Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

@ivanamarusic - da nazalost, imaju svako pravo to napraviti.. Obično ti to bude i u situacijama ako ima puno zainteresiranih pa podignu cijenu i prodaju prvome tko je spreman platiti istu. Nažalost tu ništa ne možemo [:vrti]
2014 04 19
Ma zamisli ti to.... Lukavice! Sad ih više iz principa neću lajkat, ne ne!
2014 04 19
to ovisi od osobe do osobe, neka snizi predmet neka poveća nije pravilo.. moze se šta se god oće
2014 04 19
mislim i da platiš i 50% od prave cijene je previše jer je to ipak nošeno. Radije ću čekati sniženja pa kupiti nešto po sniženoj cijeni nego kupovati korištenu robu po ovakvim cijenama. Kupujem samo od ženskih kojima cilj riješiti se robe koja im bezveze stoji u ormaru a ne od onih koje žele zaraditi ovdje...
2014 04 23
obuća mi je na krpicama skupa.. volim si kupit torbe tu, nove nošene bitno da nisu uništene i oštećene.. i nakit obvezno
2014 04 23
Ah, ma što se nervirate. Ovdje na krpicama su dvije skupine korisnica - one koje očajnički žele zaraditi i one druge. Fino birate "one druge" za kupnju/prodaju i problem je riješen. Ja ni ne otvaram stranice onih koje nabijaju masne cijene na svoje rabljene krpe ili "originalnu" kozmetiku "made in China". Za sad sam imala nekoliko jako povoljnih kupovina vjerojatno zato što mi nije problem istraživati i kopati po krpicama, a ne odmah briznuti u grčevit plač kad naletim na prvu koja traži bogatstvo za svoju staru kramu. [:smijesi] A što se tiče ovih što komentiraju da su neke stvari jeftinije na Ebay - pa, drage moje, onda ih odande i naručite. Svatko je slobodan sam odrediti cijenu stvari koju (pre)prodaje, kao što je i kupac slobodan sam odabrati ono što je za njega povoljnije.
2014 04 23
Naravno da svatko ima pravo odrediti cijenu, ako hoce moze prodavati i smece za 500kn. To stoji, ali ne mogu se ne nasmijati ( ili ne zacuditi) na takve oglase . Osobno narucujem s ebaya samo za sebe , ali ponekad mi se neda cekati toliko da proizvod stigne pa pogledam da li ga negdje ima u prodaji. I onda vidim troduplu cijenu. po meni je to sramotno Bar danas, kako se taj ebay prosirio ima puno osoba koji vrse takvu "uslugu" kupnje , ali uz neke normalne provizije 5-10 kn Kao sto sam vec rekla svatko moze cijeniti svoje artikle kako god zeli i svaka roba ima svoga kupca ,ali to ne znaci da se necu nasmijati (da izvines) budali koja prodaje a bome i onome tko kupi
2014 04 23
Znači, smisao ovog topica je ismijavanje drugih korisnica? I dok još, donekle, mogu razumjeti (opravdano) zgražanje nad time da netko rabljenu robu prodaje po cijeni nove pa i većoj, ovo sa prodajom robe sa ebaya, asosa i slično mi je totalno suludo. Ponavljam - nitko te ne spriječava da naručiš sa ebaya ono što netko preprodaje za skuplju cijenu i da čekaš mjesec, dva, tri koliko već i tako si uštediš par kuna. Protiv smo preprodavača i švercera? Ok, onda budimo dosljedni pa prestanimo kupovati u Konzumu, u Kauflandu, Getrou itd. jer sve su to preprodavači koji jeftino kupljenu robu prodaju po pet puta većim cijenama. Zašto energiju ne usmjeriti na te krupne igrače, umjesto kurčenja po krpicama i razapinjanja tamo neke nesretnice koja je npr. lak kupljen na Ebayu za 20 kuna, ovdje prodala po 40 (vidim da se takav slučaj spominje par stranica prije)? Unaprijed se ispričavam ukoliko ste revoluciju mislili pokrenuti odavde. U tom slučaju cijenim trud uložen u ovaj topic. [:smije]
2014 04 23
Izgleda si si me malo preozbiljno shvatila . [:smije] Ma neka prodaju sta hoce,apsolutno nisam protiv preprodavaca ( a niti svercera [:kesi] ) Ako su normalni ,samo mogu bolje proci ,. Kazem ti ne zanimaju me, Ionako si sama narucujem, Ali ova tema upravo stoji tu da bi se takve stvari komentirale , Kao sto se smijem pokidanoj odjeci i obuci po nebuloznim cijenama , tako mogu i ovome [:jezik] ( ti nemas nikakvu reakciju na karikiram noname spicoke iz proslog stoljeca za 150 kn ? ) Moze bilo tko raditi sto hoce , ja pogledam nasmijem se i nastavim dalje Ima puno dobrih cura koje prakticki nove stvari prodaju za neku sicu , a po meni bi ova stranica prvenstveno tome i trebala sluziti . Ne dize nitko revoluciju (hahahah) samo se fino nasmijem i popravim si dan [:hihot] vjerojatno kao i ostale cure koje stavljaju linkove [:smije] Uzivajjj
2014 04 23
sve ste u pravu..ja sam sad dodala svoju i sestrinu obucu koje smo u bogatoj fazi masno placale i sad se rjesavam za najmanje para premnda opet izgleda skupo al kako stikle il cizme od 1500 prodat za 50..sta ja znam..u svakom slucaju ako vam se sto svidi pitajte me za nizu cijenu..i meni je cilj da ova roba sa tavana ne postoji..i da dodje neka nova..pozz
2014 04 23
curke ja ne pretjerujem s cijenama a skoro nova roba :) [:smijesi]
2014 04 24
lol i još je malo korišteno. Pa svi barem znamo koliko essence proizvodi zaista koštaju [:hihot]
2014 04 24
5 pari čarapa nošenih 40 kn dobar bizMis :)
2014 04 24
A daj lol [:hihot] [:hihot]
2014 04 24
Hm, ajd da se na ove neon čarape nadovežem - jer imam iste - stopalice iz C&A, komplet od 10 pari je bio 59 ili 69 kn, tako nešto...
2014 04 25
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 148