Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OPREZ, i ovog ima na Krpicama...

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a283c035f349bdede3a118d1afbf3b40.jpg) Drage cure, ovakve poruke dobivam sve češće, kao i poruke gdje eksplicitno traže da se slikaju obuvene štikle/sandale kako bi "vidjeli kako stoje". Pazite se i ne nasjedajte, a moderatore molim da ovakve blokiraju. Hvala!
prije 21 dan, 17:43
Da, fetišisti,obično prate profile članica koje prodaju puno cipela i čarapa, ima i cura koje prodaju nošene čarape i naplaćuju slikanje. Ima jedan lik koji stalno traži nošene čipkaste natkoljenice.
prije 21 dan, 18:20
Što rade s tim čarapama, njuše ih ili što?
prije 21 dan, 22:32
Njima i ne zamjeram jer su bolesni, treba im liječenje a većina se ne liječi, a svašta rade koliko sam čula neki čak i nose te čarape pod hlačama da treba im liječenje. Baš mi je žao osoba koje nisu svjesne da se trebaju liječiti., tako da zanemarite to :,'(
prije 21 dan, 06:35
Prijavite pervertite moderatorima.
prije 20 dana, 08:54
🤣🤣🤣Nadam se da su takvi barem bezopasni...
prije 20 dana, 09:24
Evo primjer, i pogledajte pratitelje i sljedbenike https://mojekrpice.hr/items/zene/13198038/nude-najlonke-boja-koze
prije 20 dana, 09:27
> Desinićka: > Prijavite pervertite moderatorima. Zbog čega? Ne krše ni jedno pravilo krpica ;) ovo je stranica za prodaju rabljene robe... većina nas traži što manje nošeno i oprano, ali ima i drugačijih :')
prije 20 dana, 09:48
Sigurna sam da postoji mjesto pod suncem i za ljubitelje nošenih čarapa, al nemoraju nas gnjavit na krpicama, dovoljno sam čitav život bila zaskakivana iz grmlja, u tramvajima i nagledala se lulača, sad mi još trebaju tu... A, vjerovatno je do mirisa, jer profil se zove gymsocks, što bi odprilike značilo smrdljive čarape, neki ljudi misle da bi čarape trebale smrditi nakon treninga🤣🤣🤣
prije 20 dana, 18:52
Od svih grozota koje ljudi rade po svijetu (drugim ljudima) ovo mi se čini potpuno bezazleno, neka čovjek traži i kupuje što želi, ako nas ne uznemiruje može ovdje, što se tiče mene, biti do Sudnjeg dana. I moram reći, uopće me ne zanima šta on radi s tim što kupi.
prije 20 dana, 19:02
> sanjaurban: > Od svih grozota koje ljudi rade po svijetu (drugim ljudima) ovo mi se čini potpuno bezazleno, neka čovjek traži i kupuje što želi, ako nas ne uznemiruje može ovdje, što se tiče mene, biti do Sudnjeg dana. I moram reći, uopće me ne zanima šta on radi s tim što kupi. Potpisujem svaku riječ. :)
prije 20 dana, 22:09
Meni je zanimljivo da nas polovica ovo vidi kao seksualno uznemiravanje, a druga polovica ne... Zanimljivo kao sociološko istraživanje, znači da vas netko na poslu zamoli uz ispriku da malo nosite čarape i onda mu ih proslijedite, vama to nebi uopće smetalo. Samo kažem da mi je zanimljivo...
prije 20 dana, 05:03
Feminizam je stvarno osnažio žene, ali malko smo pretjerale. Seksualno uznemiravanje može se dogoditi i iz pravca žene prema muškarcu. Što ako ona hoda u pripijenoj odjeći i šalje mu sexi poglede cijeli dan u uredu, a on onda mora kući svojoj ženi?? Kad čovjek ima fetiš na automobile, to nam nimalo ne smeta. Ili na skupa vina. Postale smo malo "preosjetljive", neke od nas....ja sam čvrsta ko stijena. Pa to su samo čarapice, ne znam kako bi me to moglo uznemirit, čak ni na poslu. Samo bi mu se lijepo nasmijala i rekla mu da treba tražiti drugu žrtvu.....
prije 20 dana, 05:13
Žrtvu? Onda ipak ni Vama to nije normalno. Skupi auti i vrhunska vina nisu isto što i smrdljive čarape i popišane gaćice. 😉
prije 20 dana, 05:48
Urbanica, u šoku sam, pišeš kao tradicionalni muškarac! Uvjek se priča okrene na: a šta kada žene zlostavljaju? ZAVRŠE KAO VIJEST!! ETO ŠTA! I vraćamo na izazovnu pripijenu odjeću, strašno! Prestrašno! Nije nas nikakav feminizam osnažio, sve je isto ko i prije, al se barem smije pričat o tome
prije 20 dana, 06:57
1 2 3 4