Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ja sam jučer bila u new yorkeru, ušla da isprobam neke hlače, kad ono, kabina je bila sva poljepljena tim najlonskim ulošcima, bar 15 njih, bez pretjerivanja.. Vjerujem da prodavači kad naiđu na takve kupaće samo ponovno stave novi uložak. Tak da ni to nije neka garancija [:kesi]
2014 07 03
Pretjerivanje s cijenama?? neki dan gledala neke "zlatne" prstenčiće na ebay-u cijena od 3 do 6 dolara....ovi koje sam ja gledala,,za ljeto za svaki dan onda nadjem osobu koja je kao POVOLJNA roba i sve naletim na jedan od gledanih prstenčića.. cijena??? 230 kn aman ženo draga,,razlika je samo 200kn.. previše??? 10 puta previše [:frustriran]
2014 07 15
Cure imam snizenja na markirane majice, tipa chanel,kenzo celine.....pa zavirite ;) [slika:ac9c7c90-c876-404c-8ee6-ce0e5c1a9e37]
2014 08 04
Ne da mi se sad sve citati, no da se povedem po naslovu... Zene, ako je nesto novo sa etiketom ne mozete traziti punu cijenu koliko ste vi platile, a jos bolje ako je najmanje jednom noseno... Plus toga morate gledat kad odtedite cijenu da racunate i na postarinu, odnosno da kupcu ne bude previse kad na sami iznos doda posarinu... Jer kupac je taj koji jos mora platiti i posarinu bez obzira sto taj dio ne zavrsava kod vas. Ja se uvijek povodim za tim da bolje da prodam i za sitno i da nekom posluzi, da taj netko lijepo prođe, da nosi to, nego da meni ta stvar stoji i da lijepo prođe iz mode ili da trune i onda ode u kos, ovako smo oboje sretni... Lp
2014 08 09
kod mene vam je sve po deset kuna jer trebam hitno novac... ne obazirajte se na cijenu ispot !!! ;)
2014 08 11
Ja poklanjam neke cipele, ako koga zanima... ako ih ne udomim idu u smeće, vec mi je svejedno. imam dva para za poklonit i jednu tijaricu i uskoro ce bit mozda jos toga za pokloniti jer se selim u Englesku pa šta da mi trune.... neke stvari bi pak radije drzala po cijeni za koju mislim da vrijede nego ih prodala ispod pa makar ih nikad ne prodala, jer ne bi iz inata zato sta sam to ja masno platila. Npr creepersice koje sam ja platila 650 kn i obula jednom cu sad prodat jednoj curi za 200, al da mi netko nudi 50 kn za njih radije bi ih ostavila u ormaru za ukras il kad dodju na red za nosenje kad budem stara baka, posto su prava koza valjda se ne bi ni raspale i tako neke slicne stvari. No nije problem mi ni poklonit. Ako nekom trebaju sandale broj 39 eno kod mene dva para na poklon, ne poklanjam nikakvu iznosenu starudiju, jedne su nosene samo jednom, a druge čak 2 puta :D mozda ih netko uzme pa kasnije iste proda na krpicama, al ja ih jednostavno nemam srca baciti.
2014 08 17
Trenutno su krpice pune triangl badića koji koštaju oko 100kn (neki više, neki manje)...koliko sam primijetila na ebay se mogu nabaviti puno jeftinije
2014 08 19
e baš sam sretna što ste otvorili ovu temu..i ja nekad gledam i ne vjerujem ..koliko god da je netko platio nešto ,to je sad polovno ,treba bit realan , neke stvari vidim iste po buticima a jeftinije . Mislim da sam ja stavila neke realne cijene iako nešta čak nije ni nošeno a glupo je naglašavati koliko je plaćeno. Na kraju kraje va ovjdje je većina nas da nešto malo uštedi tj da prođe jeftinije ,a ne da kupi polovno a na kraju izađe skuplje [:poljubac]
2014 08 20
pa ako je nesto placeno 4500 kuna, ne moze bit prodavano za 45. 50-80% popust mislim da je nesto sto je realno ocekivati. ili brijem?
2014 08 26
ovo za ulje avokada od oleo therapy sam se i ja čudila, mada je sad smanjila cijenu na 50. u ljekarnama je manja cijena
2014 08 29
Ja recimo smatram da uopće ne pretjerujem s cijenama, dapače, većinu prodajem po simboličnim cijenama pa sam opet sumnjiva jer su mi cijene preniske pa je roba sigurno šrot. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] A znam i sama što sam sve tu kupila od "razvikanih" krpičarki, nosila jednom ili dvaput i na kraju s tim doslovno prebrisala pod. [:ljut]
2014 09 03
Mnogo toga kupujem na krpicama, najvise za dijete jer odmah preraste velicinu. Recimo jedna gospoda prodaje 10 bodica za 150kn + tisak slanje. I svi odreda C@a u kojem kad je vikend novi bodi kosta 18kn [:hihot] , a ovi kao uscuvani. Bas me zanima kad ce se prodati. [:sokiran]
2014 09 06
Moram samo kom vezano za to ulje od avokada od 100 kn a placeno 150???da mi je doslo da odem kod te cure i kazem joj slusaj zar ti mislis da je neko zbilja tako glup da ce ti povjerovati u to?? Nisam imala mira i poslala sam joj por.iako se opravdavala i rekla da je ona to platila toliko i da ima racun ipak ga je na 50 snizila sto je jos uvijek skoro 100%od stvarne cijene s obzirom da to ulje kosta 29 kn..al dobro svak ima pravo staviti cijenu koju zeli al sto je previse je previse,samo eto nadam se da nece nitko nasjesti takvim nadobudnim pametnicama..
2014 09 12
@tockadvotocka - ma tu su sve cijene nakita prenabijene... daju 2-3 dolara za iste na ebayu, a tu cijene 5x skuplje..
2014 09 12
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 09 17
1 2 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 148