Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Koliko je bitno?

Koliko je bitno prikazati artikal u najboljem sjaju? Gledam neke artikle, pogotovo je to vidljivo kod kozmetike, prljave palete, raskopane kao rudnici, prasnjave, umuljane ali cijene visoke... i onda svejedno imaju nekoliko omiljenih. Ne razumijem, zar bi netko kupio takvu kozmetiku? Pa prodavac se nije niti potrudio da malo pocisti paletu, cisto da bude prezentabilna za stranicu. Istu stvar vidjam i kod tenisica, izjahane, prljave, vezice blatnjave i skorene... Sta takvim ne padne na pamet malo oprati tenisice prije prodaje? Ne znam jel sam ja luda ili? ,:)
2024 08 08
Mene su fascinirale Golden goose tenisice koje se uvijek prodaju po paprenim cijenama a izgledaju max pohabano. Onda mi frendica objasnila da to tako mora biti, da su one zapravo takve. 😁 Mene više ljuti kad napišu primjerice za obuću jednom nošena, a iz fotki je vidljivo da je nošeno minimalno cijelu jednu sezonu. A primjetila sam i trend da no name cipele slikaju na markiranoj kutiji, klasični klickbait, pa tek kad otvoriš oglas skužiš da uopće nema veze s tom markom. Što se tiče kozmetike tu sam baš oprezna jer dosta puta znaju prodavati stvari kojima je dobrano istekao rok.
2024 08 08
Pa i bolje da ih slikaju u takvom stanjh da nekom ne padne na pamet to kupiti, a GG možeš uvalit pod nove🤣🤣🤣 I, stvarno, prodavat korišteni make up, to mi je stvarno koma...
2024 08 08
Kad vidim da prodaju koristene tekuce ruzeve i sjajila mrak mi padne na oci,i sto je najbolje uvijek to netko kupi,kao i koristene maskare,uzas,to mi je nesto sto nikako koristeno ne bih,pa niti da mi poklone
2024 08 08
To je baš nehigijenskj, neki second hand stvarno predoslovno shvaćaju🤣mogli bi i nošene gaće stavit u prodaju... Može se naći maskara u DMu za tri eura...
2024 08 08
Koliko sam ja shvatila i nošene gaće imaju svoje kupce 😁
2024 08 08
> SanjicaSanjci: > Koliko sam ja shvatila i nošene gaće imaju svoje kupce 😁 Kao i oni iznoseni kupaci, noseno "samo" jednu sezonu x-)
2024 08 08
Stavljam dva primjerka ovdje koji se trenutno prodaju od kozmetike na krpicama ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e43d979a638b3596fdf56e8c3b4b6ff4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/15bf9f104b86b8bb28355925d0bfc1b3.jpg)
2024 08 08
Pa iznošene gaće i čarape kupuju fetišisti🤣🤣🤣 A, ova sjenila baš privlačno djeluju😉
2024 08 08
Što vjernije treba pokazati i opisati artikl. Sve ostalo je zavaravanje. Stvari koje se daju lako očistiti- treba očistiti i ne biti lijen. Ako stvar treba na kemijsko, a mislite ju prodati pa kalkulirate, treba napisati da treba kemijsko. Stvari trebaju biti čiste i uredne, lijepo kadrirane, po mogućnosti u dnevnoj rasvjeti, speglane, a stan iza ako se vidi treba biti pospremljen. Polupotrošena kozmetika, parfemi u pola bočice, iznošena tuđa obuća, donje rublje, ja sve to izbjegnem. Iako, baš dugo nisam ništa kupila ovdje. Potrošim manje vremena, novca i živaca na sniženjima. Kupila sam si top vestu za 5 eura. Tu sam se ubila tražeći najobičniju, tanju, ljetnu bež vestu da nije preduga. Otišla na sniženje i eto je. Da, tako izgleda korištena paleta. Ništa puno bolje ne biste dobili i da je obrisana ova rešetka između boja. Samo bi vizualni dojam bio malo bolji.
2024 08 08
SanjicaSanjci: >. A primjetila sam i trend da no name cipele slikaju na markiranoj kutiji, klasični klickbait, pa tek kad otvoriš oglas skužiš da uopće nema veze s tom markom. Što se tiče kozmetike tu sam baš oprezna jer dosta puta znaju prodavati stvari kojima je dobrano istekao rok. Mozda je off topic, al zena prodaje kutiju od parfema za 10e. Znaci ne bocicu, ne parfem ili dekant vec praznu kutiju. Sa tiskom 12e. 😭 https://mojekrpice.hr/items/zene/15757409/byredo-mojave-ghost-kutija
2024 08 08
Svasta se tu vidi stvarno 😳 kao kad skupe nekoliko testera pa to prodaju za 10€. Kao sto Sanja kaze, ovim paletama niti ciscenje ne bi pomoglo. Ali sve sto se od robe moze oprati i ocistiti, def bi to trebali ljudi raditi. Kad vidim slike onih razgazenih prljavih tenisica tocno mi dodje slabo, makar danas tenisice ubacis u masinu.
2024 08 08
> Desinićka: > SanjicaSanjci: > >. A primjetila sam i trend da no name cipele slikaju na markiranoj kutiji, klasični klickbait, pa tek kad otvoriš oglas skužiš da uopće nema veze s tom markom. Što se tiče kozmetike tu sam baš oprezna jer dosta puta znaju prodavati stvari kojima je dobrano istekao rok. > Mozda je off topic, al zena prodaje kutiju od parfema za 10e. Znaci ne bocicu, ne parfem ili dekant vec praznu kutiju. Sa tiskom 12e. 😭 > https://mojekrpice.hr/items/zene/15757409/byredo-mojave-ghost-kutija Da, znala sam vidjeti i prazne bočice parfema na prodaju, kao i obične brendirane vrećice tipa Chanel, LV, Chloe... A ne znam, možda i to netko kupi samo se bojim da ih onda iskoristi u neke druge (nedozvoljene) svrhe...
2024 08 09
A valjda je po onoj svaka roba ima svog kupca. Slažem se sa Sanjom Urban; bitno mi je da je artikl što vjernije prikazan i opisan. Zapravo me samo ljuti to zavaravanje i muljanje. Ništa drugo. Svi smo različiti; ja primjerice obožavam parfeme, imam pozamašnu kolekciju i ako baš neki želim probati radije uzmem pola bočice od nekog baš zbog probe umjesto samog dekanta jer nisam sigurna jesu li ga pravilno dekantirali... Uzela bih i ruž zbog probe, ali nov ili samo proban pa odrežem gornji dio i dezinficiram... Neke stvari opet nikad ne bih, poput recimo maskare i korištenih krema... I tako, sto ljudi sto ćudi☺️
2024 08 09
Mislim da se parfemi nebi trebali pretakati, gube na kvaliteti po mom...
2024 08 09
1 2