Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ja mislim da Eta nema nikakvog razloga za ljutnju i da je njena reakcija u najmanju ruku pretjerana.
2014 12 20
Realno, u centru Osijeka ima kineski dućan, a na svoj odjeći tamo piše Made in Italy. Toliko o tome i o provjerenoj kvaliteti talijanske robe. Druga stvar, osobno se sjećam da sam na koridoru (Arizoni) u Bosni vidjela jednu haljinu koju Eta prodaje duplo skuplje ovdje. Tako da vjerujem da bih našla i ostale tamo, ovu sam zapamtila i slučajno je vidjela kod nje. Ali to sve nije bitno. Ona ih je moda negdje drugdje nabavila, neću ulaziti u to. Svatko stavlja cijenu koju misli da može dobiti, na vama je hoćete li to kupiti ili ne. Ali ova je tema tu isključivo radi usporedbe cijena, pa ne vidim zašto bi se itko ljutio. Eta, tebi vidim da prodaja ide, ne obaziri se na komentare. Stavi koliko misliš da možeš dobiti i to je to. Na curama je ovdje napsiati gdje su vidjele takve haljine jeftinije. Žene, calm your tits [:poljubac]
2014 12 20
gea1508 , nije točno, osobu sam nazvala lažljivicom jer je napisala kako su haljine s fejsa kao i moje, a budući da sam otvorila link i detaljno pregledala niti jedna nije bila ista kao i moja. sukladno tomu, osoba koja govori neistinu je lažljivica. molila bih te da prije generaliziranja i nazivanja nekog prepotentim, promotriš iznešene argumente.
2014 12 20
Radim ja već na dokazima nekim gea1508,ne sekiraj se [:zaljubljen]
2014 12 20
Osoba koja 'radi par dana na dokazima' - odnosno koja odmah u startu ne može dokazati ono što tvrdi je sklona podmetnuti lažne dokaze, na način da kontaktira osobe na fejsu i zamoli ih da stave lažnu sliku Na linku koji si stavila, TRENUTNO, kao što ni prije par dana nije bilo u vrijeme stavljanja, nema niti jedna ista haljina ili bilo koji drugi predmet kao što ja imam. Tako da...
2014 12 20
Radije ti malo uspori ljubico,jer nikad ne znaš tko je,kako se kaže s druge strane žice [:smijesi] i koga gdje znam,pa svašta saznam [:smijesi] A da baš takvu maštu imam i da molim nekog da stavlja lažne slike po fejsu...bolesno...to može pasti na pamet samo frikušama koje možda i same to rade,svašta [:hihot] Uživaj mi [:smijesi]
2014 12 20
eta, al opisi su ti vrh, skuhaš ručak dok pročitaš [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] svaka čast na volji [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 20
[:kesi] [:smije] a ja ti volim sve u detalje, time skratim vrijeme odgovaranja na poruke, a i kupcima uštedim vrijeme za upite. [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 12 20
Pa šta će ikakvi dokazi? Arizona je dokaz. [:smije] [:smije] [:smije] Tko je bio, sve je vidio. A i opipao bome. Tu vrhunsku "talijansku" kvalitetu. [:smije]
2014 12 20
a bit će da nam je svima Arizona usput pa navratimo opipati te stvari...smiješne su mi usporedbe tog tipa, što ja mogu što je proizvod negdje stotinama kilometara od mene duplo jeftiniji.... [:pospan]
2014 12 21
dal je moguće da žena prodaje ili zamjena kaže za jaknu ,a cijena je 28oo kn????? [:sokiran] prestrašno [:tuzan] [:sokiran] [:sokiran]
2014 12 23
ja obično imam problema s procjenom cijena, ali uvijek sam zato otvorena za dogovore. Uvijek se bojim da je neka cifra puno, a onda vidim ovaj post i lakše mi je xD
2014 12 27
[:poljubac] svaka cast curi koja je pokrenila ovu temu....sta imaju traziti na krpicama cijene od 3 000 ja takve samo zaobidem
2014 12 28
pa svatko zaobiđe ono što mu ne treba, ja si ne mogu priuštiti neke stvari od 3000 kn, ali nigdje u pravilima nisam pročitala da se takve ovdje ne mogu prodavati, ili da je ovo mjesto zabranjeno za cure koje si to mogu priuštiti ...zašto tako negativistički prema curama koje vole markirane i skupe stvari, i to si mogu priuštiti? [:sokiran]
2014 12 28
ja ga isto nebi platila ni 200 kn,ali cure moje taj šal ima 10 lajkova, tako da...netko možda i bi [:smije] [:smije] ili samo stišću lajkove bezveze [:sokiran]
2014 12 28
1 2 ... 63 64 65 66 67 68 69 ... 148