Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Zara povrat paketomatom

Je li netko uspio vratiti Zari paket putem paketomata? Prošli mjesec sam pokušala poslati tako i pisalo je da ne pronalazi kod, pa sam morala ići na šalter i tamo su mi bez problema očitali kod i uzeli paket. Bila je i jedna tema ovdje o tome prošli mjesec, ista situacija - paketomat ne prepoznaje kod, ali u pošti da. Ovaj tjedan jedna moja kolegica je imala isti problem (prošao je jedan dan od najave). Izgleda da je problem u poštinim paketomatima, ne u kodu. Kakva su vaša iskustva?
2024 01 04
Je li vam posiljka stigla na paketomat ili kuci/u postanski ured? Ja jucer nisam uspjela poslati paket od zalanda preko paketomata. Paket sam preuzela u postanskom uredu, nakon sto je preusmjeren s paketomata, vjerojatno zbog dimenzija. Iako sam gledala na internetu dimenzije i stao bi u L pretinac, vjerojatno je to razlog zasto ga nisam uspjela poslati paketomatom, jer ga nisam ni mogla primiti na paketomatu kad mi je stizao
2024 01 29
Stigla mi je na paketomat, ali mislim da to ne bi trebalo imati utjecaja. Budući da je s kodom sve u redu, znači da je problem u software-u paketomata. Nevjerojatno je koliko su nesposobni... Možda će se 2030. sjetiti to popraviti.
2024 01 29
Hmm onda ne kuzim... Mozda nije bilo mjesta u paketomatu, al onda ne bi trebalo pisati da kod nije pronadjen. Ja sam probala na dva paketomata i nisam uspjela poslati pa cu morati ici na postu.
2024 01 29
Ne znam uopće kome javiti da im povrat paketomatom ne funkcionira? A i sigurno su preokupirani zagubljenim paketima da bi obratili pozornost na ovo...
2024 01 29
Mogu pitati kad budem isla u postu, ali sumnjam da ce mi itko znati reci, vjerojatno ce mi reci da posaljem prigovor ili nazovem sluzbu za korisnike
2024 01 29
Možete probati, ali isto mislim da ništa od toga...
2024 01 29
Nista, rekla je da je mozda paketomat pun, da ne zna ni ona. Na posti je normalno prosla sifra
2024 01 30
Ja sam na paketomat došla istodobno preuzeti i poslati drugi paket, tako da mislim da nije do toga da su svi pretinci zauzeti. Ma oni nemaju pojma... Baš šteta, jer bilo bi mnogo brže i praktičnije nego stajati i čekati u redu.
2024 01 30