Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

uzas, te louboutinke ne bih uzela ni da su djaba ;)
2015 04 28
ima ko hoce, ima ko nece [:kesi]
2015 04 28
malcice si ih razgazila..
2015 04 28
[:hihot]
2015 04 28
o jebenti.... jel ovo stvarno vridi 2200 [:sokiran] bemu misa maloga.. ja bi za te pare kupila u outletu stikli ravno 44komada sandala i stikli [:smije]
2015 05 01
Pridružit ću se ovoj temi. Evo više od 2 sata tražim crnu ili ljubičatu čipkanu a i nemora biti dugu svečanu haljinu. [:pospan] Cijene su stvarno kod pojedinih pretjerane. Obući ću ju jednu noć u svatove i vjerujem poslije će mi stajat u ormaru. [:pospan]
2015 05 01
a što kad je obrnuto kad za super skupu stvar ne možete postići pristojnu cijenu [:jezik] recimo za markirane hlače plaćene preko 2.500,00 kn ne možete dobiti 150,00 kunića za nikad nošenu torbu plaćenu 4500,00 kn sa računom dobijete 1.500,00 na krpicama pa ste sretni [:smije] [:smije] nemojte me samo slati na ebay malo sam prestara za to [:hihot] [:hihot] eh svaka medalja ima dvije strane, zar ne?
2015 05 01
to ja cijelo vrijeme govorim. ovdje se stvar koja u ducanu kosta 5000 kuna moze dobiti za 1500. i onda ce netko reci za tih 1500 da je pretjerivanje. wtf?
2015 05 01
Kad govorimo o tim "skupim" stvarima onda se uglavnom komentira stanje..jer se hoće doslovno iznošno i niti za kantu prodati za recimo trećinu cijene jer je marka...al isto kao i najskuplji aparat ak je puknut ne valaj ništa..bolje katodna tv koja radi nego najnoviji Lcd koji ne radi i nemre se popravit..E TO
2015 05 01
znam jazmal [:smijesi] ali ne radi se o tome, zar ne? radi se o "markama", kupiš shit koji izgleda dobro za 80 kn par puta ga nosiš, opreš, prodaš ovdje za 50 kn pa si sretan, a kupci kad dobiju robicu, padnu u nesvijest i kažu ne vrijedi toliko ne pričam o lažnjacima koji se kupuju u Bosni ili tko zna gdje, ne pričam o stvarima koje su na ebayu turbo jeftine a ovdje se prodaju 5 puta skuplje ovo nije epopeja markiranoj odjeći već kvalitetnoj [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 01
Majalike, kužim, tebe se sjećam jer si imala prekrasnu haljinu crnu dugačku i neke cipele za koje mislim da sam i postavila neki upit i vidiš umjesto da to kupim od tebe ja sam otišla u trgovinu i kupila gležnjače za svadbu, na sniženju za 1300 kn, broj manje od mog, osjećala sam se kao sirena na kopnu, 10 dana nakon toga nisam imala osjet u malom prstu [:znoji] [:znoji] a mogla sam to sve kupiti o tebe [:smijesi] hebeš sve [:kesi]
2015 05 01
Ajoj cloude, znam, na svadbi se svi prelome ...tipično..A haljina je stvarno bila supe.otišla jednoj curki za scenske nastupe, poslala mi sliku, mrak izgledala na pozornici...btw, ja osobno isto često odem kad baš nešto tražim u duća i platim skuplje al sam sigurna da me nitko ne bude zeznuo jer ipak ima svega ovdje...od super do bljak..pa ajd kockaj za velike novce..ja preko 500 kunića ne idem, iako ni to nije baš kuna...al eto.. Zadnjih mjesec sam koma pa ni za 100 ne kupujem..ima i takvih mjeseci [:sramezljiv]
2015 05 01
ja sam koma dulje od mjesec dana, veli moj brat da sam stan mogla kupiti za odjeću koju sam kupovala i u pravu je, ali nema koristi od naknadne pameti [:vrti] najviše volim kad se pohvalim da sam nešto dobro prodala a on mi veli " a koliko si to platila" [:znoji] [:znoji] haljina je bila divna i mislim da bi mi bila dobra a nije ni bila skupa, posebno ne s obzirom koju sam štetu napravila kupujući po trgovinama [:sokiran] [:frustriran] ja ništa ne kupujem više dok ne svedem ormare na normalnu mjeru a onda, poharat ću krpice [:hihot] [:hihot]
2015 05 01
Ja san zatvorila pipu dok se sve rezije ne poplaćaju i ne svedu minusi na nulu.. sta se kupovalo, kupovalo se [:smije] preferiram radije na krpicama kupiti nego u trgovini... a i moran cili ormar nakrcat lavandom jer moljci su se opet počeli kotit [:frustriran] vrazju mater, gamad mala bas izgrizu odjecu npr. majca sprijeda ju izgrizu.. [:place] od cijele majce smradovi bas sprijeda naprave rupu [:frustriran]
2015 05 02
Ja mrzim moljce..i meni ormari PUCAJU, al nema mjesta ni za iglu, već neko vrijeme mi dio robe stoji na krevetu..a kad uđu moljci ajme meni...mogu se slikat, taman ionako što netko reče, što sam kupila kupila sam..finito!!!!
2015 05 02
1 2 ... 77 78 79 80 81 82 83 ... 148