Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ne kuzim u cem je problem?
2014 11 12
Ej bok :) prije svega hvala na ulozenom trudu sto si se potrudila spajati slike :-D 1.stvar moja chanel je placena preko famousBr 250€ prava koza to sto su iste boje i modela ne znaci da su iste kvalitete to ti je ko da usporedujes farbe za kosu mogu bit iste boje a razlika u cijenama moze biti velika, no od jedne ces ispasti zuta a od druge prirodna plavusa!No odlucila sam je maknuti iz prodaje jer ju ipak ne zelim prodati! 2.stvar , plave stiklice...haha!Neznam za ovu ponudu no sigurno nisu kupljene u isto vrijeme jer su godinu dana kasnije bile na popustu 80% pa pretpostavljam da ih je platila ni 100 kn janisam bila te srece.. 3. Torba sa zakovicama,kad sam je kupila zena je u ponudi imala sve boje i vrste, pitas se kakve vrste? Pa vrste od prave koze i eko,dala sam par sto kuna vise jer sam znala da ce trajati i prodala je za duplo manje nego je platila.Cijena od cure je od lazne koze, znam, provjereno.Tako da sljedeci put prije nego ides napadati i optuzivati nekoga da krade prvo pitaj koja je kvaliteta u pitanju, koji materijal, dal je koza, dal je kupljeno na snizenju il cim je izaslo jer logicno ako nesto kupis na snizenju trazit ces po toj cijeni a ako nesto platis 400 kn trazis ces bar 250 By by [:kesi]
2014 11 13
E da,BTW. Cijenu za bijelu haljinu sam jako brzo ispravila kad mi se javila cura dali moze popust, greska u pisanju [:zaljubljen] Dobila ju je za 150 kn jos je dobila i poklon i gratis postarinu [:jezik] Hehe, hvala na reklami no vise srece drugi put [:zaljubljen]
2014 11 13
mivis, to si mogla napisat i sa svojeg profila [:vrti]
2014 11 13
Da,bas to! Al vidi kako se potrudila sve to urediti, koliko ti dosadno mora bit ??! [:sokiran] [:vrti] [:boji] [:boji] Ako zelis glumit Majku Tereziju i utjerivati pravdu, odi na forume gdje je netko prevaren i pomogni naci tu osobu koja je ostetila, doniraj nesto, pomogni nekome , a ne optuzivati za nesto za sta neznas. Ja sigurno ne zivim od krpica i ove ovdje prodaje, tako da nisam niti cu imat namjeru nekoga ostetit. Zasto bi ja torbu koju sam platila 1500 kn stavila 500, a nije nosena? Ili stikle od 600 kuna koje nisu nosene 50-100 kuna? To ako ih je dvojka godinu dana poslije mene platila na popustu i stavila troduplo manju cijenu to nije moja stvar, jer ja znam koliko sam sta platila. Iskreno! Tko zeli kupit ce, a i vecina svih ovih stvari je otisla [:smijesi] A ti djevojko, da imaš imalo obraza, ne bi se skrivala iza laznog profila.Lp
2014 11 13
Ok, svaka može stavit svoju cijenu i sad si nam ispričala koliko si novaca potrošila na fejkove, al mene zanima gdje si uspjela naći ovaj "novi model" Coco Mademosielle i stavit cijenu od 500kn za očiti, kriminalno loši fejk?
2014 11 13
Morat cu pitat osobu koja mi ga je poklonila [:zaljubljen]
2014 11 13
Imam pitanje... jesam li pretjerala s cjenom za LOT sampone i za LOT dekorativne?
2014 11 14
Ja mislim da je malo neukusno i bezobrazno ovdje prozivati nekoga tko ima samo pozitivne povratne i nije napravio nikakav prekršaj pravila 'Krpica', niti bilo kakav prekršaj uopće, zato što ima dovoljno novaca da si priušti skupe stvari. Kakvo je to pitanje 'Otkud tebi 3600 za tenisice' ? Šta se to tebe tiče? Jje l'te prevarila? je l' kupila negdje jeftino smeće, pa ovdje prodaje za velike pare? Nije. Pa onda?
2014 11 19
zivila [:kesi]
2014 11 20
Nečija plaća, da, ali ne njena. Očito ima dovoljno novca da si kupi te tenisice. Kako mrzim kad netko baca glupe komentare. Da, ljudi loše žive ali ne svi. Neki imaju velike plaće i mogu si priuštiti, šta te briga odakle joj.
2014 11 20
U zadnje vrijeme sve neki fejk profili koji kad moram bit prosta i reć seru tu po ostalim krpičarkama i njihovim cijenama. Ženo jel te neko tera da kupiš? NE! Ako ti je preskupo - ZAOBIĐI! Kako te nije sram. Ja ne bi nikada voljela surađivati sa nekim poput tebe. Ove krpice su baš postale leglo zla zbog pojedinaca [:frustriran] [:ljut]
2014 11 20
Meni samo nije jasno zašto neke oštećenu markiranu robu toliko cijene? Briga mene ako su strake original a imaju oštećenje. Samo što npr. na njima piše Converse vrijede (figurativno sad pričam) 200 knm a izderane su i imaju rupu na peti... Isto tak s torbama... Guess ovo ono, imaju ostecenje pa puf 400-500 kn... Pa onda si kupim neoštećenu kod kineza za 50 kn pa cu bar neko vrijeme furat neoštećenu torbu...
2014 11 20
Joj, curke moje sve je to zakon ponude i potražnje. Ne bi imale te cijene da cure ne kupuju :) Nitko tu nikoga ne tjera na kupovinu :)
2014 11 20
Nije ok prozivati nekoga jer ima više novca i može si kupiti kvalitetne stvari [:vrti] Ova tema je po meni za upozoriti i staviti npr. kad neki biseri prodaju kaput iz Terranove i kažu da su ga platili 900kn [:smije] ili fejkove po cijeni originala. Po meni za takve stvari služi ova tema, i naravno da se malo nasmijemo, a ne prozivati nekoga tko ima novca
2014 11 20
1 2 ... 59 60 61 62 63 64 65 ... 148