Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

TRAZIM CRNE VISOKE CIPELE NA PUNU PETU!
2014 05 17
Bok svima nova sam ali zaista što me prvo začudilo su cijene artikala kod nekih korisnica. Ok, to je neko osnovno pravilo ekonomije odnosno ponude i potražnje. Dokle god takva roba ima kupca takve će se stvari događati. Moramo međutim znati da izlaskom robe iz dućana cijena pada 30-50%. Ali to je tako sa Balkanom. :D Svatko tko je iole putovao i shopingirao po svijetu zna koliko su kod nas i inače precijenjeni neki brandovi koji se vani smatraju osrednjom robom. Tako i ovdje, poneke korisnice su zaista smiješne. Za neke sam se i skoro ugušila od smijeha. [:kesi]
2014 05 19
Ovo nikako da prestane, krpice su izgubile svoju svrhu postojanja!!!!! Ljutim se kad na naslovnoj vidim nošene stvari jako skupe, samo zato što je ZARA cijena skače, ja neznam što da napravim jer svoju robu iako JEFTINU, KVALITETNU MARKIRANU I većinom NOVU ne mogu prodati ni za 15 kuna [:znoji] ....ako ne prodam nešto kroz mjesec dana poklanjam sve
2014 05 19
matea664,,slazem se,,,na to poštarina,,a novih po toj cijeni,,i manjoj koliko hoces
2014 05 20
Samanta, potpuno te kuzim!!!!! [:sokiran] [:tuzan]
2014 05 20
najgore kad se vidi na slici da su iznošene:) sramota
2014 05 25
Molim Vas što mislite pod tim da je najgore kad se vidi da su iznošene? Upalo mi je u oko Replay, pa pomislih da se radi o jednom mom artiklu. Naime taj moj par obuće jest iznošen ali mislim da je cijena u skladu s tim. Još sam napomenula da se trebaju zamijeniti gumice na peti. Da li se takve stvari mogu ponuditi uopće? Nova sam pa stoga pitam. Hvala.
2014 05 25
bitno da je slika tu, da se greske vide ili su nabrojane, oglas tocan ako ne lazes i netko pristane, zasto ne...na kraju dana ne mozes nekoga prislit da kupi ako mu cijena i stanje ne odgovara samo savjet, bolje ti je slikat stvari na danjem svijetlu uz prozor ili na balkonu bez blica, jer ti je blic posvjetlio dosta slike, a i boje ostaju realnije ;)
2014 05 25
Da, znam problem kod fotki, morat ću poraditi na tome. I sama sam iznenađena koliko su mi neki artikli drugačije boje nego u stvarnosti. Što se tiče mog prvog ontopic pitanja, da ja isto mislim da se samo ne treba ništa skrivati. U svakom slučaju zahvaljujem. [:smijesi]
2014 05 25
Pozdrav cure, htjela bi se samo nadovezatii na cijene krpica i cipelica iz Zare. Uzasno se protivim prodavanju iznosene odjece koju ne biste ni poklonili nekome od srama ali vecina Zarinih stvarii koje su rasprodane u svijetu zato sto ih je poslikala ova ili ona blogerica drzi pa cak i duplu cijenu na ebayu, mozete i sami provjeriti. To je jednostavno postala praksa u svijetu da neke IT krpe su doslovce nemoguce za pronaci time imaju i cijenu
2014 05 29
Ja sam yve rocher parfm pun prodala za 50 kn, ali opet ima stvari za koje bi rađe poklonila nego prodala ispod cijene.Haljinu koja je koštala 300 kn prodajem za upola manje pa je opet ne mogu prodati.Mislim si,jebiga,ovo je RH.Sve je to ok dok ne vidim oglase fejk sheri hill haljinr po cijenama kao u giovanniu ili naked kopije s buy in cions po cijenama za koje se tamo mogu kupiti sve 3 dvaput.
2014 05 30
cure, nova sam na krpicama ali već sam se svega nagledala [:vrti] s obzirom kakve sam sve cijene vidjela za predmete koji ne vrijede, uvijek mi je teško odrediti cijenu svojim stvarima. nemam sliku pretjerujem li ili ne. ako je netko voljan dati svoju procijenu, jedno veliko hvala [:zaljubljen]
2014 05 31
Ja mislim da su ti cijene sasvim realne.
2014 06 02
helena ja također mislim da su ti ok cijene. Sta sve ovdje ima ,tvoje su odlicne
2014 06 02
cure hvala na informaciji [:zaljubljen]
2014 06 02
1 2 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 148