Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

upravo tako,slažem se sa Vještica777,moje cijene su totalno niske,ono od 1o do 6o kn jer se hoću rješiti tih stvari i da mi ne stoje i onda mi se ženska javi kao za zamjenu,ajd može reko i pogledam njeno,nema ništa što mi se sviđa a išto mi se sviđa cijena mi je visoka,ono 15o,2ookn,meni ne to puno,neznam za vas..al za te novce odem u butik i kupim novu stvar i onda se ženska naljuti jer sam pitala aće semjenjati za neku jaknicu,a ona meni da kaj ja mislim za novu jaknu se mjenjat za 6o kn koliko sam ja stavila za svoje nove nenošene sandale,i kao da se ja malo raspitaj pošto idu jakne i bunde i tako,mislim...
2014 10 28
Ovo je prije obuveno 23 nego 2, 3 puta.
2014 10 29
moram podijeliti s vama što mi se danas dogodilo,nije vezano za Moje krpice nego preko fejsa sam se mjenjala sa ženskom,ima profil pod POVOLJNA PRODAJA ROBE,ja njoj poslal dvoje i to nove nove cipele i ona meni trebala klompice na petu kao nove jel,tako je rekla i starke u odličnom stanju.ja dans digla paket,unutra samo klompice i to iznošene izderane,plastike poderane,ofucane,mislim katastrofa a starki nema u paketu,ja joj pošaljem por i kaže ona meni da je zaboravila staviti starke i da će kao mi sutra poslati u što čisto sumnjam jer vidim da me je prevarila odmah sa tim klompicama,a rekla je da su ono nove i br 38 i da je peta 8 cm.a ono stare za baciti,br 39 i peta od 14 cm,mislim zar to nije užasno ženske moje?pa što te žene misle što tako rade
2014 10 30
Cini se da najvise sranja ima na zamjenama?
2014 10 31
čitam zadnjih nekoliko stranica ove teme i baš sad gledam linkove koje ste stavljali, i većina tih cura na koje se žalite da prodaju preskupo imaju minimalno 50, ili čak preko 100 pozitivnih komentara?!?!? pa tko tu koga...?
2014 10 31
Pja mogu rec da i ovdje i na njuskalu najvise upita imam za ful skupe stvari..
2014 11 01
[:smijesi] ponudite svoju cijenu i vase je - pogledajte moje artikle
2014 11 03
Tako je meni ženska prodala Mango kožnu jaknu za 350 kn a jakna u dućanu košta 340 kn. I još nakon što sam joj prigovorila zbog kašnjenja slanja, čak za cijenu nisam ništa rekla, ona meni da je ona meni izašla ususret, da trebam biti zahvalna and so on. (dala mi je na 'rate', 1. 200, 15. 150) A onak si mislim, gdje ti bezobrazluci staju. Platila sam ti više jaknu nego u dućanu i još se praviš mutava. Strašno.
2014 11 09
Sad sam se sjetila i jedne cure koja je od mene kupial haljinu za 50 kn (nisam stavljala više jer jednostavno taj materijal nije za više) i onda stavi na svoj profil za 170 kn! Jadna cura koja je popušila foru :/
2014 11 09
jazmal, naravno, kad ti imaš samo ful skupe stvari.
2014 11 09
Hvala katjazg za stranicu, prvi put cujem za nju :) Da li netko ima iskustva s narucivanjem s te stranice?
2014 11 09
jako popularna stranica, velika većina ih sa te stranice sa krpica naručuje i tu preprodaje po veeelikim cijenama. 11. 11. je popust taj Big Sale i to samo taj dan u godini.... i tada se isplati kupovati.... Sretno :)
2014 11 09
Hvala ti katjazg [:smijesi]
2014 11 10
Uuuuuu, majke ti [:sokiran] [:boji] !
2014 11 12
bome jest al vidin da ima pozitivne ocjene
2014 11 12
1 2 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 148