Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Usisavač,preporuke

Bok, jako sam dugo u potrazi za dobrim usisavačem Naime prošlo ljeto sam kupila Tecro usisavač u pevecu ali jako mi je slab za moje potrebe čišćenja i stvarno nisam zadovoljna.. bežični mi je jako olakšao čišćenje s obzirom da živim u starom stanu i ima dosta prašine... bežični mi je nekako postao favorit ali izgleda kao da nijedan nije toliko jak..ili ja ne znam procijenit? Zanimaju me vaše preporuke i koji bi bio najbolji? Hvala😄
prije 15 dana, 11:43
I sama sam u potrazi za nekim jacim usisavacem Nekako mi se cini da im je svima usisna snaga slaba Imam godinama usisavac na vodu koji mi je dobar,ali de napuni vodu,pa to istesi,pa operi,pa ostavi da se susi Imam i usisavac na vrecice,pa nisam nesto odusevljena kupila sam i usisavac bez vrecica,s posudom za otpad Ok mi je bio u pocetku,sad mi je slab nekako Naravno nakon svakog usisavanja praznim posudu,pa operi posudu i filter inace ako ga se koristi bez pranja slabo usisava Pa ako je netko kupio neki koji dobro usisava moze preporuka
prije 15 dana, 14:06
> kozmetika88: > I sama sam u potrazi za nekim jacim usisavacem > Nekako mi se cini da im je svima usisna snaga slaba > Imam godinama usisavac na vodu koji mi je dobar,ali de napuni vodu,pa to istesi,pa operi,pa ostavi da se susi > Imam i usisavac na vrecice,pa nisam nesto odusevljena > kupila sam i usisavac bez vrecica,s posudom za otpad > Ok mi je bio u pocetku,sad mi je slab nekako > Naravno nakon svakog usisavanja praznim posudu,pa operi posudu i filter inace ako ga se koristi bez pranja slabo usisava > Pa ako je netko kupio neki koji dobro usisava moze preporuka Potpuno se slažem! Imam isti problem...više neznam je do mene ili do usisavaca
prije 15 dana, 14:09
Kärcher wd 2.200, prezadovoljna!!! --> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/98e0b930e4430f29dfc62e2279501090.jpg) Stariji model, ali radi kao sat, sva sreća još se može nabaviti vrećice za njega, za mene i 39 m2 podstanarskog stana ODLIČAN! 1200 W usisne snage.
prije 15 dana, 15:25
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8815e207d39f0aec5680e291f9eaf343.jpg) Imamo ovog i nemam nikave zamjerke! Kod nas muž obožava usisavanje ali ga i ne prazni svaki put no svejedno “vuče” ko lud. Usisavač, mislim. 😆 Guglajte specifikacije za malo detaljnije.
prije 15 dana, 15:36
Mislim da je Dyson objektivno najbolji. Isprazni se za sekundu, vuče kao lud, ima sve moguće zamislive nastavke. Samo nije baš najjeftiniji
prije 15 dana, 15:45
Godinama sam se patila dok se muž nije pojavio sa Miele usisivačem na vratima, onaj s vrećicama, ti s vrećicama su puno praktičniji za upotrebu jer se ne mora ništa iskretati i prati, samo ga pališ i gasiš. Još je lijepi zeleni pa mi stoji nasred kuće, to da moram svaki dan vaditi usisavač iz neke kutije i spajati ga, poludila bi....
prije 15 dana, 07:28
> Mimi1998: > Mislim da je Dyson objektivno najbolji. Isprazni se za sekundu, vuče kao lud, ima sve moguće zamislive nastavke. Samo nije baš najjeftiniji definitivno dyson. skup ko sam vrag, ali vrijedi.
prije 15 dana, 08:22
Vorwerk imamo godinama, skup, ali zadovoljni.
prije 14 dana, 13:38
Potpuno se slažem sa Sanjom. Imam Miele usisivač (također s vrećicama), manji model, već 12 godina radi kao od prvog dana.
prije 13 dana, 16:59
dyson
prije 7 dana, 13:44