Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Obična pošiljka

Zanima me koliko dugo se čeka,kada se pošalje obična pošiljka (pismo).Poslala sam prije10 dana te jos nije stiglo.Dali je moguće da toliko dugo treba ili je veća vjerojatnost da se zagubilo? Hvala
2023 12 23
Ja velikom većinom šaljem obično i bude slučajeva da zna putovati po 2 tjedna!!!
2023 12 23
> Barbara&Anita: > Zanima me koliko dugo se čeka,kada se pošalje obična pošiljka (pismo).Poslala sam prije10 dana te jos nije stiglo.Dali je moguće da toliko dugo treba ili je veća vjerojatnost da se zagubilo? Hvala Bok! Slala sam preporucene, i paket24 5 paketa prije mjesec dana i svi stoje na istom.. Ako je neki grad blizu vas vjerojatno ce doci tako za 2tj kao sto tina kaze, ako je dalje onda vjv i doosta duze
2023 12 23
> Froglina: > > Barbara&Anita: > > Zanima me koliko dugo se čeka,kada se pošalje obična pošiljka (pismo).Poslala sam prije10 dana te jos nije stiglo.Dali je moguće da toliko dugo treba ili je veća vjerojatnost da se zagubilo? Hvala > Bok! Slala sam preporucene, i paket24 5 paketa prije mjesec dana i svi stoje na istom.. Ako je neki grad blizu vas vjerojatno ce doci tako za 2tj kao sto tina kaze, ako je dalje onda vjv i doosta duze Istina! pogotovo sada u vrijeme praznika moguće je i više od dva tjedna. A i u pošti su u problemu s radnicima, puno je radnika dalo otkaze ove godine.
2023 12 24
Mislim da je to normalno s obzirom na probleme koje Pošta ima u zadnje vrijeme, a i prije blagdana im je posebno ludnica...
2023 12 24
Prije par godina su mi se dvije obične pošiljke izgubile. Ne šaljem više obično. Jedino na zahtjev. Ništa više nije što je nekad bilo.
2023 12 29
> Iness_: > Sa običnim pošiljkama (ali u zadnje vrijeme i ostalim) se nikad ne zna kad će stići. Kao što je netko već napisao, prijem pošiljki zna kasniti prilično. Valjda se to u skorije vrijeme popravi. > Dobra strana kod običnog slanja je što je najjeftinije i možete dobiti kod za praćenje. Zatražite ako djelatnik nije upoznat. Zove se praćena pošiljka. Jedino je problem što, ako se dogodi da bude izgubljena, mislim da nije moguće nakon uloženog prigovora dobiti ikakvu nadoknadu. Ja sam tako pokusala poslati prosli tjedan i rekla je da vise nije moguce slati obicnu posiljku s brojem za pracenje, da su ukinuli nedavno. E sad jel ona to meni dobro rekla ne znam, ali sam onda poslala obicno
2024 01 03
To nisam znala da za običnu pošiljku je bio broj, već samo za preporuku, upravo sam slala jedan paket danas i cure iz Pošte se žale na nedostatak radnika te uvoz stranih koji neznaju naš jezik i tu je glavni problem Pošte. Kad je njima svima ne samo Pošti problem platiti radnika, a koliko gube ovih dana , izgubiće daleko više nego da plate više radnika ali to je kod nas tako., ni ja nebih slala Poštom već žena nema Tiska u mjestu samo zato. Eto mali smo gradić pa mi se požalile i njih su smanjili., šaljem poštom jedino kad nema druge opcije. :D
2024 01 03
Ajde pa javite, bas me zanima jer sam iskljucivo tako slala obicne posiljke otkako sam cula za tu mogucnost
2024 01 06
Prekrasna informacija. Tek sam počela prodavati i nisam imala pojma da se i obična može pratiti. Pitat ću i ja na pošti. Lp
2024 01 11