Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

nije lako"ne gledati"kad sve na što baciš oko košta iznad 100 kn.
2014 02 04
Mda,ako su te cijene realne Pola cura zbilja stavi cijene li-la kao sto su u ducanu/ljekarni/parfumeriji,jos postarina i etoga,usteda nikakva.. Nije mi jasno,ako je nesto kupljeno,recimo,u Dm-a,pa kako ih nije sram stavit skoro pa istu cijenu,kad znaju da se cijena moze bilo kad provjerit,plus postarina,na kraju bi te doslo skuplje nego u Dm-a Takoder zicanje postarine..a mislim..nije stvar u tih 10/12/15 kn,nego je stvar principa Ako je vec stavljeno u pola cijene,i ako vec stedis 50% u startu,zar je toliki problem dat i za postarinu? Nece mene 15 kn usrecit,al ispadam bahata ako ne pristanem dat nesto od 100 kn bez postarine To vise nije 100 kn,nego 85 a u ducanu ti je 200-300 Ne znam..dala sam danas nesto bez postarine,da ne ispadnem skrta,bahata i nerealna,jer bi mi na kraju odustala zbog tih ubogih 15 kn Al strasno cega se ima vidit ovdje.. [:ljut]
2014 02 05
meni je baš super dok se dogovorim s nekim da mi pokloni pt, ili ja njemu :) nemoj biti tak stroga :)
2014 02 05
Mozda si u pravu ;-) Na nesto od 200kn i nadalje,mogu poklonit postarinu,ali na nesto od 50 kn,za sad ne,osim ako to bude netko s kim budem cesce suradivala [:zaljubljen] Mislim da bi mogla poslat i kakav pokoncic ili nesto,vec cu smislit heheh
2014 02 05
Meni je nekako u redu da svako sebi u cijenu artikla doda troškove slanja a ne da to kupac plaća,ja na svaki artikal to napravim,znači ako mi je nešto 60 sa mojom poštarinom je to za kupca umanjeno za 15kn,ćemu na neku cijenu za koju jedva netko skupi 60 kn još nabit i poštarinu,bezveze [:vrti]
2014 02 05
ja sam prodavala dečkovu jaknu, i javila se žena i sve dogovorimo, i poklonim joj pt jer joj je muž nezaposlen ovo ono pa nek im za kavu ostane.. ali nisam razmišljala da je i moj dečko nezaposlen (čekao je staž).. ja si uvijek velim, dobro se dobrim vraća :)
2014 02 06
a sam našla jednu torbu, tj., cura ih ima puno takvih u svim bojama, jedna je 175 kn ( s uključenom poštarinom) i ja nju pitam ako bi narčila 2 ili više jel može ikakav popst, kaže ona ma kako ne sve se može dogovoritit, bla bla, i pitam sad ja nju koliko s 2 kaže ona 325 kn (kao s poštarinom), a 3 me izađu 510 kn, 510 kn???? Pa to onda izađe 170 kn jedna torba, a popsta ti.. mislim meni je ovo smijesno..
2014 02 06
Al fakat! Dajte se skinite sa ovog portala, ak mislite prodavat po bedastim cijenama! IMAJTE NA UMU DA ZA TE PARE MOŽEMO OTIC U DUCAN PO NOVOOOO!!!! Halooo da je 800 puta Channel, ovaj-onaj! Ovo je portal za povoljnu kupovinu, i skidajte se odavdjeeee!!!!!!! [:frustriran] [:boji] [:znoji] [:pospan]
2014 02 06
Evo,jedna cura prodaje Vichy gel za lice za 60kn,rekoh OHO,posto je novi u ljekarni izmedu 90 i 100,ovisno koja ljekarna..i udem u oglas - pola potroseno.ma mislim si..i s postarinom dode 75 a za nkvi cu dat 90 Nema smisla.. Ili parfemi,koristen nekoliko puta a cijena skoro ista kao u parfumeriji [:hihot]
2014 02 06
bas to!! slazem se s vama cura, neke ovdje bas nabijaju cijene... onda pogledam kod sebe i pitam se jesam li to ja budala ili sta?? meni je cilj prodat ono sta ne nosim, a ne zaradit placu ovdje na starim stvarima.....
2014 02 06
Evo primjer, Aldo Vandini set za tijelo,koji prodajem za 40,placen je u Mullera skoro 110 E bome nitko mi ne moze reci da je 40 + 15 postarina puno..
2014 02 06
Pa sta onda kao je dosla zaraditi,ako vama neodgovara cijena necete kupiti to i gotovo... njena stvar ako se zena zna snaci,a vase je da kupite ili ne!! nerazumijem ja uopce ovakva razmisljanja..ako je i stavila visu cijenu ,,njen problem hoce prodati ili ne!!!!! Nije nikoga naterala da kupi!! [:sramezljiv]
2014 02 07
I u neki gradovima nema zARA TRG I OSTALE..DA NENABRAJAM,PA EVO MENI OSOBNO ODGOVARA TA CIJENA I KUPIT CU JE JER SAM DUGO TRAZILA TAKVU HALJINU!!! A NISAM U MOGUCNOSTI DA JE KUPIM U SVOM SELU [:zaljubljen]
2014 02 07
a dobro, neke stvari se ne mogu samo tako za badave prodati.. ja sam haljinu (ujedno je to i najskuplja stvar koju imam na proflu) platila 2.300kn. Dizajnerska haljina, brijem da su samo 2-3 proizvedene. Prodavala sam za 1250, nisam mogla prodati, pa onda sve manje, sada je 800. Ali nedam ispod toga.. Nedam jednostavno, nisam je platila U giovanniu, jako je skupa, prekrasna je, nema nikakvu grešku i jako je teškaa i materijal je prekrasan. I meni nitko ne može reći da je to preskupo! [:smijesi]
2014 02 07
Marijeta haljina ti je predivna [:zaljubljen]
2014 02 07
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 148