Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Uopće nitko ne pati za ničim.....samo sam htjela reći da je previše pretjerivanja s cijenama....ja osobno ne kupujem što je skupo već ono što mi se sviđa i što mogu kombinirati...ponekad izdvojim više novaca za torbe i kapute, ali to je nešto se može nositi godinama.......jadno mi je kad vidim ženu ili curu u skupim stvarima, a loše iskombinirano.....pa zašto bi za neku stvar dala 300kn ako je mogu kupiti za 30kn...a relativno su slične...osim po etiketi....
2012 12 17
Slažem se Catrice! A iskreno ja ovdje kad gledam cijenu obuće , ne sve ali evo recimo čizmice.. Gledala sam si da si kupim nešto tipa Uggs like.. I tamo gdje nađem da mi odgovara veličina (39) cijena im bude preko 200kn a upravo kad im je cijena i 150kn još ne daju da u to bude uračunata poštarina... A da ne zaboravim za čizme još piše kako su nošene. Na kraju bi me ispalo 185kn s poštarinom (raćunajuči i povratnicu od 10kn jer ja ne uplačujem nikome na račun, dajem novce kad mi je paket ispred nosa, najsigurnija sam) a u diechmanu imaju potpuno nove za 220kn.... logički??? Nema šanse da ih kupim ovdje -.-'
2012 12 17
Ja nikad ne bi kupila fake UGG za više od 100kn....meni je to nelogično...u pitarellu ima kopija za nekih 99kn...i to prekrasnih sa gumbićima...
2012 12 17
Ja sam vidjela u Kiku bile su 80kn, samo na žalost imali su ih relativno malo, brzo otišlo pa nije bilo mog broja :(
2012 12 17
meni se uggsice bas i ne svidjaju, uvijek se sjetim one slike di su 4 para uggsica, crvene, plave, zute i zelene, a ispod pise "tko je odrezao noge teletubbiesima" [:hihot] [:hihot] otkad sam vidla tu sliku, svaki put kad vidim da neka cura nosi uggsice/ugg kopije, sjetim se tog s teletubbie nogama i krepavam u sebi [:smije] [:smije]
2012 12 17
[:smije] [:smije] hahahaha Lanazg ja nisam vidjela tu slikicu [:hihot] ali imam ju sada definitivno složenu u glavi! Što ja znam meni se sviđaju ali ne svi modeli, one što su baš kao čarape ne, a one što su malo uži model (dolje) i da imaju one ukrasne cofleke su mi baš simpatične. Iako nemam ih, nisam ih kupila , a da ih kupim onakve dolje široke kak u njima vozit svoju krntijicu od auta?? lol imam osjećaj da bi zapinjalo za gas, kočnicu istovremeno. [:sokiran] [:sokiran]
2012 12 18
P.s. curke nešto nam je ovdje tiho postalo, nema više vrijeđanja! Hvala administratorici našoj koja je upala u sve to i vidjela tko je bio problem :))))))))))) [:poljubac]
2012 12 18
Nek ja "prosim" ali me sad više nema tko za to vrijeđat. I hvala još jednom svim dobrim curama koje su pomogle!! Hvala od srca pred svima! [:poljubac]
2012 12 18
Da, da tiho je! [:zaljubljen] Zapravo divno je normalno komunicirati i pristojno čak da ne zaboravim naglasit! [:kesi] Vještice zanemari podrugivanja, rekla sam ti to već! Sigurna sam da će biti još cura koje će drage volje pomoć! [:poljubac]
2012 12 18
Ma smijeh živi :D Draga, šaljem sutra tvojoj prijateljici sve što je potrebno, tj. što sam pronašla. Nisam stigla prije, a imam nešto više vremena sutra [:smijesi]
2012 12 18
Hvala Niikii!!! BarbaraEmer hvala najljepša i tebi!! Prekrasne ste cure, uistinu! [:poljubac]
2012 12 19
Nisam pročitala cijelu temu, zadnje 2-3 stranice...obuhvatile ste širok pojam...nova sam tu i nisam mogla izdržati a da ne pitam netkoga ovdje , pa kakva je to ponuda...navela u opisu profila da jesam za zamjene, zašto ne , pola robe ne nosim , čisto malo promjene i ostala sam paf na hrpu ponuda, od kojih je malo bilo razumno-pod time mislim -da su cijene ok. Cure moje , pa većina stvari koju nudimo je nošena , 1 ili 10 puta , nebitno , ali neki su stvarno pretjerali...povod tome je bila ponuda tenisica -koje su na slici vidljivo oštećene , no name , 70 kn , časti poštarinom.... [:smije] drugo, govorite , o Bosni , fejk proizvodima....meni je to blizu , bila jednom , to Vam je ukratko kao veliki kineski dućan , samo bez onog groznog , groznog mirisa iz njihovih dućana...kupila 2 " Nike" tenisica, ne znam kako to opisati , bolje nemojte ni pokušati jer tako udobne tenisice ni u Kini nećete naći...
2013 01 03
Hahahhaa kukumka, umalo sam se upiškila od smijeha! [:kesi] Pravo zboriš, ali stvarno :)) Cure debelo pretjeruju s cijenama, i isto to gledam na način, nošeno je NOŠENO, nema šanse da dam 100kn za nošenu haljinu i još platim poštarinu. Pa nisam glupa rađe odem u New Yorker vidim na licu mjesta što je , kakvo je i kupim novo :)
2013 01 04
Ma mi smo pohlepni, na ebayu cure/žene prodaju odličnu odjeću(skuplje marke znači ne terranova i new yorker)jaaako jeftino, šteta što poštarina do nas nadmaši cijenu samog predmeta koji kupuješ.
2013 01 11
cipele koje znam da nove dodju 800kn cura prodaje za 500 i još piše da su doostaaaaaaa nošene ajd da su par puta nošene ali ako je nešto iznošeno pa to neide za više od pol cijene nove stvari mislim to mi je prestrašno
2013 03 26
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 148