Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vestiaire prodaja

Pozdrav. Trazim nekoga tko ce mi uz proviziju slikati i pokusati prodati 2, 3 artikla.
2024 01 10
Iskreno ne znam kako bi to bilo izvedivo a i nije ti isplativo . Ne znan kako si to zamislila jer VC uzima veliku proviziju, daje ti smjernice koju ces cijenu stavit, dobijas ponude koje ces prihvatit ili ne, i kada prodas dode ti poruka i triba u roku 7 dana poslat artikal , isprintat formu za slanje i predat kurirskoj sluzbi obicno je dhl ili ups.. Kad otvoris racun na VC prva prodaja ti je bez provizije i prva kupnja 10% off. Sry ali meni to sta trazis zvuci koplicirano pogotovo jer je jako jednostavno otvorit racun i objavit oglas imas sve smjernice kako uslikat i koju cijenu stavit. Pogledala san ti ormar znas poslikat artikal i upload sliku ako ti je eng problem imas google translat ili samo c/p opis sa stranice originalnog proizvoda. Kada prodas nesto, posaljes u roku kupac kada dobje (sta je iz Splita najvise 2 -3 dana od kada predas dhl-u ili ups-u) ima 72 sata za reklamaciju, kada to prode iduci radni dan novac ti sjeda na racun, - njihova provizija ali to ti je odmah prikazano koliko ces ti dobiti kada stavljas cijenu. Dakle 7 dana od prodaje ako odma poslajas dobijas novac. Sve ti pise na stranici pratis korak po korak i zbilja je jednostavno.(osin ako nisi vec imala account i zezla si pa su te blokirali)
2024 01 13
Je, ja sam zeznula pri upisu osobnih podataka, imam puno kupaca za obuću i nemogu to prodat jer nemogu promjeniti podatke niti otvoriti novi account, jedino preko nekog drugog maila ili zamoliti da mi netko drugi orek sebe otvori novi profil
2024 01 13
sve osobne podatke mozes prominit desno imas edit ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/70e0a1bd85c3793023c6485017e2efd3.jpg)
2024 01 13
Nemože se promjeniti, razgovarala sam i sa njihovom službom. Nemogu ni novi profil otvoriti
2024 01 14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7ff197ebd58b0940e73622a877413898.jpg) Sada san probala, sve mogu prominit osim email ali tu mi pise da ne mogu mijenjat
2024 01 14
Neznam kaj da velim, napišem drugo ime, on mi vrati moje...
2024 01 14