Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Izbjelivanje mrlja

Trebam savijet kako je nabolje ukloniti smeđu mrlju sa bijele košulje. Košulja je dečkova, pamuk s malo elastina. Probala sam ju oprati sa Vanishem za bijelo rublje, ali još uvijek se vidi. Ima li neki izbjelivač da je bolji? Ne znam da li su izbjelivači sa klorom nešto bolji i bojim se da ne uništim tkaninu
2023 07 13
Možda da probate par puta oprati u mašini baš sa praškom za veš, ne tekućim,ako smije na 40 za nježni veš. neke fleke s vremenom odu ako nisu od šljiva , to je jedino kaj nisam uspjela oprati
2023 07 13
Ne bi preporucila izbjeljivac jer sam tako i sama unistila majicu ili sto je vec bilo. Mrlja je otisla al je zato ostala mrlja od izbjeljivaca. 😂 Mozda da namocite mrlju octom i sodom bikarbonom i ostavite par sati pa operete u masini?
2023 07 13
https:// www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Uredenje-doma-Spremanje-i-ciscenje/Dr.Beckmann-odstranjivac-mrlja%2C-200ml-/p/C00GBJE# Kad mi vanish ne radi, ovo radi, na zasad, svaku mrlju.
2023 07 14
od čega je mrlja? ...prvo malo kapnuti neko sredstvo protiv mrlja jače je on DR Bekman..(dm, konzum) i ostaviti namoćeno u toploj vodi malo proprati pa u mašinu i tamo ga dodati ...ugl ovisi od mrlje
2023 07 14
> jelena693: > Trebam savijet kako je nabolje ukloniti smeđu mrlju sa bijele košulje. Košulja je dečkova, pamuk s malo elastina. Probala sam ju oprati sa Vanishem za bijelo rublje, ali još uvijek se vidi. Ima li neki izbjelivač da je bolji? Ne znam da li su izbjelivači sa klorom nešto bolji i bojim se da ne uništim tkaninu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/beba0184116abdf1d37998ed1647c48c.jpg) fenomenalna stvar !!! Ako trebate savjete oko korištenja javite me u inbox. Imam već odlično iskustvo i mogu Vam dati dobre preporuke
2023 07 14
Ovaj KH-7 vam je top!
2023 07 15
Meni je do sad skinio sve dm sapun za mrlje, to ponovim par puta ako je aca mrlja/duze drzim neko na uputama. A ako se ne makne, opet stavim na mrlju i u masinu, uvijek mi je otislo. Mama zna domestos i trljat i onda isto masina, na uputama na domestosima pise kako koristit.
2023 07 18
Hvala svima na savjetima! Na kraju sam uzela dm-ov prasak za izbjeljivanje i ugodno me iznenadio
2023 07 18