Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

svaka čast na temi. pa mi cure (uglavnom) dolazimo ovdje jer nam je u ducanima sve skupo i trazimo tu jeftinije. gledam neke cijene haljina,pa mogu za tu cijenu ic kupit novu novcatu u ducan!!! :S nema mi logike....ja sam eto jedna od onih koja bi se prvenstveno htjela rijesit robetine koju doma vucem od podruma do tavana...za koju god cijenu....uzmite i vise komada za 1 cijenu.... :)
2013 12 28
Itko za ZAMJENE???????????????????????????????????????????????????? [:vrti] [:place] [:place]
2013 12 28
Shvatih jučer da se tu na krpicama više skoro pa i ne isplati kupovati, jucer gledam po dućanima, pogotovo new yorker i h&m, imaju sniženja i cijene su niže od ovdje rabljenih gotovo identičnih stvarcica [:vrti] , a nije mi jasno nikako, jer su sve te skupe stvari tu uvijek prodane. Pa kaj smo mi jedini bedaci da svoje stvari stavljamo u bescjenje. Ocekujem isto dogovore oko cijena, ako mi se nezko javi s ponudom ili ako netko smatra da je nešto preskupo neka mi slobodno kaže. Baš sam se nazivcirala, pa tu i fejkovi koštaju više nego za što ih se može dobiti na netu.
2013 12 29
po meni su skoro sve cijene previsoke, prema tome da je većina odjeće rabljena i još k tome ne možemo biti sigurne da će nam pasat :)
2013 12 29
evo konkretno što sam ja doživjela, nađem trenirku, pa ono ok mi je, stavim u omiljene, ajde budem kontaktirala curu, kad sam stavila u omiljene cijena je bila 150kn, a sada nakon tjedan dana je cijena 200kn? sad po svuda sniženja, a ovdje cure dižu cijenu [:smije] za rabljeno, pa svašta, a inače svaka čast vama curama koje ste ok
2013 12 29
na krpicama kupujem samo ono što nikako ne mogu pronaći u trgovinama, ali kupujem kad znam da i da sam našla sam prošla jeftinije nego u trgovini
2014 01 02
Bilježim se da curama koje žele nešto odjeće a zaista si ne mogu priuštiti poklonim. Isto se odnosi i na bodiće i stvari za bebu, sve je korišteno par puta a nešto nikada. Sve cure koje žele neka se ne ustručavaju. Slažem se da su neki bahati no to nema veze s količinom novca. Možeš biti i skromnog statusa ili bez novca a nekulturan i bahat. Ja sam neke stvari poklonila a cure su ih kasnije prodavale i to po visokoj cijeni. Smatram da to nije korektno. Možda postoji potreba ali neka mi se iskreno kaže razlog. Svi dobre volje i čistog srca nek se jave u inbox sa željama:) Lp
2014 01 03
tražiti za čizme preko 2000 kn je za mene nenormalno da se zovu ne znam kako i da su od zlata i dijamanata.... gledam i ne vjerujem [:frustriran] [:frustriran] !! pa zar ima netko da je ovdje i da bi dao tolike novce za biloo kakvu stvar a da toliko košta.... [:sokiran]
2014 01 04
Meni najveci apsurd je kad vidim stvari, narocito satove ili narukvice, sa e-baya koji jedva da kostaju 2 USD(postarina iz Kine ukljucena u cijenu,naravno) koji se prodaju po 60kn i vise!!! [:sokiran] A najvise me shokkkiraju oni koji prodaju stvari dobivene na poklon pa nabiju cijene kao npr.balerinke 300 kn!pa barem da presute taj podatak! [:vrti] Ali zakljucak svemu stoji ona stara uzrecica "tko voli nek'izvoli"! [:kesi]
2014 01 05
Pa jer JESU zlatne! [:smije]
2014 01 05
[slika:956db657-8a51-4021-8191-e3521f5d3d89] sto reci? [:hihot] [:hihot]
2014 01 05
da se i ja priključim [:smijesi] stvarno je pretjerivanje s cijenama, a uostalom da i imam novaca sigurno ne bi ovdje na krpicama prodavala niti kupovala [:sramezljiv]
2014 01 06
@MartinaLInic, da, razlika u cijeni postoji, samo ako vec stavljas nesto za primjer neka bude relevantan. Naime, prve Demonia cipele od 400 kuna su u savrsenom stanju ''kao nove'' (mozes to vidjeti po fotkama), druge su skrsene IMO za smece jer su se iznutra skroz raspale - takve da mi zenska pokloni ne bi uzela. Pa je nekako jasna razlika u cijeni.
2014 01 06
Toliko novaca za torbu nebih dala [:ljut] niti da sjedim na parama,možda za auto ahhaahaha [:hihot]
2014 01 08
cure, asos haljine koje su na krpicama su znatno jeftinije na njihovoj stranici nego na krpicama!
2014 01 08
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 148