Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Otkup robe

Pozdrav, znate li mozda da li neki second hand ducan na podrucju Rijeke otkupljuje robu?
2023 12 31
I mene zanima...
2024 01 01
Mene zanima ako netko zna na podrucju Splita…nekih komada nikako se rijesiti…
2024 01 01
Možda ima onaj textile house i u drugim gradovima osim u zagrebu.
2024 01 01
Mislim da nigdje ne mozete to prodati, barem ja ne znam to mjesto. SH trgovine, npr. Textile house ima neku početnu cijenu stvari kad im tek dođe roba ali onda se ona snižava i dođe valjda u završnoj fazi možda 5 kn po artiklima. Nisam to baš detaljno pratila no kraj jednog se vozim svaki dan i vidim istaknute cijene. Tako da, čak i da otkupljuju, to bi bila baš niska cijena za vas, ako prodaju na kraju po baš niskim cijenama i to im se isplati. Većina ljudi stalno ima viškove jer nam je sve dostupno, pogotovo u Zg ili kupnjom preko interneta, a stalno nam se nešto novo sviđa i staro nam dosadi. Prije je odjeća bila puno cjenjenija, da tako kažem, kupio si levisice i onda si ih mazio i pazio, prao na ruke, imali smo malo odjeće i baš smo voljeli svoje komade, nismo ih se htjeli riješiti. Naš odnos prema višku koji nam ne treba ili nam se više ne sviđa je gotovo maćehinski. Tako da bi svatko malo trebao razmisliti i vidjeti kupuje li previše, impulzivno, zato što je to vidio na nekome ili ima stvarnu potrebu za nečim. Ja baš volim kožne torbe i mislim da će mi moja kolekcija potrajati vrlo dugo i onda se realno zapitam: Pa što će mi još jedna torba? Samu sebe tjeram da razmislim i da ne kupujem previše. Treba zaguglati Humana nova, ne znam kako oni posluju, no s obzirom na cjelokupnu njihovu misiju i angažiranost, tamo mi se smislenijom čini donacija stvari.
2024 01 01
Ma da Sanja sve potpisujem. Ja sam već puno puta pisala odnesite u HM. Dobijete bon. Pa ako vama ne treba za slijedeću kupnju, poklonite. Možete pokloniti beskućnicima, možete odnijeti nekoj obitelji koja je u potrebi. Nitko vam za puno robe neće dati onoliko koliko vi mislite da vrijedi. To vam je sitno.
2024 01 03
> Nitospitos: > Možda ima onaj textile house i u drugim gradovima osim u zagrebu. Ima da, sto oni otkupljuju robu i od fizickih osoba?
2024 01 06
> sanjaurban: > Mislim da nigdje ne mozete to prodati, barem ja ne znam to mjesto. SH trgovine, npr. Textile house ima neku početnu cijenu stvari kad im tek dođe roba ali onda se ona snižava i dođe valjda u završnoj fazi možda 5 kn po artiklima. Nisam to baš detaljno pratila no kraj jednog se vozim svaki dan i vidim istaknute cijene. Tako da, čak i da otkupljuju, to bi bila baš niska cijena za vas, ako prodaju na kraju po baš niskim cijenama i to im se isplati. > Većina ljudi stalno ima viškove jer nam je sve dostupno, pogotovo u Zg ili kupnjom preko interneta, a stalno nam se nešto novo sviđa i staro nam dosadi. Prije je odjeća bila puno cjenjenija, da tako kažem, kupio si levisice i onda si ih mazio i pazio, prao na ruke, imali smo malo odjeće i baš smo voljeli svoje komade, nismo ih se htjeli riješiti. Naš odnos prema višku koji nam ne treba ili nam se više ne sviđa je gotovo maćehinski. Tako da bi svatko malo trebao razmisliti i vidjeti kupuje li previše, impulzivno, zato što je to vidio na nekome ili ima stvarnu potrebu za nečim. Ja baš volim kožne torbe i mislim da će mi moja kolekcija potrajati vrlo dugo i onda se realno zapitam: Pa što će mi još jedna torba? Samu sebe tjeram da razmislim i da ne kupujem previše. > Treba zaguglati Humana nova, ne znam kako oni posluju, no s obzirom na cjelokupnu njihovu misiju i angažiranost, tamo mi se smislenijom čini donacija stvari. Hvala na savjetima. Zapravo sam i pocela tako kupovati tj samo ono sto mi treba i sto nosim. Ali imam jako puno robe od prije koja je vecinom nova, neke stvari su i sa etiketom pa bi je se htjela rijesiti da oslobodim prostor jer mi je bas pocela smetati. Shvacam da necu dobiti ne znam koju visoku cijenu za tu robu, to niti ne ocekujem.
2024 01 06
Ja ne nalazim da otkupljuju, ali ima zanimljivih informacija na njihovoj stranici https://textilehouse. hr/o-nama/
2024 01 06