Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 16
bok svima...evo i ja sam nova,te se također svaki čas šokiram radi cijena,ja izrađujem nakit,i najskuplja stvar mi je 50 kn,al mislim da je to realno s obzirom da je handmade,da je uloženo puno truda i ljubavi za svaki komad, ali opet sam realna ,jer u današnje vrijeme nemožeš očekivati da će svatko odvojiti 100 kn za nakit a jedva ima za gaće :) uglavnom mislim da bi svatko trebao biti malo realniji sa cijenama,na kraju krajeva tu smo svi da nešto zaradima ili povoljnije kupimo Ispravite me ako griješim [:sramezljiv] [:smijesi] pozzzz [:poljubac]
2015 01 16
Potpuno se slažem s tobom, ako imaš imaj za sebe , i ja imam valjda pun ormar robe markirane i šta bi se ja sad trebala hvalit pa zapravo sam toliko toga poklonila ili maijce koje su stvarno orginal stavila jako povoljno da mogu usrećit i druge cure koje si možda ne mogu priuštit maijcu po tim visokim cijenama, poanta ove stranice je baš u tome da se cure mijenjaju i kupe neke stvari koje si možda ne mogu kupit u ducanu a tu ima netko ko to možda prodaje povoljnije, i onda kad vidim cijene bunda , pa ako smatraš da tvoja bunda toliko vrijedi otiđi u dućan s bundama i otkupi ju a nemoj se tu hvalit jer ti imaš bundu od 4000kn isto tako i s tobrama pa to je sramota mislim da te cure zapravo jako dobro znaju da im tu torbu nece niko kupit jer mislim da rijetko ko dns ima za iskeširat 5000 kn za torbu nego je stavljeno samo zato da se vidi da one to imaju.. Pa cure spustite se na zemlju ako imate toliko imajte za sebe ne dižite nos do neba i ne ponižavajte druge cure koje nemaju, trebala bi imat srce i umijesto takvog ponašanja pomoc tim curama a ne nabijat cijene -.-
2015 01 18
elena16 u svakom slučaju imaš pravo,ha tko zna dali i imaju te bunde i torbe..možda cure sanjare o tim stvarima pa zato stavljaju na krpice..ako ne mogu imati uživo u virtualnom svijetu je sve moguće :D [:hihot]
2015 01 19
ma dajte! uopće se ne treba obazirati na takve! nek pričaju,pišu,šrijete,rade što god hoće! treba to ignorirati i postaviti se iznad toga!
2015 01 20
večina se neće složiti sa mnom, ali mislim da je ova rasprava bespotrebna. svatko ima pravo staviti cijenu koju želi, nigdje ne piše nikakvo ograničenje, ako znaš da tu stvar kupiš u dučanu ili kod nekog drugog povoljnije, kupit ćeš tamo, a ne tu gdje si vidjela da je duplo skuplja. kraj priče. :D također sam vidjela komentare za stvari se e-baya, ako vam je preskupo, naručite si same, tako ja radim ;) mislim zašto upozoravati na neke koji prodaju skupo neke stvari, po meni je to izraz ljubomore, nemojte me napast zbog ovog komentara, ali ako je neko sposoban prodati nešto po većoj cijeni i zaraditi zašto bi nekoga se upozoravalo na to, u smislu nemojte kupovat tamo skupo je, to je isto kao da npr h&m stavi reklamu, ne kupujte u zari kod nas je jeftinije... to je trgovina, ako mogu prodati za 20kn, zašto bi prodala za 10, ako nejde za 20 spustit ću na 10.. itd... ako prođe-prođe... a možda im nije sila da prodaju, pa su stavile skuplje pa ako se proda dobro, ako ne opet dobro... toliko od mene :)
2015 01 21
Bitno da smo zaključili SVATKO IMA PRAVO STAVITI CIJENU KOJU ŽELI!!! [:smije] [:smije]
2015 01 21
Naravno, to smo zaklj [:hihot] učili po 1000000678 put, al za svaki slučaj!!
2015 01 21
Baš o pretjeranim cijenama razmišljam već nekoliko dana. Po meni nikako nema smisla saviti veću cijenu od 50 kn za rabljene cipele na primjer. Kad je nešto razbljeno to stvarima smanji cijenu, logično. Po meni ovdje postoji neki trend bildanja cijena što je jako, jako nerealno. Jedno je kad netko prazni ormare i stavi neku realnu cijenu koja je itekako pristupačna, a drugo je kad netko želi pošto-poto zaraditi na svojoj rabljenoj robi. I zato dajem jedno veliko NE nerealnom bildanju cijena za rabljene stvari. No, ima nešto i u psihi ljudi koji misle da stvar vrijedi jedino ako su je skupo platili. I to naravno iskorištavaju mnogi. Ima li ikakve logike u tome da je nova stvar na nekom portalu ili u trgovini jeftinija nego rabljena stvar ovdje?
2015 01 21
Iskreno, ako se ovdje ljudi ne opamete i ne stave normalne cjiene za svoje rabljene krpce i cipele, neće dugo ovaj portal. Na žalost.
2015 01 21
Ja mislim da portal nije ugrožen, Gizelle [:smije] . Nekima ide bolje, nekima lošije, neki radije kupuju jeftino, neki markirano, neki novo, neki ovakvo, ili onakvo. Što bi rekao moj ćale:'Svaka stvar ima svoju budalu!' [:smije] . Ja sam spremna dati za neku krpicu koju dugo tražim ili sam se u nju zaljubila na prvi pogled i značajno veću lovu nego što ona objektivno vrijedi. Uopće me nije briga misli li netko da to nije normalno. Također - kakav je to stav - rabljene cipele ne bi trebale biti skuplje od 50 kn?! Pa, nije baš svejedno da li su rabljene cipele a) nošene desetak puta, ili nošene desetak godina, b) od kvalitetnog i skupog brenda, ili iz čajna šopa. Majalike, uvijek mi isto zaključimo, i uvijek se o istome toroče, takve smo [:smije]
2015 01 21
Gle, kod naše Gizelle gležnjače 60 kn, a tenisice 130 kn [:smije] !
2015 01 21
Hm, rabljena a skupa roba? Emotivna vrijednost mi nije baš motivirajuća za kupnju. Ove tenisice su markirane i jako očuvane, jako malo nošene. Orginal. Govorim ovdje o rabljenoj robi koja se nosila preko nekoliko puta. Ali sigurna sam da znaš o čemu govorim, ne moram crtati.
2015 01 21
I da, gležnjače su 60 kn s poštarinom. ;) Znači da koštaju 45 kn.
2015 01 21
Nemoj se ljutiti, Gizelle, ja se malo zekam, ali - ti si rekla 'po meni nikako nema smisla staviti veću cijenu od 50 kn za rabljene cipele, na primjer' [:kesi] Kao što je ovdje već više puta istinito navedeno - '100 žena 200 sisa!', a besmisleno je razglabati i o ukusima i o motivaciji [:pospan]
2015 01 21
1 2 ... 65 66 67 68 69 70 71 ... 148