Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Malo odstupanje od teme,al eto,kad smo već svi tu. Jel samo mene iritira kada cura stavi artikl i napiše "50 kn ili zamjena" i onda kad pitaš za zamjenu,kaže da ih ne vrši. I u opisu piše da nije za zamjene. Desilo mi se par puta i svaki put ostanem [:sokiran]
2013 08 09
i još na to skupi 20 "sviđa mi se" [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 09
Oh TamaraLejla milijun puta već :) što si duže na ovom portalu navikneš se na sve i ništa te više ne može iznenaditi [:smije]
2013 08 09
a najgore od svega kad napišu,,veličina univerzalna,, TEŠKO.. jako je malo modela i krojeva u koje stanu svi...moja frendica xs i ja m veličina,,jošm nismo naišle na odjevni predmet koji je univerzalan i da obema stoji ili da ga mogu obući,,sem nekih tunika preširokih i ništa više.. a kada pitam,,kojoj večilini odgovara ,,napišu ili M il s-- znači - NIJE UNIVERZALNO [:hihot] [:hihot] [:place] [:vrti] [:frustriran]
2013 08 11
Nisam pročitala sve postove, al imam želju izraziti se... (odnosi se na robu bez etikete) Budite realni s tim cjenama , i ne bubajte cifre za nošene proizvode (A da vam vjerujem na rijec, necu...idem pod okolnostima da je nošeno ako ništa drugo bar 2-3 puta..Znaći ako NEMA etikete, za mene to nije novo i nenošeno ! i Pod takvim okolnostima se smatra da će cijena biti povoljnija. Zato molim vas, ako nema etikete ne pretjerujte jer vjerujem da ima gro cura koja ce u tom slucaju rade otic u ducan platiti istu tu cifru i dobiti provjereno novo... (opet ponavljam važi za cure koje nošene stvari (ili bez etikete "novo, nenošeno"prodaju po istim,a i višim cjenama nego one koje su u ducanu) [:pospan]
2013 08 12
Ja imam par stvari koje sam kupila...i kako imam obicaj odmah sve oprat kako donesem iz ducana...a malo se znam zanjet u kupovini i za masu stvari otrkijem da mi ne treba te ih ne obucem po godinu dana ili za masu cipela koje sam nakupovala a ne mogu ih nositi jer sam imala slomljenu nogu...tako da ja kad napišem ne nošeno stvarno to i mislim ! i to se vidi po đonu cipele i po robi jel nošena ili nije.ali nešto kad izađe iz dućana automatski ima barem 30 % nižu cijenu bilo novo novcato s etiketom...
2013 08 13
Mozda nije bas za ovu temu,ali eto ima veze sa cijenama,ako netko npr. stavi lot odjece, ili bilo cega drugoga i cijena na naslovnoj fotografiji je npr. 100kn,ne bi li to trebala biti zajednicka cijena svega iz tog lota,a ne kad otvoris fotografiju vidis da su npr. hlace 120kn,majica 70,cipele 60... zasto onda stavljati u prodaju kao lot ako se zapravo sve prodaje posebno,ili ja ne shvacam dobro definiciju rijeci lot [:sokiran] ?
2013 08 15
Tajana slažem se [:kesi]
2013 08 20
to je koliko sam shvatila rucni rad
2013 08 21
ma bez obzira. Da je barem estetski lijepo a ono ni to...
2013 08 22
Ima ovdje puno cura koje neznaju šta bih tražile za svoju robu :))
2013 08 23
Apsolutno se slažem s većinom vas, mnoge cure pretjeraju, mislim, ako se osvrnemo na second handove i njihove cijene... ovdje ne bismo trebale pretjerivati s cijenama... ja osobno želim da moji kupci steknu povjerenje i zato mi je važno da su cijene realne, npr. sad je ljeto gotovo, i rado bih prešla na prodavanje jesenskih krpica i odmah sam napravila akciju 4 haljine za 85 kuna, i mislim da je to ok, slažete se?
2013 08 25
ja ne znam jel ja pretjerujem..
2013 08 28
Meni je jadno kad one Story stvari skuplje prodaju, npr. Elfs topić za 100 kn, a sa Storijem novi dođe 50.. jednu korisnicu sam zbog toga prestala pratiti iako ima lijepih stvari, čisto iz principa.
2013 08 29
ispada da je većina stranica nekima paravan za fajt... [:smije] [:smije] [:smije] i samo faajt [:frustriran]
2013 08 30
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 148