Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

he he he neka samo tjera jude od sebe sa takvim slikama [:hihot]
2013 07 10
Meni izgledaju pete kao da je vozila motor bez kočnica pa kočila cipelama ko Kremenko [:hihot] [:hihot]
2013 07 10
[:smije]
2013 07 11
majko moja kako ju nije sram uopće staviti tu sliku i da poklanja a kamo li prodaje.. znakovito je baš za cipele gledala sam, doduše u mojim veličinama 40 i 41 - ekipa je malo pobrkala lončiće.. pa kakve to cijene stavljaju? po 150 kuna za iznošene cipele... pa čak i 200 a modeli kao da ih je u oporuci dobila od pokojne babe
2013 07 13
Slažem se da svatko može i smije stavit cijene kakve hoće, ali baš mi je jadno kad netko želi pošteno zarađivat na drugima, barem ovdje. Ja mislim da je smisao ovih krpica da robu koju ne nosiš pokušaš prodat nekome ko ju fkt bude nosio i da ti se oslobodi prostor u ormaru za neku normalnu i realnu cijenu a ne da prodaješ za više nego što si uopće platio u dućanu... Kad vidim kakve cijene stavljaju za stvari koje nisu vrijedne ni 10% od toga kolko traže fkt se osjećam kao kreten jer su moje stvari sve nove ili nošene jednom a prodajem ih većinom za 50% manje od kupovne cijene, ako ne i više -.-'' ali bar se rješavam viškova, a ne da mi stoje :D
2013 07 13
Snizila sam cijene tunika/haljinica pa zavirite [:poljubac]
2013 07 13
Hahahaha,pala sam na dupe od smijeha kada sam vidjela te pohabane platforme i cijenu! Da ne povjerujes!
2013 07 14
"Baš sam tražila ovu temu.. Ja sam prodala Amerie gumene sandale koje su se dosle u kompletu sa story-em za 49 kn za 30 kn. Vidjela sam da tu cure traže za njih 50, 60 kn.. Pa covjece cim je nesto 2nd hand cijena pada upola ako ne i vise.. Cemu gramzljivost.." - Baš sam to htjela spomenuti. Pa ako u storyu dođu 39 onda ih sigurno ne možeš prodavati za više, mislim pretjeruju s time.
2013 07 14
Mene baš ljute cure koje prodaju krpice ovdje... [:frustriran] Skužila sam da kad se nekome javim za kupnju nečega cijena odmah poraste za 10, 20, 30 kn, te mi tek nakon povisivanja cijene odgovori na poruku, ma daj... Pa nisam luda da neću skužit da je povisila cijenu nečega što sam namjeravala kupit... [:vrti]
2013 07 15
hiii fora su mi ove sandale skroz [:hihot] [:hihot] ali cura je napisala da može dogovor oko cijene pa to treba uvažit. [:hihot]
2013 07 16
samo bih još rekla da sam upravo vidila franco štikle za 350 kn!!!! da baš 350 kuna pa cure drage nemojte biti toliko pohlepne!! jedino bi bilo bolje da je napisala "skupo plaćene" [:smije]
2013 07 16
MISLIM STVARNO!!!!!AKO SMO VEC DOSLE OVDJE..DA PRODAJEMO ILI ZAMJENJUJEMO,,,TO JE SVE U GRANICAMA NORMALE,,A NE,,DA NAM NETKO POPLJUJE ROBU ZATO STO IMA SVE MARKE IL CIJENE STO BI U DUCANU KUPILE NOVO,,MISLIM DA OVA STRANICA NIJE ZA TAKVE ESKORT DAME,,SVE IMA SVOJU CIJENU ALI STO JE PREVISE JE PREVISE!!!!!!!!I TAKVE STVARI MOLIM LJEPO DA MI SE NE JAVLJAJU ONE SA ZAMJENAMA,,MA DAJ ODJEB,,STO SI ZENE DANAS UMISLJAJU,,NEKO SI NEMOZE KUPIT T,,BIT U DUCANU SVAKI TJ,,I OBNAVLJAT ROBICU,,PRESTRASNO TAKVE BI TU ZABRANILA ISTOG TRENA PA PRODAJTE SI ONDA TU SVOJU ODJECU V ZAGREBU NA PLACU IL POD MOSTOM NA BANFICI!!!!!!!FUJJJ
2013 07 18
Mene najvise ljute kad cure kupe jeftinje pa skuplje prodaju imaju tu neke platforme vrte se 250 kn a ja usla u ducan gdje ih prodaju cipele 119 kn strasno..
2013 07 20
3 predmeta sam na aukcijama hr. prodala za 30 kn jer za te predmete ovdje nema kategorije , a ovdje samo za taj jedan predmet je gospodična stavila za 80 kn, kao prvo niti vrijede sva tri za 80 kn, a kamoli taj jedan i kao drugo zar netko može toliko nisko pasti. Ajde da sam joj stvarno smotano prodala nešto skupo za siću, ali ovo je stvarno JADNO DO BOLA!
2013 07 21
stikle iz roberta za 29 kn tu su 140 kn...zalosno
2013 07 21
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 148