Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

curke, danas mi je 40% popusta na sve!!! što prije prodam to bolje pa zavirite :D
2013 11 20
Samo da se nadovežem, neki dan me kontaktirala cura da bi uzela LOT tangica za 30 kn i bi li se ja mjenjala s njom. Rekoh, pa budemo pogledali kaj imaš i halooo haljina 1000,00 kn, sako 750 kn, na pola potrošena kremica 250 kn?? Onak, kaj da ti dam sve što nudim i još sam ti dužna??
2013 11 20
Kod mene sva odjeća snižena na 10,20 i 30kn pa zavirite, možda pronađete nešto za sebe :)
2013 11 22
Prije par dana vidjela sam da jedna cura prodaje haljinicu za 100kn a ja sam istu takvu početkom ljeta kupila za 50kn u kineskom shopu
2013 11 23
Ma ima takviih jooj. Ja svaki put kad pretražujem naiđem na neki biser. Kaubojke iz Bershke koje sam ja platila 150 na sniženju, ovdje za 300, a piše da su plaćene 700... Čizme neke od umjetne kože cijena 300kn uz napomenu "cijena je niska jer se ne radi o pravoj koži". Pa kome je 300kuna niska cijena za predmet iz druge ruke od jeftinog materijala? Pa sam vidjela "kožnu" jaknu za 400kn, a naručena iz nekog kineskog shopa (znam jer sam razmišljala i sama naručit sličnu), još cura napiše marku neku na čajniz jeziku. Božeee, ova stranica mi se čini da služi po tome da opali po džepu nedovoljno informirane cure :D
2013 11 23
Ma ima takviih jooj. Ja svaki put kad pretražujem naiđem na neki biser. Kaubojke iz Bershke koje sam ja platila 150 na sniženju, ovdje za 300, a piše da su plaćene 700... Čizme neke od umjetne kože cijena 300kn uz napomenu "cijena je niska jer se ne radi o pravoj koži". Pa kome je 300kuna niska cijena za predmet iz druge ruke od jeftinog materijala? Pa sam vidjela "kožnu" jaknu za 400kn, a naručena iz nekog kineskog shopa (znam jer sam razmišljala i sama naručit sličnu), još cura napiše marku neku na čajniz jeziku. Božeee, ova stranica mi se čini da služi po tome da opali po džepu nedovoljno informirane cure :D
2013 11 23
Curke, zavirite u moj ormaric, mozda nesto pronadjte. Roba je 90% nova i ne nosena. Snizila sam cijene a odjeca je od kvalitetnih materijala i marki :) [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 11 25
Jaoo cure kad ćete se više prestat pravit mutave i reklamirat na temama koje nisu tome namjenjene?
2013 11 25
ja sam prije 4 godine kupila dvije iste amadeus jakne od samta - jednu7 crnu drugu smeđu... meni su bile po ukusu i nađem ja istu takvu jaknu( više njih ali ova je bila baš mog broja) i cura ju prodaje za 140 kn nošenu i sa tragovima nošenja od torbe!!?? ko je tu lud?
2013 11 25
O tome pričam! Iz tjedna u tjedan snižavam cijene jer je to roba koja mi ne treba i smeta, i neću za nju tražiti k'o suho zlato. Imam (dobila) dior remen. I blage veze nemam je li pravi dior ili ne. I ne zanima me. Tako sam i napisala u oglasu. I tražim 30 kn. A cura 750 za nošeni sako?? 90 kn za košulju koja više ne stane na nju, a prije ju je iznosila, i traži milijun mojih stvari u zamjenu. I za ogrlicu od 15 kn me pita je li srebro, kakav ima sjaj, je li izgleda kao biža? Pa je li srebro za 15 kn?? Mislim stvarno...
2013 11 25
istina. :)
2013 11 25
Pretjerivanje se najbolje vidi kad se u kratkom razdoblju pojave 2 ista "nova" predmeta pa kod jedne napuhanke košta 200, a kod druge fer prodavačice 50-60kn [:smije] Kod cipela to bude najčešće. Kad se sjetim da sam od jedne divne prodavačice kupila savršene i gotovo nove kožne čizme za 150kuna, kakve su u dućanu 1000+ , a koje smeće kinesko neke žene ovdje prodaju po 300 i više kuna - smuči mi se i preskačem te oglase čak i ako mi se predmet baš i sviđa [:znoji]
2013 11 26
danas sam vidjela oglas za zarinu suknju, cura za nju traži 500 kn! [:ljut] [:sokiran] šta, samo zato jer piše zara na etiketi trebala bo dati cijelu plaću? [:vrti]
2013 11 27
ja se AAAAPSOLUTNO slažem s temom,uopće ne kužim kako nekoga nije sram staviti išta s tri nule????hallo??Pa ovo se ne bi zvalo moje krpice već skupe krpice?? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 28
hhahaha tako je ,cijene su višlje nego u dućanima hahah sva sreća ,moje su pretjerano niske [:hihot]
2013 11 28
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 148