Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

chanelica; ma daj nemogu da vjerujem gde si to izvukla,ova je pukla sigurno....hahaha [:kesi]
2014 01 08
al tužno je što nije jedina, meni je jedino žao tih koji tak nešt i kupe pa joj nek dodu kod mene dat cu im besplatno takve stvari [:boji]
2014 01 08
ali kad su plaćene 100 eura!
2014 01 09
hhahha onda ok, razumijem xD nije bed što je to bilo prije 10 godina, zapravo vjerovatno su ko vino što starije to bolje [:hihot]
2014 01 09
Ma ove koje prepodaju s asosa, to je fakat jadno. S asosa može naručit svatko tko ima karticu i besplatna je dostava po cijeloj Europi. Ako i nemaš ti karticu, netko u obitelji ima, pa se naruči. A cure koje kupuju ko da su bolesne bez da se informiraju o cijenama ili pogledaju ako se isti predmet može negdje nać jeftinije nisu ni zaslužile drugo nego da ih se vesla. Očito ima publike, kad su prepune krpice takvih prodavačica. Mi koji imamo dovoljno inteligencije da ne nasjednemo na to, možemo se samo nasmijat i ovima koje se grebu za provizije i ovima koje kupuju ko slijepe i ne pitaju [:smijesi]
2014 01 09
Upravo meni to pretjerivanje nije jasno. Stavila sam par stvarcica da mogu naruciti , jer sam sama sebi isto to narucivala i vrlo sam zadovoljna , posto na ebay-u variraju cijene tako ne mogu uvijek znati koliko nesta kosta pa kad je netko zainteresiran tad ponovo pogledam. dobila sam par poruka u skorije vrijeme, pomalo neugodnih , jer sam narucivala curama stvari na ebay-u i asos stranici bez provizije te tako konkurirala vjerojatno krpicarkama koje na tome zaraduju za kako je jedna rekla "Rezije". I ucinila bi to u svakom trenu, jer sam nekad i ja bila u srednjoj , bez primanja i htjela si nesto dobro kupit za male pare te zicala da mi netko nesta naruci, ali naravno po puno vecoj cijeni.
2014 01 10
hahahaha chanelica svaka čast sto si to pronasla. :D hahahhahaha ako već laže i mulja neka bar bude kvalitetno. :))
2014 01 10
lol [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] to sa h&m bluzom moze i na temu "Biseri' sa krpica :)"
2014 01 10
jučer sam si kupila komplet od pume (trenirka=hlače+gornji dio) za 240kn. u dućanu Puma. tako da mi se smuči kada vidim ovdje po 300 pa na više. i k tome još kopije
2014 01 12
Ja sam uvijek bila za to da se dogovorimo....ako je nekoj djevojci stalo do toga da nešto nosi, pa zašto nebih spustila cijenu, ionako će mi postati u ormaru i propasti :)
2014 01 12
malo too much za ogrlicu [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:smije] [:smije]
2014 01 13
pa nije too much s obzirom na cijenu te ogrlice u dućanu, kao ni elfs trenerka... jedna stvar je staviti cijenu od 500kn na cipelu koju možete kupiti za 50kn u dućanu, a druga staviti viši iznos na nešto što je u dućanu još skuplje. ne možeš tražiti da ti netko proda jaguara po cijeni rabljenog golfa [:hihot]
2014 01 14
A šta kažete na onu iz najpopularnijih što IZNAJMLJUJE haljlinu za Novu Godinu po 150 kuna [:vrti] [:smije] . Pa još malo pa mogu iznajmit u salonu, a na sniženjima i kupit takvu [:vrti]
2014 01 14
ma sve to stoji, ali čisto sumnjam da su cure na krpicama kako bi kupovale ogrlice od 1500 kn :D
2014 01 14
Nikako ne razumijem one cure koje robu iz H&M, Zare, Bershke i sl., već nošenu prodaju po 150 kn! Alooo, pa tamo kupim nekada novo i jeftinije! [:boji]
2014 01 14
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 148