Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

a zasto nebi stavile..one na kraju to najcesce i uspiju prodat....to sta ja i ti nebi kupile je druga prica
2013 10 01
ja neam ništa protiv velikih cijena, meni ako se ne svidi ja neću kupit i to je to
2013 10 01
I ja cu isto ako mi nesto hitno treba i ako mi je lijepo kupiti ovdje i po vecoj cijeni al po troduplo vecoj necu.
2013 10 01
ne smim komentirati na onoj stranici ima zabranu [:smije]
2013 10 01
Ma neka stave, ja samo kazem svoje misljenje. ja govorim o cijenama iznad 500kn i o artiklima koji izgledaju noseno i lose a cijene velike, samo to...
2013 10 01
Pozadina je extra [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 06
Cure ne brinite,prvi put sam na moje krpice.Vidim svašta Brendirane stvari sa lažnim cijenama koštanja. Neke stvari koštaju kao u dučanu.U centru Zagreba živim više od 40g.Pustite neka ljudi prodaju bedaci plačaju visoku cijenu.Svaka roba ima svog kupca.A ako nedobijemo ono što je na slici, brzo se razglasi.
2013 10 06
tražila sam dugo tu temu. evo danas sam našla osobu koja prodaje torbicu kupljenu na ebayu za 15 kn pt uključena za DESET PUTA veću cijenu. stvarno sramota i na neki način prevara! [:sokiran]
2013 10 07
A ja ne kuzim zasto se kopije necega prodaju po tako visokim cijenama. Uzmimo za primjer starke, kupe jeftine starke i onda na njih lijepe logo i prodaju ih po 200-250kn. Mislim da bi realna cijena bila 100-120kn. A i znak ne izgleda ko orginal. Neorginalne trenirke su isto preskupe kak i uggsice.
2013 10 07
ha, evo nova sam a vec se branim! heheh! ja sam isto stavila jednu torbu preko 300 kn, vidim da neki spominju neke slicne meni, ali ja sam ju platila puno i ima cijena na njoj, malo sam se bila zaletjela i kupila jer mi je bila predivna, pa mi kasnije bilo malo zao, ali ako nitko ne kupi po istoj cijeni ostavit cu je sebi jer mi je i dalje jaaaaako lijepa, tako ja razmišljam nije da je se želim riješiti, ali neki iznosi su ovdje stvarno glupi... lijep pozdrav cure! [:smijesi]
2013 10 07
Neke stvari su pre skupe čak i u dučanu bi dobili veči popust na njih kad bi dugo stajle na zalihi. Nekužim ak su tako dobre stvari kaj ih neuvale svojim frendicama nego tu nabijaju cijene.A možda bi završile u smeču ili karitasu.a o plemenitosti da negovorim.I ja radim u dučanu sa specijaliziranim artiklima.Vjerujte tu su ti artikli dobili svoju dodatnu maržu i poštarinu.
2013 10 08
baš to! ja neznam jel se one planiraju obogatit s tim ili šta [:hihot] mislim svi znaju da je ovo mjesto da se riješimo nekih stvari u ormaru ili nabavimo sebi nešto za koju kunicu..kad vidim te ogromne cijene uvijek pomislim pa sretno im onda s tim,ja to nebi kupila..radije bih otišla u trgovinu i kupila novo pa makar po istoj cijeni,a velika je mogućnost da bih našla i 10 puta jeftinijoj..ista stvar i sa e bayom,kupe torbicu "markiranu" za 50,a prodaju za 450 kn..mislim sramota..i što je najžalosnije neke nasjedaju na to [:tuzan]
2013 10 08
Meni je jasno da netko nabija cijene. Ima pravo, uostalom. Ali mi nije jasno da netko kupi rabljenu majicu za npr. 70kn. Hvala, ali ne bih, hvala. A da ne govorim o blatnjavim cipelama za 200kn. A tek ogrlice s ebaya po pet puta skupljim cijenama.
2013 10 11
cure uvijek če biti ljudi koji robu prodaju po 5x višoj cijeni..a nakit sa ebaya koji kupi za 2kune prodaje se po 100..ja zaobilazim takve jer mi se s oproštenjem sere od njih !!!
2013 10 15
Cijene na krpicama su bome više nego u nekom trgovačkom centru!Ja sam stavljala cjene otprilike gledajuć druge cure sa krpica.Nema ovdje zarade ni neke prodaje zato su meni draže zamjene stvar za stvar tako ispadne poštenije malo osvježiš garderobu i to je to a ak će već nešto masno platit onda odem u pravi dućan vidim,probam a ne iščekivat hoće li te netko ovdje prevariti ili se s nekim danima navlačiti!
2013 10 17
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 148