Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Nemam ništa protiv toga da netko proda orginalnu i skupu obuću ili odjeću po adekvatnoj cijeni. Ono, boli me briga za to. Ja osobno apeliram na jadnu i iznošenu, a skupu odjeću ili obuću. Bitno mi je kupiti dobre i kvalitetne, a povoljne stvari. A to je i smisao buvljaka i second hand shopova realnih ili virtualnih! ;)
2015 02 02
sve je veća raslojenost društva, a ne bez razloga... i ja se iščuđavam većini oglasa ovdje.. cijene rabljene robe kao u dućanu.. kada računam koliko ovdje rabljena odjeća stoji, mislim da bih bolje prošla u nekim dućanima na sniženju. a što se tiče ovim tupačama koje se izruguju onima slabijeg imovinskog stanja, ja bih poslala u planinu na tjedan dana, samo s osnovnom opremom, sigurna sam da ne bi preživjele dva dana...
2015 02 06
MiniSecondhand baš tako, osims toga, oni koji imaju novaca na bacanje, ne razumijem što rade na ovoj stranici. Iskreno, ovdje još kupujem jedino testere i torbe samo ako ocjenim da je povoljno. Robu nađem jeftiniju na sniženju. Evo jučer u Springfieldu, parku za 155 kn, nova novcata. Ovdje vidim parke i jakne puno skuplje i nošene. Shvaćam ja da je netko originalno jaknu mozda platio preko 500 kn, pa bi si cijenom htio smanjiti gubitke.
2015 02 06
Smatram da je i paleta koju dotična korisnica ima u ponudi preskupa "bh cosmetics za 250kn", pogotovo ta od 88 boja. Moja kćer je sebi naručila istu + još jednu sa jesenskim bojama, i te dvije zajedno, s tim da obje imaju 88 boja bile su 200kn.
2015 02 06
Valjda misli da nitko ne zna što je eBay. Ne vidim drugo objašnjenje. [:smije]
2015 02 06
Sa sam isto naletila, više puta, na pretjerivanja, npr haljina iz New Yorkera od prošle godine koštala bez popusta 79kn tj 49kn popustu (na zadnjem popustu sam ju ja kupila za 19,90kn), znači nova iz dućana, i onda vidim tu se prodaje za 150kn. I takvih primjera more..ma mislim čemu to..šteta [:tuzan]
2015 02 07
Idem ja danas u grad i kupim si neke cipke, no name al slatke za 99 kn za oko kuće i dođem u treći dućan a ono iste takve 280??? Svašta svašta!!Eto, pa ti ne prošetaj.. Ugl , teško bit pametan...al da trenutno se više isplati u dućan jer su svugdje rasprodaje isplati..Ima prekrasnih kombinacija lak, tekstil, guma i sl, visine od niskih do jako visokih za 100 kn sada a bile oko 500..
2015 02 07
Za vrijeme sniženja definitivno se isplati ipsk šetat po gradu i kopati po dućanima.
2015 02 07
To je app sistem [:hihot]
2015 02 14
Evo kod mene je ve jeftino i cjene nisu fiksne pa se možemo dogovoriti stvari skoro pa nikada nisu nošene,za zamjene sam samo ako mi se nesto vase jako svida [:kesi]
2015 02 16
Cijene znaju biti stvarno vrtloglave. Curee polako!!
2015 02 16
Na krpice sam se tek prijavila i odmah mi se svidjelo, no ima svakakvih ljudi. Najgori su mi cak kad ni ne odgovore na upit.. Cure mozete pogledati na mom profilu ako vam se svida sto moyemo se i dogovoriti oko cijena :)
2015 02 16
pa dajte se nemojte reklamirati, tužila vas budem [:smije]
2015 02 16
ne zna kako ste vi određivali cijene, ali ja sam ih onako odokativno stavljala. naknadno sam ih korigirala kad bih shvatila da sam prejeftino ili obrnuto stavila. prodala sam jedne nove ART cipele ispod svake cijene. kasnije sam vidjela da druga cura za iste traži duplo više novaca, ali je bilo prekasno jer mi je novac bio uplaćen. mislim da je sve stvar dogovora...nikome neće kruna pasti s glave ako pita za popust ( i obrnuto [:hihot] ) . ja sam spremna za korekcije ukoliko nisu apsolutno nerealne. [:smijesi]
2015 02 17
Slažem se u potpunosti! Iako, cast iznimkama :-)
2015 02 18
1 2 ... 68 69 70 71 72 73 74 ... 148