Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

About You - kod za popust molim

Bok! Ima li netko bilo kakav kod za popust kojeg bi mi bilo voljan ustupiti? Narucila bih nesto danas, no, baš mi je skupo :/ Bilo koji iznos bi dobro dosao...u zadnje vrijeme apsolutno nista ne mogu uloviti, sve snizeno se odmah rasproda 😩 Molim u privatnu poruku, hvala unaprijed! :")
2023 12 13
Sutra ce biti neki live video pa ce mozda dijeliti kod za popust, obicno bude 20% i vrijedi samo taj dan
2023 12 13
Nema vise kodova Cini mi se neka me isprave ako griješim Kad se ulogiram vidim popust (sad gledala imam 15^ )ali nemam kod koji bi mogla prosljediti :(
2023 12 13
Da. Vragovi. Tu se nis ne moze, sad daju iskljucivo te osobne popuste. Tu jedino preostaje naruciti za vise ljudi, pa tako u dobroj vjeri podijelit popust @Desinićka, a znate mozda gdje bi trebao ici live video, gdje se takve stvari uopce mogu popratiti? ☺️ Ja imam samo Fejs, pa nisam u toku 🫣
2023 12 13
Live bude na aplikaciji. Bude raspored kad ce bit, no ja bas ne pratim, pa nekad slucajno naletim na to. Evo novi live bio danas ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e7ec5ffb0e29a84115bbc88afd120eea.jpg)
2024 02 02
Molim ako netko ima kod za mene 🙋
prije 20 sata