Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Vichy kozmetika

Koristite li Vichy? Kako ste zadovoljne sa proizvodima? Da li se isplati uloziti malo vise i kupiti koju kremicu ili je samo do naziva koje je vec godinama poznato svijetu?
2024 01 11
Bila mi je odlicna slow age nocna krema/maska za lice. Probala sam i njihovu hijaluronsku i nisam primijetila razlike u odnosu na druge. Imam i mlijeko/sprej za lice sa spf-om i isti je kao i ostali koji imaju tu svrhu
2024 01 11
Njihov korektor je odlican i jos u pubertetu sam koristila neku za pristice koja bude zelena i ona bi je bila cudo. Dezic im je isto super. Za sada je to to sto sam probala ali sam jako zadovoljna!
2024 01 11
Pocela sam koristiti njihov najprodavaniji serum Mineral 89 ,inace imam jako suhu kozu. I mogu reci da mi tijekom cijelog dana jako dobro hidratizira lice, i ono bude bas glatko.
2024 01 11
> Fashionista22: > Pocela sam koristiti njihov najprodavaniji serum Mineral 89 ,inace imam jako suhu kozu. I mogu reci da mi tijekom cijelog dana jako dobro hidratizira lice, i ono bude bas glatko. Meni taj serum nikako ne odgovara, ja imam osjecaj da mi isusi kozu. Znaci kad ga stavim kao da sam oprala lice onim krutim sapunom za ruke.
2024 01 11
nisam probala kreme, ali serumi su im dobri. njihov retinol je odlican ako trebate nesto za ublazavanje bora. I spf kreme su im dobre. iako uvijek cekam neke akcije, nikad ne uzimam po punoj cijeni
2024 01 12