Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Imam par kupaca koji su dubokog đepa i nijeim problem škicnit na siteove gdje se prodaju neke stvari pogotovo nove za siću jer je kriza pa i oni gledaju to [:smije]
2015 04 03
Ja imam akciju 30% jeftinije na cijenu koja je označena povodom Uskrsa. Naravno, na sve u mom ormaru :) Veličina S,M,L,XL Dosta nakita..
2015 04 05
Imamo akciju 30% jeftinije na sve u ormaru do utorka..povodom Uskrsa [:zaljubljen]
2015 04 06
Zasto netko tko ima love ne bi ovdje kupio nove stvari koje su u ducanu puno skuplje? Dodatni bonus je to sto drzavi ide nula pdva ;)
2015 04 06
pa cujte, ko ima kesa i kupit ce takvo nesto bilo da u ducanu ili na krpicama,ali na krpicama je jeftinija neka ultra skupa markirana stvar(LV torba ili tako nesto) pa zasto ne zaraditi koju tisucu kuna na krpicama ako netko ima mogucnosti to kupiti, bolje to nego da takve stvari negdje skupljaju prasinu [:kesi] [:hihot]
2015 04 06
Je, al je i rizik bome puno veći i puno je fejkova i prevara..ako imam tu lovu i to volim odem i dućan i kupim si lijepo kako spada..Doduše, ima i tamo fejkova i muljaža, al eto....A ak nemam uglavnom ne budem davala 10000 kn za neku torbicu jer je to totalno bezveze..Osobno spadam u one koji ne pate od marki, a nisam ni punih kesa, ali kad mi se baš baš nešto svidi i zalijepim se kupim si markirano jednom u dvije tri god i dobro...mislim da to radi svaka prosječna žena, koliko puta je bilo markirane robe na turbo popustima a nisam si uzela ništa samo zato što je marka..nije mi se svidjelo Jednom sam naletila bilo je svilenih markiranih haljina za 2500 kn , bile na 80% popusta i nisam si kupila...Uvijek je to tko voli nek izvoli, i svaka roba nađe kupca...KLASIKA
2015 04 06
moja omiljena tema ;) mene sad vec srce boli platit PDV na bilo sto u ducanu. tako da sve sto mi treba najprije potrazim ovdje. pa i ono sto mi ne treba ;) ovaj tjedan sam gledala neke biljeznice u konzumu, cijena im je 12 kuna, a preko firme kupujem iste za 3,20 - koliko je to stotina posto marze i koji je to bezobrazni iznos pdva? tako da, jeftino ili skupo, najradije kupim ovdje. i da, legla sam jednoj prasici za 350 kuna. kaj je najbolje imam njen viber i njena slika s djetetom je na viberu i kontam si boze.. al ajde, ako ju je mojih 350 kuna spasilo, neka joj bude, ja joj necu doc doma za 350 kuna. najjeftinija stvar koju sam kupila na krpicama: 30 kuna najskuplja: 8000 kuna (kostala je 36.000 vrijedi najmanje 12.000) i jako sam zadovoljna jednom i drugom! najjeftinija stvar koju sam prodala na krpicama: 35 kuna najskuplja stvar koju sam prodala na krpicama: 1700 kuna nekim ljudima sam odbila prodati stvari jer mi se nije dopala komunikacija.
2015 04 08
Poanta je, I guess, da nas ima svakakvih..
2015 04 08
Vau jazmal, očito si dobro prošla.. Ja najskuplje kupila za mislim 400, a isto tako najskuplje i prodala...mislim.. Nisam išla toliko daleko na blef i neviđeno, al s ovim što kupih sam uglavnom zadovoljna..a nadam se i moji kupci. Upravo sam poslala upit za jednu kožnu jaknu cijena sada na povoljnoj akciji 170 kn jel prava koža, a kaže ona : Pa naravno da nije.. Zašto je to naravno?? Ja sam svoje dvije kožne prodala jednu ovdje jednu isto preko neta za 120 kn, skroz očuvane, skoro kao nove...pa sad ne kontam, pravo me bude strah skuplje stvari kupit jer d često sam čula: A šta bi vi za takve novce, a to mrzziiimm. Reci realno stanje,a nemoj procjnjivat što je za kakve novce sam od sebe i što kome valja ili ne..
2015 04 08
Ja sam isto zakljucila da kad trebam nesto kupiti, najbolje je pogledati na krpicama prvo. Cesto odem po gradu s ciljem da nesto nadem, ali niti ima dovoljno izbora a tuniku koju u gradu u nekom ducanu platim 179 kn (npr u berskhe, sto i nije neka kvaliteta) ovdje mozes proci za tri puta jeftinije, jer se neko zeznuo i u zaru i brzini kupio nesto sto mu se bas i ne svida kad dode kuci, pa sada novo ovdje prodaje cisto da se rijesi. (iz vlastitog iskustva). A sto se tice same teme, tj pretjerivanja s cijenama; ako netko prodaje neke stvari kao sto su vjencanice ili maturalne haljine koje su masno platili, snize ih u pola; ali to je i dalje visoka cijena, zasto ne... naci ce se kupac, netko bi to a nemoze platiti punu cijenu tog artikla kao sto je u ducanu. Uostalom za takve stvari, kao i skuplje cipele preferiram primopredaju, da nebi ispalo da dobijem nesto skroz deseto. :)
2015 04 09
Ma ovdje su može naći super stvari po još superijim cijenama..i to je to [:poljubac]
2015 04 09
Potpisujem, ima puno super cura i možeš super kupiti za povoljnu cijenu, a i riješiti se onoga što ti zauzima mjesto. Ali... htjela bi čuti mišljenje o jednoj stvari koja mene muči - naime dogodilo mi se već da netko kupi od mene i kasnije te svari osvanu ponovno u prodaji (nemam ništa protiv toga, kupila ja more "krivih" stvari i u dućanu, a bome i na MK da se ne prodaju dalje ) ali stvari osvanu po nekoliko puta višoj cijeni od one po kojoj sam ih ja prodala, a ono što me još više iznervira da osvanu kao "potpuno nove, kupljene po toj i toj cijeni u tom i tom dućanu.."- znači čista laž....jer su nošene (pa znam kad sam ih JA nosila [:hihot] ) i koliko god se trudila biti cool to me uvijek izbaci iz takta... [:boji]
2015 04 09
ja sam pala u komu kad sam prvi put vidjela da se moja stvar prodaje dalje iako za istu cijenu, baš sam blesava bila [:kesi] razlozi za daljnju prodaju očito mogu biti razni, prodavala sam ali i poklanjala stvari kojima sam bila razočarana, stvari koje su mi bile male, koje su super ali mi ne stoje, stvari koje sam zamijenila kao nadopunu do cijene mojih stvari a za koje sam zaključila da mi ne trebaju i tako ............ mislim ako netko vidi da se ista stvar prodaje može postaviti upit odakle je, za većinu stvari iako ne za sve sjećam se gdje su kupljene [:smijesi] što se tiče lažnog oglašavanja, ono je lažno pa bi ga trebalo nekako prijaviti [:vrti] najskuplja pojedinačna stvar koju sam prodala Roberta Gandolfi torba sa računom, nenošena za 1500 kn ( plaćena nešto preko 4.500,00 kn ) najskuplja pojedinačna stvar koju sam kupila je Prada torba stara 8 godina za 750 kn, najveću prodaju ostvarila sam za dizajnerski nakit 4200,00 kn [:smijesi]
2015 04 09
Ja nemam ništa protiv da se dalje prodaju stvari ako nekom ne pašu, više nisu moje..ali nemam visoko mišljenje o onima koji ničim izazvani lažu na te artikle. ja većinom čak i napišem, kupljeno ovdje, al mi ne paše, a nekad i ne..A hoće cijena biti ista, malo manja il malo veća to ovisi o nizu faktora, samo sigurn nikog neću ići varat ili stavljat 5 puta veće cijene.....
2015 04 09
Ma, nemam ja ništa protiv prodavanja dalje... naravno da se svi zeznemo...pogotovo ako je kupnja bila na neviđeno /iako sam ja puno toga što mi ne odgovara kupila pri punoj pameti i zdravim očima u dućanu/... čak niti da se cijena nešto podigne .. primjerice nadoknadi trošak poštarine ili sl... ali novo, nenošeno, kupljeno tu i tu... mislim, stvarno.... A ja sam prema Vašim ciframa mala beba [:hihot] sve se vrti ispod tisuću kuna [:hihot]
2015 04 09
1 2 ... 73 74 75 76 77 78 79 ... 148