Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

zeznuto ti je za pitarello jer im cipele znaju bit na nekim sniženjima pa zato..
2014 03 28
A bome sam i rijetko u pitarelu naisla na nesto kvalitetno.. Prodajes rabljene stvari, koliko god nenosene bile. Bas sam neki dan stavila hilfiger kosulju (da, pravu *rolleyes*) kupljenu vani i placenu stotinjak eura (da, otac mi je snobcina, sama ju ne bi kupila da mi zivot ovisi o tome, za slucaj da se povede rasprava) i prodajem ju za doslovno 10% cijene, nikad nosenu, jer sam svjesna da nitko nece kupiti za vecu lovu. Uostalom, roba cim izade iz ducana vrijedi 40% manje. Zamisli da na njuskalu trazis auto i nades ga za soma kuna manje nego u salonu - hoces li riskirati i kupiti preko njuskala ili otici u salon, dobit racun, garanciju i sve sto ide?
2014 03 28
Razumijem što govorite, ali ovdje se radi o cipelama, ne o autu. Mislim da je 120kn manja cijena u redu, znam da je polovno čim izađe iz trgovine. Ali ponudila sam joj apsolutno sve dodatne slike, račun, može ih uživo vidjeti pa odlučiti. Također bih bila spremna i za dogovr oko cijene, i vjerojatno bi otišle i za 130kn. Nisu nekvalitetne, spremna sam svaku zainteresiranu djevojku uživo vidjeti ako je iz Os/Vk da se uvjeri u to. Nikoga ne tjeram da kupi, možda nikada ni ne prodam, ali ih za 80kn ne dam, makar poklonila nekome. Shvaćam sve što ste rekle, ali ne mislim da sam ne znam koliko pretjerala kao što sam vidjela kod nekih korisnica, niti sam pokušala išta zaraditi na njima niti išta slično. :/
2014 03 28
Tocka slažem se s tobom u potpunosti. Pitarello ima odlične cipele. Nek daju 100 kn za Robertovu obuću pa im se nek raspadne za mjesec dana nošenja.
2014 03 28
ja u robertu sad zadnje uzela cipele za 39 kn :D valjda budu izdržale par nošenja :D nema teoretske da bi za njihovu obuću dala više :) sad imaju u novoj kolekciji jedne super štikle za 229 kn. nema šanse dok i te ne padnu na 50ak kn :D
2014 03 28
Ma to je Goga naša garant
2014 03 30
Meni je najsmiešnije ona što prodaje silikonske priljepke za grudi 800kn a ima ih se kupit ISTE za 100/150kn maxi
2014 04 05
Pozdrav, relativno sam nova na stranici, nisam još ništa prodala (i samo jedan artikl sam kupila) pa za prvu kupovinu dajem poklončiće ili popust, sve se možemo dogovoriti. Dođite i pogledajte, uskoro stavljam još stvari. :)
2014 04 06
Iako smatram da svatko ima pravo staviti cijenu kakvu želi - pa i višu od one po kojoj je kupio - osobno mi ne pada na pamet da nekome za "samo opranu, nenošenu" robu dam toliko novaca koliko košta nova u dućanu jer eto "nije nošeno, časna mi riječ"...je, malo morgen.
2014 04 12
Pa uzas sta rade. nezz ... po meni vrijednost robe ili bilo cega , cim pređe prag trgovine pada za 50%a onda jos ohoho ovisno o stanju . Znam da svaka roba ima svog kupca, ali ne mogu vjerovati da zenske nasjedaju na preprodaju s ebaya po deset puta vecim cijenama. Ovu temu tu i tamo pratim iz zabave :D , Linkove ne stavljam iz razloga sto nikad ne nađem tako "odlicne" oglase kao vi [:smije] Zadnje sto sam naletila je comedoekstraktor 2 kom na ebayu manje od 10 kn , a djevojka jedan prodaje za 30 , pa mislim... Ili jos gore, kad netko pokusava ZARADITI na svojoj milijun puta nosenoj stvari. [:ljut]
2014 04 13
cure slobodno me pitajte za nizu cijenu jer ja odmah snizim za 50% i vise ovisno koliko nosim...a i nekako po slobodnoj procjeni stavljam..kao koliko bi ja dala za nesto sto je noseno....i ne prati me bas nitko jos, a ne znam kako se to postize pa evo sam odlucila tu pisati [:jezik] [:jezik]
2014 04 16
Podržavam sve, od riječi do riječi, svaka čast !
2014 04 16
ja evo nasla starke za 400kn..znaci jos 29 i kupim ih nove u ducanu.. :) al van toga...trazim crvene starke 39 br...ili na pola do 40..tnx
2014 04 16
Mislim da se radi o tome da neke cure nemaju ni pojma kolike se cijene krecu na trzistu, neke zele zaradti pa precjenjuju.. Neke kupe hlace po prvoj cijeni u trgovini pa one kostaju 300kn, a druge kupe iste hlace po zadnjoj cijeni za 80kn.. I logicno je da ce ova prva gace snizit na 150kn, dok ce ova druga snizit na 40ak kn.. Ima stvarno pristupacnih cijena.. Ja se trudin stavit sto povoljnije za svaciji dzep.. Mislim da su mi cijene ok na profilu... Al kad vidim stikle za 200-300kn [:tuzan] pa u outletima ih ima za 50 do 100kn.. Nema smisla pretjerivat, osin ako nisu neke unikatne savrsene onda je i ok cijena..
2014 04 19
E a šta se radi kad netko stavi jednu cijenu, recimo beige stikli za ljeto 75kn, ja sam lajkala kao i 7 dr korisnika i odjednom vidim da te stikle sad stoje 120kn? Imaju li oni pravo tako dizat cijene ako vide da puno ljudi lajka taj njihov predmet????
2014 04 19
1 2 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 148