Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Tražim ovakve lopatice za Bosch mikser

Obožavam kolače, često ih pečem☺️ I još je sezona jagoda, a svi znamo kako su savršene sa šlagom. Uglavnom izmrcvarila sam mikser. I puknula mi je jedna lopatica. Mikser i dalje normalno radi, čini mi se da može puno toga još podnijeti 😉 I sad tražim ako netko slučajno ima takve lopatice da mu stoje i ne trebaju. Može na poklon, može prodaja, a može i zamjena za nešto s mog profila. 🤞Jedino ne bih baš mijenjala bicikl za lopatice😁 Također, ukoliko netko slučajno zna gdje ih ima za kupiti odvojeno, bila bih zahvalna na informaciji🤗
2023 06 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3a2b29e716ed053857528607d814a2fb.jpg)
2023 06 09
Možda da pitate u servisu koji popravlja Bosh? Možda su neke univerzalnije koje idu u više miksera...
2023 06 09
> sanjaurban: > Možda da pitate u servisu koji popravlja Bosh? Možda su neke univerzalnije koje idu u više miksera... Kad trebaš kupiti neki dio baš bude skupo. Sigurno je Sanjica htjela proći jeftinije. Možda neko ima. A pogledajte i na njuškalu. Znaju prodavati i tako nešto.
2023 06 10
Daaa, treba vidjeti jel to isplativo kupiti posebno...
2023 06 10
To vam se zove metlice za mikser. Ne mogu zalijepiti link, ali ukucajte to u google pa će vam izaći stranica, a ima i na Njuškalu nekih oglasa. Samo trebate po svom modelu usporediti.
2023 06 10
Hvala curke na pomoći 🤗 Da, Vikilii je u pravu. Zvala sam jedan servis i rekli su da nemaju na lageru već da moraju naručiti i dosta se dugo čeka (preko mjesec dana), a čak mi nisu znali reći ni točnu cijenu, pa sam mislila pokušati ovako... Možda je nekom pregorio baš mikser, a ostale lopatice☺️ Imam dosta Bosch uređaja, ali ta njihova službena stranica je meni baš komplicirana. Ako se nitko ne javi, morat ću se malo aktivnije baciti u potragu. Vjerojatno postoje i drugi servisi u Zagrebu, samo ih moram pronaći. Nije mi toliko problem ni lova, ali bilo bi super da postoji dućan u koji uđeš i kažeš daj mi taj dio, a oni ga imaju odmah, platiš i bok. Naravno, nadam se da lopatice nisu skuplje od samog miksera😁
2023 06 10
Online cijena im je negdje 10-20 eura A cijena miksera 40 eura na vecini stranica Valjda ce se naci netko tko ima te lopatice Ili jednostavno kupite novi Evo ima ga trenutno na akciji ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d2e49af0a675656a29d63ef2b7a2f6bc.jpg)
2023 06 10
Cula sam da su dosta skupe u servisu kupit. Probajte pogledat na marketplaceu i njuskalu. Ja jedino imam od gorenja
2023 06 18