Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

IPHONE - da ili ne

Bok zene, trazim savjet. Bacam se u akciju skupljanja parica za novi mobitel i skroz mi je u glavi Iphone, znaco tek za nekih godinu dana otprilike, pa imam par pitanja. Isplati li se davati toliko? Vjecna patnja oko baterije, postoje dani kad sam po cijeleee dane na mobitelu, izdrzi li? Koliko cesto punite? Nadopunjujete li ako je npr. na 40%, a znate da vam treba cijeli dan? Kako sto duze sacuvati zdravlje, utjece li punjenje na to, odnosno to nadopunjavanje? Buduci da se ne dobije punjac, kako se krecu cijene njih i koliko je potrebno da se napuni baterija? Ima li za kupiti i onaj brzi punjac? Takoder me zanima koliko kosta zamjena baterije i ako je netko mijenjao, bude li ona kap original? I da, moze li ga se imati ono bar 3god? Trenutno mi na pamet ne pada vise nista, ali ako ste korisnik Iphonea i imate jos neke info, slobodno me informirajte😂
2023 09 11
Imam 8 plus star 6 godina i dalje radi tip top! E sad, prosle godine sam kupila novi 14pro u Istyleu. Mobitel punim 2-3 puta dnevno, baterija je jako losa. Pregrijava se kod svakog punjenja toliko da se ne moze niti primiti u ruku koliko je vruć. Zdravlje baterije se rapidno degradiralo bez obzira na mizerno korištenje. Tako da me ceka i promjena baterije koja je nekih 300 eura +- i to sve na mobitelu koji sam platila masne pare. Nosila sam ga na servis, posto kvar nisu nasli platila sam servis bez obzira na važeću garanciju. I dalje se pregrijava, i dalje je baterija losa. Punim s original punjačem. To vise NIJE mobitel koji se moze godinama koristiti, na 8plus nisam mjenjala bateriju i nikad nisam imala problema. Za mene ne vrijedi te novce, kakvi su drugi modeli to neznam ali s obzirom da je ovaj premium toliki škart ja vise Apple ne preporucam nikome!
2023 09 11
Imam 14 pro max, baterija je savršena (za iphone pojmove), punim svaki drugi dan (a koristim ga dosta). Većina ljudi ne koristi punjače koje bi trebala nego zamjenske i ne zna puniti pa se događa da zdravlje baterije ode u kratkom roku. Imam službeni android i razlika između iphone-a i androida je kao nebo i zemlja. Ukratko ne bi mijenjala iphone za neki drugi nizašto
2023 09 11
Opet isto pitanje.... --> https://mojekrpice.hr/forum/t/281425/iphone-ili-android Kupite si polovni, najradije.
2023 09 12
> Nikolina71: > > PatriciaS: > > Bok zene, trazim savjet. > > Bacam se u akciju skupljanja parica za novi mobitel i skroz mi je u glavi Iphone, znaco tek za nekih godinu dana otprilike, pa imam par pitanja. > > Isplati li se davati toliko? > > Vjecna patnja oko baterije, postoje dani kad sam po cijeleee dane na mobitelu, izdrzi li? > > Koliko cesto punite? Nadopunjujete li ako je npr. na 40%, a znate da vam treba cijeli dan? > > Kako sto duze sacuvati zdravlje, utjece li punjenje na to, odnosno to nadopunjavanje? > > Buduci da se ne dobije punjac, kako se krecu cijene njih i koliko je potrebno da se napuni baterija? Ima li za kupiti i onaj brzi punjac? > > Takoder me zanima koliko kosta zamjena baterije i ako je netko mijenjao, bude li ona kap original? > > I da, moze li ga se imati ono bar 3god? > > Trenutno mi na pamet ne pada vise nista, ali ako ste korisnik Iphonea i imate jos neke info, slobodno me informirajte😂 > Ja ako sam u hodu ili na poslu na kraju dana mi ostane bar 40% baterije. Ako imam lazy day imam negdje 8 sati baterije dok se ne isprazni skroz. > Imala sam iphone 7 i trajao mi je nekih 3 godine. Kad kazem trajao mislim da se nije pokvario nego sam igrom slucaja na dar dobila novi pa sam stari prodala frendici. Frendica mi je rekla da je za tako stari model u odlicnoj funkciji. > Sada imam 11 i kupujem 13 uskoro. I generalno koristim apple od 2018/2019 i pre zadovoljna sam. Ja generalno dosts dobro cuvam mobitele i msm da mi se ni jedan nikad nije pokvario al eto. Sve preporuke od mene Znaci ima smisla uzeti 13 iako vec izlazi i 15?
2023 09 12
> Znaci ima smisla uzeti 13 iako vec izlazi i 15? Apsolutno da - govorim iz iskustva višegodišnjeg korištenja raznih iPhone modela. Prošli mjesec sam kupila iPhone 13 mini i sigurna sam da će me služiti još jako dugo, dugo... Sve ranije modele sam prodala nakon dužeg korištenja, nisam imala potrebu mijenjati zbog baterije ili bilo kojeg drugog problema, jednostavno sam se zaželila novijeg modela... Nema boljeg uređaja/operativnog sustava na tržištu kad se radi o omjeru cijene i kvalitete, iPhone jednako radi prvog i tisućitog dana korištenja
2023 09 12
> dextroza: > > Znaci ima smisla uzeti 13 iako vec izlazi i 15? > Apsolutno da - govorim iz iskustva višegodišnjeg korištenja raznih iPhone modela. > Prošli mjesec sam kupila iPhone 13 mini i sigurna sam da će me služiti još jako dugo, dugo... Sve ranije modele sam prodala nakon dužeg korištenja, nisam imala potrebu mijenjati zbog baterije ili bilo kojeg drugog problema, jednostavno sam se zaželila novijeg modela... Nema boljeg uređaja/operativnog sustava na tržištu kad se radi o omjeru cijene i kvalitete, iPhone jednako radi prvog i tisućitog dana korištenja Hvala puno, onda cu dobro razmisliti i popratiti malo akcije oko crnog petka ili bozica pa mpzda naletiti na neki dobar popust :)
2023 09 12
Imam iPhone 13 Pro Max star godinu i 3 miseca, definitivno vridi svakog eura, barem po mom mišljenju. Baterija mi je izvrsna, zdravlje je evo na 94% sto mislim da je dosta okej s tim da sam ja stalno na mobitelu pogotovo YouTube, Instagram. Slike nemam uopće komentar, čiste, jasne, savršene, ni jednu aplikaciju za uređivanje mi nije potrebno koristiti, eventualno kad idem objaviti malo smanjim ili povećan svjetlost i tjt, idalje mi je dosta brz, nikad mi nije blokirao, ali doduše nije ni pao jer ja ga bas pazim. Punjač nije skup doduše ja san uzela obični nisan kao za brzo punjenje meni je bitno samo da je original od Applea. Baterija mi traje 1 cijeli dan nekad i pola drugog, nekad i 2 puna dana, sve mi ovisi koje aplikacije koristim i koliko sam na mobitelu, ali 1 cijeli dan sigurno! Isplati li se davati toliko novaca bi se dalo diskutirati jer smatram da je danas 90% toga precijenjeno, ali s obzirom na to da sam ja prije ovog imala iPhone 7 koji je trajao 4 godine bez ikakvih poteškoća- meni se isplati, ako imate ikog vani tipa Amerika da vam ga može kupiti povoljnije je nego ode ako Vam to ista znaci.
2023 09 13
> PatriciaS: > > Nikolina71: > > > PatriciaS: > > > Bok zene, trazim savjet. > > > Bacam se u akciju skupljanja parica za novi mobitel i skroz mi je u glavi Iphone, znaco tek za nekih godinu dana otprilike, pa imam par pitanja. > > > Isplati li se davati toliko? > > > Vjecna patnja oko baterije, postoje dani kad sam po cijeleee dane na mobitelu, izdrzi li? > > > Koliko cesto punite? Nadopunjujete li ako je npr. na 40%, a znate da vam treba cijeli dan? > > > Kako sto duze sacuvati zdravlje, utjece li punjenje na to, odnosno to nadopunjavanje? > > > Buduci da se ne dobije punjac, kako se krecu cijene njih i koliko je potrebno da se napuni baterija? Ima li za kupiti i onaj brzi punjac? > > > Takoder me zanima koliko kosta zamjena baterije i ako je netko mijenjao, bude li ona kap original? > > > I da, moze li ga se imati ono bar 3god? > > > Trenutno mi na pamet ne pada vise nista, ali ako ste korisnik Iphonea i imate jos neke info, slobodno me informirajte😂 > > Ja ako sam u hodu ili na poslu na kraju dana mi ostane bar 40% baterije. Ako imam lazy day imam negdje 8 sati baterije dok se ne isprazni skroz. > > Imala sam iphone 7 i trajao mi je nekih 3 godine. Kad kazem trajao mislim da se nije pokvario nego sam igrom slucaja na dar dobila novi pa sam stari prodala frendici. Frendica mi je rekla da je za tako stari model u odlicnoj funkciji. > > Sada imam 11 i kupujem 13 uskoro. I generalno koristim apple od 2018/2019 i pre zadovoljna sam. Ja generalno dosts dobro cuvam mobitele i msm da mi se ni jedan nikad nije pokvario al eto. Sve preporuke od mene > Znaci ima smisla uzeti 13 iako vec izlazi i 15? Ja uvjek kupujem tako za 2 modela stariji. Da imam para kupila bi 15. Al jbg znaci da cu za dvije tri godine ga uzet 😂 svakako necete pozaliti koji god model uzmete apple je top
2023 09 15