Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

E kad malo bolje razmislim, iako možda griješim čini mi se kao da su s e baya ove haljine?? Al nisam stručnjak pa...ima curki koje odmah bace link, svaka im čast, ja ne znam..
2015 03 08
Zašto bi bilo zabranjeno komentirati nekoga sa 300 povratnih [:hihot] Di to piše da je zabranjeno, i kakve to veze ima, ili 3 ili 30 ili tisuću povratnih? Nikad to nisam kužila, po meni smo tu svi isti, bez obzira koliko si suradnji imao, za sve vrijede ista pravila [:smijesi]
2015 03 08
eto, ja sma očito PRE jefina jer me često pitaju ŠTO ne valja s robom kad je ta cijena.... i onda si ispadnem glupa, a meni je rabljeno ipak rabljeno....i složim cijenu u skaldu s tim...evo prodajem čizme Hilfiger..previše plaćene iz nekih boljih i glupljih dana....uopće nisam imala ideju koliko ih cijeniti...a izgledaju odlično još uvijek...ne znam kako vama ali ponekad ne znam ni sama što da napišem [:sokiran]
2015 03 12
i puna tipfelera [:smije] [:smije]
2015 03 12
Editiraj post. Može se. [:jezik] [:smijesi]
2015 03 12
Ja recimo za sebe ne smatram da imam visoke cijene [:sokiran] a opet nikako da me itko zamijeti pa se pitam jel mi roba ružna, jesu cijene visoke, svi smo mi po pitanju naše robe subjektivni pa gledaš koliko si nešto platio onda i teško ti je sad to prodati za siću [:sramezljiv] ne znam kako vi cijenite svoju robu, tj. koliko % stavite manju cijenu od one koju ste platili za novu robu, a koliko za rabljenu?
2015 03 12
Ja planiram prodavati Ray Ban naočale, kupila sam ih prije 4 godine i platila 1500 kn. nosila sam ih desetak puta, i odustala. prvo što mi se ne sviđa kako mi stoje, a drugo ja se na plaži ne mogu opustiti s 1500kn na nosu (jedno je sjediti na kavi u gradu i čekat tramvaj, a drugo 100 klinaca koji skaču oko tebe), te sam odustala. Ne moram valjda ni naglašavati da su naočale, kao i originalna futrola, u izvrsnom stanju. Zanima me za koliko ih je pošteno prodavati? Meni je nekako 700kn palo na pamet jer je to manje od pola cijene koju sam za njih platila. I išla bih na primopredaju, pa nek ljudi sami vide i odluče. Dajte prijedloge.
2015 03 14
pogledaj malo cijene kako drugi stavljaju tu za naočale pa otprilike tako i ti stavi :)
2015 03 16
Hmm, pa vidim da ima raznih, sad mi se čak mojih 700 čini kao sasvim normalna cifra. :)
2015 03 16
Malo je teško dokazati da su original, ako nemaš račun kojim doklazuješ da si ih kupila u za to specijaliziranom dućanu npr. Ima famoznik replika, sa svim nužnim oznakama, kutijom, krpicom, bla bla bla... Ja osobno se nikad ne bih usudila dati toliko novaca za polovnjak, bez računa koji bi nešto garantirao, ne znam za druge ...
2015 03 16
Nemam račun, eventualno što mogu ponuditi, ako je netko za primopredaju, pa možemo do Optike gdje sam ih kupila (Ghetaldus Cvjetni trg, Zagreb). Oni će prepoznati lažnjak od originala. Čekaj, zar cure koje prodaju originale prilažu i račune? A šta ako si nešto dobila? Ili kao ja, bacila račun nakon nekog vremena?
2015 03 16
meni isto smeta to pretjerivanje s cijenama gledala sam par majica i pitala cure za popust radi se o cijeni od89 kn + poštarina i nisu htjele dati da s izgovorom da su one platile duplo više isto takva majica u trgovini sad dođe 100 kn onda si radije kupim tamo i odmah probam zato sam i ovj+dje da si kupim jeftinije a onda još ovako
2015 03 17
Itekako neki pretjeruju s cijenama. Za primjer uzimam parfeme. Na jednoj nasoj web stranici ima super povoljnih,novih original parfema i upravo gledam na krpicama jedan od 30 ml malo potrosen za 220 kn +postarina,dok je na toj stranici isti novi s besplatnom postarinom toliko. Takodjer na krpicama parfem od 100 ml novi(postarina u cijeni)=399 kn,dok isti takav na tom web shop-u kosta 299 kn i naravno besplatna postarina.Slazem se da stoji ona:'ko voli,nek' izvoli!,ali... onda mi ovo s "krpicama" nema nikakvog smisla...
2015 03 18
Virdzinija, naravno da gotovo ni jedna cura koja prodaje originale nema račun, kažem da je toliko puno dobrih kopija da je teško dokazati da su originali stvarno originali i uzeti priličnu lovu za njih. malo se cura odlučuje iskeširati toliku lovu za nešto što nije ziher.
2015 03 18
Gitadevi, znam i slažem se...ja sve što mogu ponuditi potencijalnim kupcima je da mi se vjeruje na riječ, ali ne pada mi na pamet nešto za što sam dala 1500 kn i što je maksimalno očuvano prodavati za 1/6 cijene samo zato što bi netko mogao sumnjati je li original ili nije. Tko zna, znat će da je original, zato i predlažem primopredaju.
2015 03 18
1 2 ... 71 72 73 74 75 76 77 ... 148