim jer bi voljela da se tako druga krpicarka pobrine oko mene I naravno, kad sve to uredno posaljem, mjere/ dimenzije/ dodatne slike s blicem/ bez blica itd eh onda krpicarka vise ne odgovara Samo da napise poruku tipa “joj hvala ipak ne bih” “skupo mi je” “ne odgovara mi” “nasla sam drugi artikl” bilo kakav odgovor samo da znam da mogu nastaviti s prodajom iste stvari, za to vrijeme sve ostale krpicarke odbijam tj kazem da je prodano ili rezervirano Ne znam jel se ostatak ekipe susrece s tim “problemom” i kako se nosite s tim Sto je najbolje uciniti? Samo izignorirati stvar ili ostaviti negativnu ocjenu za neozbiljnu krpicarku? Helppp
2023 04 23
Nemate na temelju cega ostaviti negativnu Imam nekoliko stranica onih koji se jave,pa zainteresirani,pa koja je cijena ,pa gdje se nalazim Nakon toga ni a ni b Takve ne racunam kao kupce,prodajem onom tko kupuje,ne onome tko se danima se raspituje za nesto Za one koji uzmu podatke i ne uplate ostavite neutralnu Zadnje 2 su mi se javile kao zainteresirane,jedna ima 8 negativnih,druga 2,kak su se pojavile tako su i nestale,bez traga :')
2023 04 23
Da jasno Al bas mi je tuzno to kad nisu u stanju odgovorit da ipak odustaju od kupnje
2023 04 23
Ja se s takvima ne susrećem u zadnje vrijeme, nego otkad sam na krpicama, dakle odavno. Nema lijeka za takve, ne cijene tuđe vrijeme, opća kultura im nije jača strana...ignorirajte i krenite dalje!
2023 04 23
Igrnorirajte i idite dalje, a dobro Vam je rečeno nemate na temelju čega ostaviti negativnu, da za to idu negativne onda bi mi sve samo dijelile negativne jer svima nama se to događa zanemarite i idete dalje., a uvijek u komunikaciji kažem ako se premišlja da ako mi se netko javi da ću prodati, jer prodajem onom tko prvi kupuje a ne tko prvi pita i to je to., i neka Vas to neljuti nekad ima toga previše pa prestane. Iskoristim to što njima mjerim pa stavim u opis artikla eto i nešto korisno. :D
2023 04 23
Da, sve češće se pojavljuju takve "kupilice", a bome i "prodavačice". Najbolje Vam je odmah napomenuti na početku razgovora da Vam jave drugi dan hoće li sigurno uzeti artikl, ako ne jave prodajte drugoj kupilici. Suludo mi je čekati nekoga da kaže hoće li kupiti nešto 2 tjedna ili neće. Nema mi smisla javljati se i tratiti nečije vrijeme ako ne želi kupiti artikl jer mu je skupn, ne odgovaraju mu mjere (osim ako mjere i cijena nisu navedeni u opisu artikla i fotografijama, a u većini slučajeva jesu navedene jer moraju biti) itd. Ne želim ni spominjati one koji se jave i pitaju "Možete li mi sačuvati do plaće", pobogu ako sada nemaš novaca nemoj ni kupovati, zar u dućan ideš po kruh i mlijeko i kažeš blagajnici da ćeš joj platiti dok dobiješ plaču?. Možda netko ima problema s krpicama pa mu ne stižu obavijesti na mejl, no onda ako doista i je tako, ulogiraš se i provjeriš je li stigla kakva poruka, pogotovo ako znaš da si s nekim započeo komunikaciju ili imate već dogovorenu suradnju. Nedavno sam se javila korisnici od koje sam htjela kupiti odijelo, upitala je da li je slobodno, korisnica mi je odgovorila da je, nakon toga sam vidjela da se nje ulogiravala 2 dana pa sam ju potražila na facebook-u i kontaktirala je putem messengera. Gospođa mi se odmah javila i ispričala jer joj ne dolaze obavijesti na mejl da ima ovdje poruke i dogovorile smo odmah primopredaju, sve je super završilo. Nekima su kultura i bonton nepoznanica, što je žalosno jer je ovo platforma gdje su odrasli ljudi koji bi to već trebali znati. S druge strane ima i prodavačica od kojih na upit za artikl nema ni a ni b. Zaključak bi bio da za ne javljanje NEMA opravdanja već da jednostavno druga strana ne želi suradnju odnosno kupiti ili prodati nešto ili ne zna za pristojnost i kulturu. Danas kada smo svi na ovim našim pametnim strojčekima od kojih se ne odvajamo, možemo barem odvojiti 5 minuta u danu i odgovoriti na poruke koje su na pristigle.
2023 04 23
Susrećemo se s tim na dnevnoj bazi. I još kad žena zaboravi da je pitala za isti taj artikl nakon nekog vrimena pa opet pita i onda opet ne odgovara, sou 😅😅😅
2023 04 23
> kozmetika88: > Nemate na temelju cega ostaviti negativnu > Imam nekoliko stranica onih koji se jave,pa zainteresirani,pa koja je cijena ,pa gdje se nalazim > Nakon toga ni a ni b > Takve ne racunam kao kupce,prodajem onom tko kupuje,ne onome tko se danima se raspituje za nesto > Za one koji uzmu podatke i ne uplate ostavite neutralnu > Zadnje 2 su mi se javile kao zainteresirane,jedna ima 8 negativnih,druga 2,kak su se pojavile tako su i nestale,bez traga :') Pozdrav Ako krpičarka ima 8 negativnih , zašto već nije blokirana?
2023 04 24
> micick: > > kozmetika88: > > Nemate na temelju cega ostaviti negativnu > > Imam nekoliko stranica onih koji se jave,pa zainteresirani,pa koja je cijena ,pa gdje se nalazim > > Nakon toga ni a ni b > > Takve ne racunam kao kupce,prodajem onom tko kupuje,ne onome tko se danima se raspituje za nesto > > Za one koji uzmu podatke i ne uplate ostavite neutralnu > > Zadnje 2 su mi se javile kao zainteresirane,jedna ima 8 negativnih,druga 2,kak su se pojavile tako su i nestale,bez traga :') > Pozdrav > Ako krpičarka ima 8 negativnih , zašto već nije blokirana? https://mojekrpice.hr/snjeza55-141684 Javi se,rezervira,odugovlaci ,ne javi se Sto reci za takve
2023 04 24
> Suludo mi je čekati nekoga da kaže hoće li kupiti nešto 2 tjedna ili neće. > Nema mi smisla javljati se i tratiti nečije vrijeme ako ne želi kupiti artikl jer mu je skupn, ne odgovaraju mu mjere (osim ako mjere i cijena nisu navedeni u opisu artikla i fotografijama, a u većini slučajeva jesu navedene jer moraju biti) itd. > Ne želim ni spominjati one koji se jave i pitaju "Možete li mi sačuvati do plaće", pobogu ako sada nemaš novaca nemoj ni kupovati, zar u dućan ideš po kruh i mlijeko i kažeš blagajnici da ćeš joj platiti dok dobiješ plaču?. > Možda netko ima problema s krpicama pa mu ne stižu obavijesti na mejl, no onda ako doista i je tako, ulogiraš se i provjeriš je li stigla kakva poruka, pogotovo ako znaš da si s nekim započeo komunikaciju ili imate već dogovorenu suradnju. > Nekima su kultura i bonton nepoznanica, što je žalosno jer je ovo platforma gdje su odrasli ljudi koji bi to već trebali znati. > S druge strane ima i prodavačica od kojih na upit za artikl nema ni a ni b. > Zaključak bi bio da za ne javljanje NEMA opravdanja već da jednostavno druga strana ne želi suradnju odnosno kupiti ili prodati nešto ili ne zna za pristojnost i kulturu. > Danas kada smo svi na ovim našim pametnim strojčekima od kojih se ne odvajamo, možemo barem odvojiti 5 minuta u danu i odgovoriti na poruke koje su na pristigle. Slažem se u potpunosti, pogotovo s ovim čekanjem plaće. Svaki put sam pristala, ali ja prodajem odjeću kojoj su cijene cca 5-6 eura, ako nemaš toliko ok, ali nemoj onda ni tražiti da ti ostavljam. Ne moram ni napominjati da se više nijedna nije javila i kupila tu rezerviranu odjeću. Ja se iz principa ne javljam takvim osoba i ne napominjem što su rekle niti tražim njihov odgovor, ali kad već nekog moljakaš da ti nešto čuva dva tjedna, najmanje što možeš bar napisati da si se predomislio. Nije da je neka navala i ne mislim da bi bilo prodano, ali malo ljudskosti nikome neće naštetiti.
2023 04 24
U zadnje vrijeme se puno češće susrećem s prodavačicama od kojih pokusavam dobiti informaciju i nešto kupiti a da mi nisu u stanju odgovoriti na poruku. Napominjem da su dotične od slanja mojih poruka visestruko puta bile aktivne na profilu. Koja je to fora?!
2023 05 03
Isto. Pitala za artikl curu s preko 200 pozitivnih, odgovori može, ja zamolim da mi dade broj računa da odmah uplatim i od onda nema traga ni glasa, a aktivna je. Ne kužim foru.
2023 05 04
Svaki danom dobijem tako par upita nakon par poruka ni traga ni glasa kupcima😊
2023 05 04
A što da radimo s onima koji kupe artikl,snizim im cijenu,prodam,a ne udostoje se ni javiti da li je roba stiglo,a kamo li da bi stavile ocjenu .Imala sam kontakte barem s 20 tak takvih bez opće kulture.
2023 05 08
> lakiranecipele: > A što da radimo s onima koji kupe artikl,snizim im cijenu,prodam,a ne udostoje se ni javiti da li je roba stiglo,a kamo li da bi stavile ocjenu .Imala sam kontakte barem s 20 tak takvih bez opće kulture. Nista. Nije im se svidjelo.
2023 05 08
1 2