Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Kad jednom prodamo, prestaje naše pravo raspolaganja i odlučivanja sa tom stvari. Jer nije više naše. [:pospan] Kako bi vama bilo da vas ulove proizvođači (ili prvotni prodavatelji, iz dućana) odjeće koju nosite i kažu da "zarada od prodaje ovdje ide njima"? [:hihot] Rekli bi da je sada vaša i da imate pravo raspolagati sa njome, zar ne bi. [:smijesi]
2015 01 26
Baš tako.Kad nešto prodam ,više me nije briga što će netko s tim raditi.A ne sekiram se ,baš,ni oko cijena koje je netko stavio.Ako mi je preskupo,ne kupujem.Eventualno,stavim u omiljene i čekam da se ,eventualno,spusti cijena. [:smije]
2015 01 26
Je, slažem se ... da imam toliko novaca ne bi kupovala na krpicama ... uostalom samo kupujem jer moje krpice iznosim do kraja i više nisu ni za poklonit ... [:hihot]
2015 01 26
Sve to jest, ali mislim da onaj koji to kupi po tolikoj cijeni neće biti zadovoljan. ..To je sve, ali pošto nije na moj obraz ne sekiram, samo kažem.
2015 01 26
Slažem se potpuno sa ferderbar. [:smijesi]
2015 01 26
Aha, veliš da je cijena nerealno napumpana? Pa jest, ponekad zaista udare veću cijenu od one koju je prvotna vlasnica znala da to nešto vrijedi na osnovu iznošenosti i nabavne cijene. [:smijesi] Ali tko kupi, procijenio je da mu toliko vrijedi. [:zaljubljen] Btw, i ja sam jednom skužila da djevojka prodaje moje balerinke po većoj cijeni, ali ja sam to sebi objasnila da je pametnija od mene jer je ostavila prostora za cjenkanje, što ja nikad nisam činila i poslije mi je bivalo žao. [:zaljubljen] Tad nisam imala blagog pojma da se dosta ljudi ovdje pokušava cjenkati, jer je to između ostalog (navodno [:sokiran] ) šarm buvljaka... [:ljut] Al meni to gnjavaža. [:place] Pogotovu što sam potom doživjela žicanje popusta na križić od 5 kn, doslovno. [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:sokiran]
2015 01 27
Razumijem da ljudi drže do svojih stvarčica, na kraju krajeva neke su novčiće i potrošili na to pri kupnji, ali smatram da ovo treba biti portal za kupovinu po cijeni koja je minimalno 50% umanjena od originalnog iznosa te ako je nošeno onda i više od toga. Jer za kupovinu H&M majica i slično mogu čekati njihovo sezonsko sniženje i oni imaju stvarčice po 35 do 50 kn. Ok ako sam ja platila nešto 150 kn, a nisam nosila naravno da ne bih rado to prodavala po 30 kn. Ne treba se davati u bescjenje, ali ono što je meni najfascinantnije, je da se najskuplji artikli ili fake artikli prodaju ko ludi. [:hihot]
2015 01 28
Možda ih je kupila za 200 kad nisu bile na sniženju.
2015 01 29
Mene kod navedene puno više smeta što piše cijena 10 kn, a onda u opisu, suknja 70..A mislim..........
2015 01 29
...što je nagore u svemu nisu ni bile toliko... živim nedaleko franca i znam , zato i govorim... [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 01 29
ma, inače ne zagleam u tuđe cijene ni načine na koje oni posluju , al neki stvarno pretjeruju i u cijeni i u ponašanju...
2015 01 29
Ovdje ima stvarno super cura, super profila, povoljne robice jer i sama sam već kupila puno stvari i nisam se pokajala do sad. Čak smatram da sam prošla odlično. Međutim, kod nekih cura je očito da prodaju stvari po pretjeranim cijenama. Ono što mi je zanimljivo je da fakat ima ljudi koji jedino ako nešto skupo plate imaju taj psihološki efekt da roba vrijedi. Ali opet ću ponoviti smisao krpica i rabljene robe je da budu kao što je gore jedna cura napisala minimum 50% snižene ili i više ako su nošene! Amen. [:zaljubljen]
2015 01 29
Ma Gizelle, ja sam ovdje isto da kupim , prodam, zabavim se...i slažem se , evo ja osobno imam puno puno pozitivnih iskustava i tri četiri loša ( s krpica samo jedno), i upravo da bi to tako i ostalo ne kupujem preskupe stvari osim ako se ne zaljubim na prvi pogled. Ali ako već kupujem preko neta nešto skupo onda želim da barem približno vrijedi toliko ( neka curka i zaradi ali da ne pretjeruje), a ne da mi netko proda za 500 nešto što nije niti 50 pod sveopćom parolom " Svatko ima pravo staviti cijenu koju želi i Ako niste zadovoljni pođite u dućan" Bedastoće!
2015 01 29
Isto tako ne razumijem zašto se stvarčice koje su, očigledno, s ebaya prodaju i za po duplo većim cijenama ovdje
2015 01 29
Ovdje nema negative jer netko ima novaca. I to se ne odnosi na takve. Odnosi se na one koji kupuju stvaei na ebayu za $10, a ovdje pokušavaju uvalit za $20 te na one koji ne naglašavaju, ako je nešto kopija i pokušavaju prodati za više nego što vrijedi i za sve one koji ne razumiju da se nošena, malo nošena odjeća/obuća ne može prodavati po istim cijenama kao u dućanu. Tj.naravno da može, ali u tom slučaju ne vidim smisao ovog portala. Jako lijepo da i imaš mogućnost i toliko diploma, ali ovdje većina djevojaka možda ima hrpu diploma, ali nema mogućnosti pa je ovo idealno mjesto ubosti možda malo nošene stvarčice za puno povoljnije. osim toga, naravno da djevojke tu pušu već na hladno kad se rado o original vs. fake. Čega je tu sve bilo i kakvih prevara i slično, ja isto nemam povjerenja baš kad se radi o skupim i markiranim stvarima.
2015 02 02
1 2 ... 67 68 69 70 71 72 73 ... 148