Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

andrejama e to mi je najbolje. cure kupe markiranu odjeću na sniženju i onda govore da su platile nekoliko tisuća. a danas nitko nije u situaciji, ma koliko god imao plaću, da ide dati za neke cipele 5000kn. kupio na sniženju za 1000-1500kn, nosio, i sada stavi na krpcice za 2500-3000kn jer je prvotna cijena bila 5000 evo, ja sam si prije 3 godine kupila original Calvin Klein hlače/traperice. svake su pale s 1400 na 150kn je se dućan zatvarao. ali mi ni ne pada na pamet da sada to idem prodavati na krpicama po 800kn samo zato jer je prvotna cijena bila 1400kn [:smije] dajte budete realne sa cijenama. nije ovo virtualna trgovine neke robne marke nego second hand. čim kupiš nešto, cijena pada. bez obzira što ima etiketu.
2014 02 27
btw.ovo se ne odnosi na cure koje komentiraju na ovoj temi, da ne bi bilo. naišla sam na svakakve oglase na krpicama pa sam zato to spomenula jedna cura je prodavala jedne no name čizme. za 600kn, vidljivo jaaako nošene. u oglasu par puta naglašeno da su jako skupo plaćene, tipa 5000kn. a opis preštur. možda jedna rečenica. i nigdje navedeno koja je marka tih čizmi
2014 02 27
e zato se ja bacam ne jedan eksperiment [:smije] [:smije] [:smije]
2014 02 27
Koji andrejama
2014 02 28
curke, imam pitanje! narucuje li koja od vas s ebaya? bi li netko bio dobar pa narucio nesto, uglavnom stvari koje nalazim zene uzimaju dosta veliku proviziju, a nisam bas do para :/ pa ako ima koja dobra dusa nek mi se javi [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2014 02 28
hvala pasgaro! [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 01
da... kako sam nova ovdje ali sam nekako primjetila da ima curu koje nabijaju dobre cijene i to na kraju price i prodaju... a mi koje smo nove ili cure koje imaju manje prodaje da daju i 3 puta jeftinije nazalost to nece uspjeti prodati.... stvarno se trudim hrpu svojih stvari dati full jeftino, ono u stilu sam "samo da prodam da ne stoji" ali tesko ide... pogotovo jer na prvoj stranici se samo vrte popularne stvari... i nema sanse da se nase bas gleda... :(
2014 03 01
meni je baš zanimljivo što ima najviše prevara sa artiklima iznad 200-300kn (čak i 500 cure uplaćuju). a ove majice po 20-30kn nitko ni ne želi gledati. a da piše 200kn, bilo bi prodano odmah isti dan
2014 03 01
evo moj eksperiment s nabijanjem cijene nije uspio, tako da nije to, iako nisam prodavala zaru pa će biti da je do toga, a budući da sam se baš bacila na malo istraživanje,ovo su pravila za najbolju prodaju ili općenito kako ide prodaja: 1. imati barem 200 povratnih 2. stalno biti među najpopularnijima 3. ako si nov i ne spadaš u ova 2 prva, onda moraš si za početak staviti neke atraktivne stvari, i napisati da je rezervirano, iako nije. 4. ima tu par koje su si dobre frendice pa su si u početku stavljale povratne i imale na artiklima rezervirano, pa potom prodano iako to nije nikad bilo namijenjeno za prodaju. 5. u naslovu oglasa obavezno koristiti riječi poput sexy haljina, presavršeno stoji, bomba štiklice....... 6. u samom oglasu imati slike kako stoji ta haljina, štiklice i slično i po mogućnosti da su što atraktivnije, sa što modernijom pozadinom, ukratko kao da ste vrhunski fotograf za vogue. 7. prodavati, tj. preprodavati sve što se sad traži; s ebaya sav moguć nakit, kk haljine, majice s tigrovima, leopardima, oversized, kožne tajice, rokerske jakne, zakovice na svim mogućim mjestima, štiklice a louboutin, šljokice i puno šljokica, aztec uzorci, zanotti tenisice, općenito tenisice na petu, te raznorazni lanci....
2014 03 01
[:hihot] mogu reći da si se dobro potrudila objasniti sit.skoro pa potpisujem većinu rečenog [:smijesi]
2014 03 01
Prodajem cijeli ormar za 350kn. Zavirite! :)) Ako želite pojedinačno, sve 30% niže, nešto i 50%!!!
2014 03 01
Andrejama - dobro si to sročila Na neke stavke sam se stvarno strgala od smijeha [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 02
kod mene sve u pola cene za uplate sutra i prekosutra,osim starka plavih koje cu sad da stavim!!!
2014 03 02
kod mene sve u pola cene za uplate danas i sutra!!
2014 03 02
PasGaro - a znaš šta možda nije ni to, nego se jednostavno cure neće žaliti kada ih netko prevari za 10-20-50 kuna. Pa čak i više puta, jer je malo bezveze sad kenjakati po forumu za 20 kuna i poštarinu. A kad ti netko izbije 500 (ili u nedavnom slučaju 700) onda se to naravno razglasi. Ne kažem da to ima previše smisla ali tako je.
2014 03 02
1 2 ... 43 44 45 46 47 48 49 ... 148