Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaja knjiga...

Možda ispadnem blesava, ali zanima me, postoji li mogučnost prodaje knjiga/udžbenika preko ove stranice. Hvala svima koji odgovore 🩷
2023 10 15
Imate temu,zapravo više njih 🙂 Ukucajte knjige na trazilici foruma i evo... Jedna od tema https://mojekrpice.hr/forum/t/281017/knjige-prodaja-zamjena-kupnja
2023 10 15
Trebalo bi sve teme koje su stare i koje imaju više od 60 stranica brisati. Više nije aktualno i nešto je prodano. Pa tako i temu o knjigama. Bilo bi lijepo i pregledno. Adminu sugestija da to promjeni na krpicama. 🙋‍♀️❤️
2023 10 17
Link teme koju sam ja poslala je itekako aktualna i redovito ljudi (koji čitaju i vole knjige) posjećuju tu temu .Ujedno je i konkretan odgovor na pitanje otvaračici teme Ne bi bilo fer sugerirati brisanje tema po osobnim željama i preferencijama a niti odgovarati (sudjelovati)u temi ako se ne zna odgovor na postavljeno pitanje 😊
2023 10 17
Trebalo bi malo srediti forum, to je istina. Ali ima i puno neugodnijih stvari za sredjivati od ove - npr. poplava lažnih profila koje žele pokrasti krpičarke sa kuririma, ...
2023 10 20