Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Jel to pravo krzno? ( PETA attack coming soon ) [:kesi]
2012 12 16
pravo pravcato krzno
2012 12 16
Tko ti je kupio? Ako si sama, odakle ti? Ajmooo report [:smije] [:smije]
2012 12 16
Evo ja se javljam :) dokaži autentičnost, bez toga ne ide ništa, mislim stvarno tu na krpicama prodavat tako nešto i još "original" [:hihot]
2012 12 16
Ja imam osnovane sumnje da je ona od ministra kćer.
2012 12 16
Ide jakna uz Bally čizmice [:smijesi]
2012 12 16
uz bally čizmice imam jednu drugu [:hihot] Stiže fotka [:hihot]
2012 12 16
hmm razmislit ću [:jezik]
2012 12 16
Snjeguljica tebi popust max [:smijesi]
2012 12 16
[:smije] Budemo se onda sutra dogovorile
2012 12 16
Made in Bosna za 100kn hahahahahaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 16
95% stvari što se prodaje pod original je fake.....imam frendicu iz Bosne koja "markirane" stvari kupuje za sitnu lovu ....a naravno nije original...ona bi također mogla prodati neke svoje stvari za nekoliko tisuća kuna pa nitko ne bi skužio....svaka osoba koja ima puno love i želi kupiti neku skuplju stvar, prvo ne bi kupovala ovdje, a drugo pa valjda bi otišla u dućan gdje bi bila sigurna da kupuje original i uz određenu stvar dobila papirnati dokaz, jamstvo i sl.....
2012 12 16
Catrice takvo slično razmišljanje imam i sama, a ova tema mi je super jer me baš zanimalo da li i druge cure misle poput mene. I ja osobno zadnji put kad sam bila u bosni kupila sam si playboy trenirku, komplet trenirku nike i tenisice nike.. i to sve skupa sam platila u našoj vrijednosti oko 350kn... je , je original je kak ne :DDD odlična kopija štoviše :))
2012 12 16
to je onda samo dokaz koliko ste iskompleksirane i patite za nedostižnim. ja prva ne idem u bosnu, ne kupujem kopije jer mi nije bitna marka. bolje ću onda otići u deihmann i kupiti obične patike. to vrijedi i za trenirke i svu ostalu odjeću. imala sam priliku otići u tvornicu gdje se šila roba za benetton i sisley. materijal se šuta po podu, po tome se gazi, otkuhava se i do 4 puta da bi sve te fleke izašle. cijena evo konkretno traperica sa markicom kad izađu iz tvornice je 7 kn. vi ih u trgovini plaćate 400-500 kn. zašto? samo zato što su "marka"....
2012 12 16
Matika, imam i ja prijateljicu koja kad ide u Slavoniju kod rodbine ode u tvornicu direktno i kupi si sve i svašta za niske cijene, a npr. kod nas ovdje u centru grada dođe sve puno skuplje. Aaaah, Deihmann.... [:sramezljiv] Šteta što mi nije blizu da mogu češće do njega [:smije]
2012 12 16
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 148