Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Za dobrobit svih krpičarka

Ma ne mogu vjerovat Lodoli [:smije] , meni isto glupo gledati u kn
2013 10 24
ja gledam omjer onog što hoće netko i onog što ja želim...
2013 10 24
Mene nervira to s cijenama ali ajde.. Ignoriram. Ali kako reagirate kada recimo obavite zamjenu s nekim, vaš artikl je bio po niskoj i prostupačnoj cijeni i onda ga ta osoba stavi u prodaju po DUPLOJ cijeni? [:vrti]
2013 10 24
nije mi se to još dogodilo :-D
2013 10 24
neki dan me žena pita - jel da Vam pošaljem 15 kn Tiskom kad šaljem ne znam što? ostala sam paf, i mislim si, pa valjda ju je to netko prije tako tražio..... [:kesi] [:kesi] [:kesi] evo jučer su se javile dvije cure za zamjenu sa skupljim stvarima od mojih i jasno rekle - ne, ne, stvar za stvar....... s jednom sam se mijenjala, s drugom na žalost (haljina je premini za moje godine) ne [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] ali onda eto, koje uredno pitaju, a mojih 5 kn? neeeeeeeeeeeeeeeećuuuuuuuuuu više [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 10 24
meni ne smeta ako je malo skuplje nebi ni ja prodavala po istoj cijeni 1. ceka se 30-50 dana 2. ako sam se ja udostojila napravit paypal moze i netko drugi ili barem zamolit roditelje/prijatelja ili kupit preko monike dosta puta narucim skuplje ovdje jer cekam samo 2-3 dana ali samo ako je neka normalna provizija 15-30kn nazalost tu cure prodaju po duploj i troduploj cijeni
2013 10 24
[:hihot] [:hihot] [:hihot] ja čekam da mi se ta cura javi za haljinu, valjda će pristati da joj vratim haljinu i zamjenim za nešto drugo...
2013 10 24
Jejo - evo ja sam prvi put stavila stvar iz zamjene ponovo u opticaj.... na žalost uopće se ne sjećam koliko je cura tražila [:hihot] [:hihot] [:hihot] ali mislim da ssmo tu negdje s cijenom....ja dajem za 35....e sad ako sam fulala za 5 kn, ubi me, ali stvarno se ne sjećam koliko joj je cijena bila [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] ali mi neije palo na pamet da za tu stvar tražim 70
2013 10 24
ni meni se to ne sviđa,tolike cijene na nošene stvari.. pogotovo kad se pretjeruje pa za nošenu majicu traži 90kn + pošt [:vrti] ovo je trebao biti secondhand shop,a ne skuplje od butika [:tuzan]
2013 10 24
Andrea- kupaći taj po 60kn jedini je samo za gornji dio -.- dakle cijeli bi bio 120 kn
2013 10 24
Mislim da bi trebalo uvesti neko pravilo što se tice cijena, kao neki bonton, te da bude određeno npr. da jedna majica (nošena) može koštati od 5 do najviše 40 kn i tako za svaku nošenu stvar. Ako su stvari nove (sa etiketom) onda važi drugo pravilo...
2013 10 24
Ljudi, ja ne znam u čemu je problem. Ako ti je neka cijena bezobrazna, nećeš to kupiti i gotova priča. Ali, koliko vidim, upravo su najprecjenjeniji predmeti najgledaniji....sami izvucite zaključak. Btw, ja sam donedavno nudila odjeću po pet kn komad, očuvanu, skoro pa novu, pa nije išlo. Tko zna, da sam opalila veću cijenu, možda bi rezultat bio drugačiji. [:smije] No, nema veze, darovala sam je Crvenom Križu. [:smijesi]
2013 10 24
uopče me neljuti tko kakve cijene meće ,ne gledam takve ,ali kad si već postavila takvu temu vidim da ti je na prvoj strani OGLASA isto tako grudnjaci tvoji nošeni po istoj cijeni kako sam ja sabi platila u trgovinu ,snizila si neki 10-20kn ,mislim da je i tvoja cijena pretjerana ,pa nepiši onda o drugima ,ja osobno dosta kupujem nikad nisam dobila ništa potrgano ,sve je očuvano kao novo ,također takvu robu i prodajem sama. čisti smeče u svom dvorištu ,pa onda govori o drugima.
2013 10 24
[:hihot] [:smije]
2013 10 24
i eto jos jedna tema koja ce bit pobrisana...
2013 10 24