Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

još informacija za povoljnu kupnju, dakle parfumerija u podhodniku importane centar, izlaz kod autobusnih stanica,imaju popuste na kozmetiku i parfeme, popusti se kreću od 30%-80%, ukoliko se riješavaju nekih kolekcija koje neće više imati u ponudi popusti su maksimalni. tamo sam kupila collistar pude 70,00kn, masku za kosu 45,00kn, šampon 29,00, sprej za zaštitu kose koja se pegla 55,00kn, matis tekućinu za skidanje maskare cca 40,00kn to je bio popust u 9 mjesecu. isplati se pogledati.
2014 02 18
KOD MENE PREDLOZITE SVOJU CIJENU... JER JA AKO U TRGOVINI SA ODJECOM DOBIJEM KOZNE TAJICE I TIGRASTTU NAJMODERNIJU KOSULJU ZA 100 KN ..JER SAM PITALA JER IDE JEFTINIJE TJ JEL IMA POPUST ONDA MOZETE I OVDJE....BAREM KOD MENE A U ZADNJE VRIJEME MI SE VISE ISPLATI KUPITI U TRGOVINI JER MOGU ODMA PROBAT..NEMA POSTARINE,,CEKANJA,FLEKA,RUPA-----I JOS DOBIJEM JEFTINIJE... CURE SPUSTITE SE NA ZEMLJU [:smijesi] [:smijesi]
2014 02 18
molim da mi se javi vještica 777,rado bi pomogla njenoj prijateljici. molim i exotic da se javi svakako zbog odjeće za njene sinove.i sama imam sina,možda će veličine odgovarati.
2014 02 19
vjerujem da se pretjeruje s cijenama, naravno, svima je u vidu da prođu što bolje - prodavači žele više love - kupci niže cijene osobno, za dobre cipele dala bih dosta novaca al za cipele iz roberta, morandija i sl dućana po shoping centrima koji prodaju lošu kinesku robu nebi dala više od 50 kn ovdje ima i takvih stvari isto tako, cure stave veću cijenu za neke predmete od njihove stvarne cijene u dućanima sama sam se uvjerila da su neke stvari bile u dućanu 100 kn a ovdje je cijena za istu i još k tome NOŠENU jaknu cijena 150-200 kn tko želi kupiti razgažene, nošene replay tenisice po 300 kn? ( ovo je samo primjer, ne ciljam na nikog osobno) zaključak - svaka roba nađe svog kupca ja svoje robe imam previše
2014 02 19
Cijena je ona za koju je kupac spreman platiti!! Nema pravila!! [:smijesi]
2014 02 20
Ma ne uopce pa nije [:smije] [:smije] i vidis to i meni smeta sto je sve vise preprodavaca i sto tu zaista nema reda,ovdje se stvarno moze prijaviti svatko i prodavati svasta bez ikakve kontrole,a da ne spomenem jos zenske koje kupuju po snjizenjima i onda jadnim neupucenim curama prodaju po punoj cijeni
2014 02 21
Baš neki dan gledma fejk cvjetaste marte za 200kuna, bacim u favorite, razmišljam da kupim. Kad jučer otišla u Zagreb i imala viška vremena, pa ušetala u Terranovu jer su imali ogromna sniženja - iste identične cipele - 149 kuna [:sokiran]
2014 02 21
ja sam vidjela ovdje minić koji sam ja kupila za 19 kn u terranovi, jedna prodaje ovdje za 50 [:smije] ok, ok, ev prijavljujem i sebe - danas sam stavila tu kaput od 500 kn, frendicin je, ona rekla cijenu, baš me briga jel će ga tko il neće, ja joj savjetovala 200 kn max. A ona neće jer ga je platila 2000 kn i stoji joj u ormaru jer je smršavila , eee hebiga [:hihot]
2014 02 21
Moram se malo uključiti u ovu temu kakvi smo mi.Ako imate niske cijene,onda je to smeće i nitko neće ni pogledati,,nedaj bože da nije neka marka, da sad ne reklamiram dućane.Ako stavite visoku cijenu imate šanse prije prodati,nego po 10- 20 itd kuna.Danas sam napravila mali pokus,jer me to napuhavanje cijena i markirana roba dovodi do ludila.Da skratim,,, majicu kupljenu u inozemstvu,plačenu možda 10 eura ,nošenu par puta pokušavala sam prodati za 40 kn i naravno nitko nije ni pogledao.Sad najbitnije,istu tu majicu slikanu malo drugačije i naravno stavila sam ispod da je marka [:jezik] prodala bi danas za 70 kn [:smije] . Ne,. nisam je prodala [:smije] [:smije] žena je bila presretna i platila 30 na sniženju [:smijesi] E sad ti nemoj staviti visoke cijene [:jezik] [:jezik] Lud narod,oprostite mi na ovom,ako sam koga uvrijedila [:vrti]
2014 02 22
e jacica baš tako.. mene to ne dira, ako imam novaca kupit ću, naravno da gledam cijenu i treba uzet u obzir koliko je korišteno to što želiš. ja se nekako trudim staviti cijene po kojima bih ja takvo nešto kupila.
2014 02 22
ma bravo sookie,to su sve krpice [:smijesi] jednom ili dva puta obučeš ,zabaciš u ormar i brzo nemožeš ni vrata zatvoriti [:smije]
2014 02 22
Ma to je valjda stvar srece, sta drugo reci.... [:tuzan] [:tuzan] Ja sam svoju originalnu LV torbu s velikim, naravno, originalnim, LV novcanikom prodala nakraju curi za 1200 Kuna, i to obadva artikla! Nova! Sta je curu briga da sam ja za te dvije stvarcice dala vise od tisucu eura, moj problem... [:place] [:place] Valjda je i smisao ove stranice da si svi mozemo POVOLJNO nabaviit ocuvane, pa i nove, pa i brendirane krpice za malo novaca, barem ja tak mislim....Ali viidm da sam u krivu...Stalno dobivam upite za, npr. originalne hlace Ralph lauren, da jel su stvarno originalne blablabla jer je cijena niska?!?!Pa sta bi trebala biti, ono, 5 % niza nego u ducanu? Ili ista?! [:sokiran] [:sokiran] Svasta...A opet vidim da tu neke cijenjene korisnice prodavaju torbice i cipele u tisucama i tisucama Kuna.... [:tuzan] [:ljut] [:place] Oprostite, ali ja im to ne bih platila ni da na cesti nadjem novce...Ali briga njih za mene i meni slicne, jer kako vidim, prodaja im ODLICNO ide; stvarno ne kuzim!!!!!!!
2014 02 22
iskreno meni su ove krpice postale preskupe,kad odem do grada za 100 kn nađem nove stvari a ovdje traze po 300 za nove haljine i po 150-200 za nove cipele/cizme...mislim da su krpice izgubile svoj smisao....
2014 02 23
Ma to Garica lupa cijene, koda ju je skinila sa Kimice i prodaje na Krpicama.
2014 02 23
ma da je samo ona..... [:ljut] [:ljut] ima ih tu dosta, ali koliko vidim imaju jaaaaako puno onih kaj ih slijede i dosta dobrih povratnih; stvarno ne kuzim.... [:tuzan]
2014 02 23
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 148