Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Expresno slanje paketa

Pozdrav svima. Ako ima tko iskustva sa expresnim posiljkama da mi preporuči dostavu. Trebala bi jedan paket poslati da dođe najkasnije u roku od 2 dana,ali po mogućnosti i drugi dan od predaje kuriru. Neznam preko koga bi slala. Tisak i paketomat su upitni. Hvala puno 🥰
2023 12 18
-hp 24 -gls
2023 12 18
A otvorili ste 4 iste teme...zbog??
2023 12 18
gls ili dpd. jednom slala preko gls-a iz zagreba za rijeku i dostava je bila sljedeci dan nakon prikupa paketa
2023 12 18
Hrvatska pošta po mom iskustvu, doslovno 24 sata.
2023 12 18
A najbrze bi bilo poslati busom ako je hitno
2023 12 18
Mislim da Vam ni tisak ni pošta nisu baš pouzdani, pogotovo jer imaju jako puno paketa u ovo doba godine...baš sam neki dan na tisku slala paket i rekli su da još moj paket zaprimaju na tom tisku i da će ići tek idući tjedan...u pošti sam čekala red oko sat i pol...možda najbolje neka alternativa...busom ili možda gls, dpd iako ne znam njihove cijene...
2023 12 19
NI SLUČAJINO !! Paket24 . Prošli tjedan u ponedjeljak 11.12 sam poslala paket u Zagreb jer kupac isto je želio hitno, paket je stigao tek u subotu 16.12 i samo nakon toga sto sam bila tri puta na pošti i počeli smo službenu potragu za paketom :(
2023 12 19
Bus koristim kad je panika. Ali to je za dokumente raznih vrsta, papire bez kojih nema dalje (vise, sprovodi, nasljedstva, potvrde.....blabla). Majice i veste ne mogu bit hitne.
2023 12 19
Gls..Ako ispunite recimo danas do 15h podatke,sutra ujutro vam stižu po paket i četvrtak je na adresi.
2023 12 19
> sanjaurban: > Bus koristim kad je panika. Ali to je za dokumente raznih vrsta, papire bez kojih nema dalje (vise, sprovodi, nasljedstva, potvrde.....blabla). Majice i veste ne mogu bit hitne. Slažem se sa navedenim
2023 12 20
> Mare@@: > A otvorili ste 4 iste teme...zbog?? Ne razumjem vas.
2023 12 20
> sanjaurban: > Bus koristim kad je panika. Ali to je za dokumente raznih vrsta, papire bez kojih nema dalje (vise, sprovodi, nasljedstva, potvrde.....blabla). Majice i veste ne mogu bit hitne. Debela jakna itekako moze biti hitna potrebitom čovjeku po hladnoci,sve je stvar gledista. Ali evo nije riječ o majicama i vestama.
2023 12 20
Hvala svima na odgovorima,Gls pokupio jutros do petka je na najavljenom mjestu,a mozda vec i sutra. Riječ je o ljekovima i božicnim poklonima za jednu potrebitu obitelj.Ljekovi su hitni,bozicni pokloni i nisu,ali zasto bi djeca otvara poklone iza Nove Godine kad mogu kad i mi ostali na Bozić.
2023 12 20
> maluci: > > Mare@@: > > A otvorili ste 4 iste teme...zbog?? > Ne razumjem vas. Bile su otvorene 4 teme dok admin nije pobrisao
2023 12 20
1 2