Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

sve zavisi u kojem si trenutku isao sta kupovati. Na ebayu su sad herve leger haljine po 120-150 kn a prije mjesec dana kad sam ja svoju uzimala je bila 450 -550 kn. Sad su sniženja i može se pronac sve po tri puta jeftinijoj cijeni. :) [:smije] [:smije]
2014 01 29
Ovo je strašno!! Na ebayu ogrilce po par $, a ovdje ih ženske prodajuu po duplo većim cijenama! Pa bolje ću si naručit 3-4 ogrlice i pričekat par dana da mi stignu, nego toliko para dat tu za jednu.. [:pospan]
2014 01 29
Glupače! [:frustriran]
2014 01 30
nije tema on topic ali slušajte naručila sam si narukvicu na ebayu uvijenu, srebrnkasta kao kostala je malo manje od pet dol i moja mama je kupila u srebrnanici istu takvu, sad smo ju uspoređivali, ima 925 jednako otisnuto i ta moja sa ebaya i ova njena iz srebrnarnice. ona je platila svoju cca 130kn.ja ugrubo 30kn..
2014 01 30
Ma sve je to Kina danas... najjače je kad u Accessorizeu kažu '' bit će opet, dolazi roba za 3-4 tjedna ''... sve mi jasno, a cijene u najmanju ruku utrostručene.
2014 01 30
pa mislim da ti to ženske koje rade u parfumeriji dobiju jeftinije, i taj tester parfema ti je isti kao original samo s drukčijom šifrom, dakle dobiš parfem puno jeftinije nego što bi ga platila zapakiranog u parfumeriji
2014 01 31
i tako ja sad tražim jedne čizme određene, pa koje su to nabijene cijene... i to za nošene... pa dam još koju kunu i kupim u dućanu nove s kutijom i računom i bar probam.... baš sam mislila da ću si tu naći za neku normalniju cijenu... neee, one nose 2 zime recimo i još bi prodale za nešto malo manje nego što su platile.... trš...
2014 01 31
Mene više muči zašto neke cure tu prodaju skoro pa smeće. I muči me zašto ja s dosta korektnim cijenama se recimo hlača i vesti ne mogu riještiti nikako? Ustvari znam. Nedavno sam kupila kao nenošene HM veste. Za povratit. Jednu bacila u smeće drugu oprala 3 puta i dalje smrdi po znoju. I onda curke misle da smo sve takve. A ja se stvarno želim toga riješiti jer će me muž udavit s tom robom. [:place]
2014 01 31
da, ja imam isti problem...popularnim prodavačima sve ode, a meni se ne da reklamirati i daviti ljude [:znoji]
2014 01 31
Citam sve ovo i ne mogu doc sebi Za sad sam kupila samo jednu stvar i zadovoljna sam,sve mi se cini da cu ostat na kupovini parfema i bio kozmetike koju ne mogu nabaviti po nasim ducanima Evo,primjera radi..radim,i to posao koji obozavam,dobro sam placena ali zasto bi uzela nesto u ducanu za 100 kn ako netko ovdje prodaje isto to za manju cijenu? Cijenim svoj rad i zaradu i ne razmecem se..otac mi jr bio pomorac i koliko god je volio taj posao-nije mu bilo lako,i jos kao dite su me ucili da cijenim i ne trazim sto mi ne treba,a mogla sam,jer svi znamo kako su pomorci tada zaradivali :-D ali nisam,jer znam cijenit Takoder,imam dosta stvari,koje mi vise ne trebaju,i sve mi se cini da cu ih,ako se odlucim,davat za nekakve minimalne/realne cijene,jer mi nije normalno da netko prodaje koristeno za samo 20 ili 30 posto manje cijenu [:hihot] [:ljut] Ne ide to tako..a vidim da bi dobar dio korisnica trebao razmislit o cijenama koje stavljaju,jer u najmanju ruku-nisu normalne..ni cijeme a ni one,ocito [:smije]
2014 01 31
Patricija isti taj kofer iz milera dobila moja šogu na poklon i plaćen je čak 90tak kuna na nekoj akciji za Božić.... prestrašno kako se nabijaju cijene [:frustriran]
2014 02 01
takve sam ja kupila u francu za 30 kn :) kad je bilo snizenje
2014 02 02
Moji artikli na kojima pise samo prodaja pripadaju jednoj mladoj zeni koja nemoze ni internet imat, zena je sebi ostavila odjecu koju nosi za po doma a sve malo bolje smo poslikali I nadamo se kunicama za nju:)
2014 02 02
like zara sandale 350kn:))) hallo pa u zari sad nema nista za 350kn mislim na sandale a like zara sandale na ebayu u svim mogucim bojama 120kn, malo bezobrazno
2014 02 03
ne znam zakaj se sekirati? ono što mi prenapuhano ne kupujem niti gledam pa neka drže cijenu koliko hoće.
2014 02 04
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 148