Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Procjena bisera gdje? Kako znati jesu pravi?

Pozdrav cure, Otvaram temu jer sam prije 10ak godina dobila dvije biserne ogrlice na poklon kada sam radila u Njemačkoj koje nikada nisam nosila jer jednostavno nije moj đir.. Sad me zanima gdje bi se to moglo procijeniti? Na kopči stoji 14k i nacrtana je kruna a pošto kopča nije pocrnila nakon toliko godina vjerujem da je zlatna.. E sad za bisere stvarno ne znam, nisu lagani a ostalo se stvarno ne razumijem, pokušavala sam te fore sa zubima ali ne kužim se.. Radije bih si uzela nešto što bih nosila nego da mi to stoji... Hvala unaprijed na pomoći 😃
prije 20 dana, 20:06
Pozdrav, ja sam svoje procijenila u zlatarni. Bila je riječ o starijoj ogrlici pa me zanimalo da li su biseri pravi ili umjetni. Pa možda da provjerite u nekoj od provjerenih zlatarni u Požegi. Ja sam ih u Zagrebu odnijela u zlatarnicu Jozef Gjoni
prije 20 dana, 20:15
Hvala na odgovoru..pitala sam dvije ne bave se s time..pitat cu i preostale ako nista odnesem u Zagreb kad budem isla :)
prije 20 dana, 10:45
Mislim da trebate ići baš kod zlatara, onih koji se bave izradom, a ne u zlatarnice gdje prodavačice samo prodaju zlato. Znači pravi obrti..
prije 18 dana, 05:33
mineralexpo.hr Ja sam ovdje nosila opal na procjenu
prije 11 dana, 11:48