Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mihaela i Melisa Matošević PREVARANTICE

Pozdrav! Dakle imam problem i situaciju koja se vec skoro dva tjedna razvlaci sa gore navedenim sestrama Melisom Matosevic i Mihaleom Matosevic. Sa Mihaelom Matosevic sam se cula u travnju za koznu jaknicu koju prodaje. Medutim, zagubio mi se razgovor u porukama, i sjetila sam jakne i ponovo javila Mihaeli krajem travnja i rekla da zelim kupiti jaknu. Rekla je da je dostupna i da mogu uplatiti novce. Uplatila sam, poslala potvrdu da bi mi sutradan Mihaela javila da je to sestrina jakna (Melisa Matosevic) i da ju ipak ne zeli prodati i da ce mi vratiti novce. Na to sam odgovorila da u redu nema problema. I sada tu dolazi fijasko koji traje od 28.04.!!!! Nakon par dana javljam se da jos nisam dobila povrat, na sto dobijam odgovor od Mihaela da nije do nje i da se javim sestri Melisi. U redu. Cekam jos par dana i ponovno se javljam sa upitom kada mogu ocekivati povrat. Odgovara da treba adresa za povrat preki banke. Posaljem adresu. Opet nista. I javljam se jucer, nakon 11 dana od javljanja da ce mi novac biti vracen. Odgovor da je receno da je vraceno u nedelju. Ja do danas nisam nista dobila, Melisa Matosevic na poruke ne odgovara iako svako malo stavlja videe na tik tok.🤦🏼‍♀️ Molim vas savjet sta sve mogu poduzeti, jer ja svoje novce nisam nasla na cesti, radim i mucim se za njih da bi sad klinke radile budalu od mene i varale i zavlacile. Hvala puno!!!❤️
2023 05 10
Ostavite negativnu,jer dok se Vi s njima danima dopisujete mogu prevariti jos nekoga Vecinom se opamete kad im javno pise ime i prezime i da su lopovi
2023 05 10
Ostavite negativnu da znaju drugi kupci
2023 05 11