Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

mda. ja isto slobodno mogu "uselit" u svoje krpice [:smije]
2015 05 02
anyway.. najskuplja stvar koju sam kupila na krpicama je bunda od nerca [:hihot]
2015 05 02
htjela sam kracu, osla u krznara, 26000 kuna. onda sam pocela listat krpice. i tak. super sam zadovoljna.
2015 05 02
ja isto uvijek pretjerujem s cijenama,tako su nekako preniske..... [:znoji] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 05 02
Cloude, ja imam apsolutno jednakog buraza [:hihot]
2015 05 03
On ima dva stana, a ja stvari za napunit dva stana [:vrti]
2015 05 03
[:smije] [:smije] [:smije] i moj ima dva stana i objektivno mogla sam i ja imati dva stana da nisam ludila i kupovala, knjige, cd, DVD-e, parfeme, odjeću, nakit, torbe, hebate [:vrti] [:vrti] završila sam tako da više stvari po ormaru nisam mogla ni slagati ni naći, nit sam više znala što imam i što s čim da nosim [:znoji] [:znoji] pa nisam ni nosila a onda sam se udebljala [:frustriran] kupila sam i iste parfeme jer od količine nisam ukapirala da već jedan takav imam, o dvostrukim cdima i filmovima da ne pričam [:place] knjige su mi po podu stajale, katastrofa a onda sam našla krpice i sad je već bolje, još uvijek imam odjeću u sve tri sobe i u plakaru u hodniku ali puno je preglednije iako još uvijek ne znam gdje je nešto što želim obći ili prodati, pa tražim i tražim [:kesi] [:kesi] stalno nešto tražim btw prodala sam četiri sata na krpicama i kupila pet novih, jednog još uvijek ne mogu naći [:sokiran] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 03
Ma, hajde sure moje [:hihot] .... jel nije ipak ljepše izaći sa vrećicom (-ama) u kojoj lupetaju kutijice s nekim fency šmensi novim cipelicama... ili na ebayu kliknuti Buy it now pa živjeti u iščekivanju paketića ko kutije čokolaca [:hihot] . Bojim se da je to jače od nas... i naravno lijepo je imati i neki izlazni peron i zbog reda i zbog financija, makar poklanjale ili da se dio profućkanog novca reciklira... ali, priznajte opet se budemo vratile starim navadama [:sramezljiv] . Što kažeš cloude 4 van, ali zato 5 unutra [:zaljubljen] . Meni je najbolji privremeni lijek krenuti sama kopati po svojim ormarima jer kad vidim to čudo stvari uhvati me muka, ali znam da ću se opet kad prođem po gradu ili sjednem na net zalijepiti za nešto ...jer takvo baš nemam, ili baš je sad super povoljno pa se isplati i sl.
2015 05 03
Claude... neki dan sam skoro (prvi put) morala curi koje je na krpicama htjela nešto kupiti javiti da joj nažalost nisam u mogućnosti prodati jer naprosto navedenu stvar ne mogu pronaći [:hihot] [:hihot]... i onda se ipak stvorila u jednoj od vreća gdje sam strpala (otpisane) stvari koje su za prodaju,a na koju sam skrooz zaboravila....
2015 05 03
ha, nekako sumnjam u to s obzirom da sam vratila kartice pa nema više ludiranja [:kesi] [:kesi] prodala četiri sata koja nisam nosila kupila pet a ne nosim satove, možda stavim koji par puta godišnje i to je sve ali jako volim satove [:zaljubljen] [:zaljubljen] , super su na drugima očigledno [:smije] [:smije] [:smije] to se i meni svako malo događa, onda moram povaditi ormare u tri sobe dok ne nađem pa ostavim hrpetinu stvari vani, pa to onda opet slažem, čista fizička šljaka [:znoji] [:znoji] , umori se čovjek [:jezik] [:jezik]
2015 05 03
[:jezik] Možeš uštediti na teretani barem. Pametno za kartice, ja se na taj potez spremam već duže, ali nemam tri čiste... Ja se trudim kontrolirati tako da kupujem samo na sniženjima ili u outletu, tu i tamo si nešto piknem na krpicama ili e bayu, a gledam da pričekam da se nešto proda pa barem po volumenu ulaz nije previše veći nego izlaz... Ne mogu se baš pohvaliti sa samokontrolom, jer mogu biti super tjedan-dva-tri i onda me uhvati neka depra, pms ili šta ja znam... i u sat-dva ode trud u vjetar...ja isto volim satove i nosim sat stalno... ali ispalo je da nosim 99% vremena samo taj jedan... a isto onda ovi ostali samo stoje i skupljaju prašinu... i kad se možda sjetim skužim da je baterija crkla..
2015 05 03
Za mene riječ samokontrola nema nikakvo značenje [:place] zato nisam ja za kartice [:smijesi] ja sam svu štetu koju sam napravila napravila u Centru, nakon posla i vikendom, sve što imam je iz nekoliko trgovina u Centru [:smije] [:smije] [:smije] u rasponu Jurišićeva - Britanac, Gundulićeva - Kaptol centar [:jezik] [:jezik] to mi je bila valjda neka terapija, pa sad bolje je biti na normabelima, jeftiniji su [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 03
Centar izbjegavam [:hihot] . Srećom radim na drugoj strani grada i rijetko moram ići... trudim se izbjegavati i određene dućane gdje me poznaju i gdje su prodavačice (pre) uvjerljive i znam da ću ako uđem sigurno izaći punih ruku... a, opet mislim... to je onaj zli vražićak... ne pijem, ne pušim, ne kockam, ne vozim dobar auto, nemam niti bogzna kakav mobitel... sama rintam po kući i pišem s djecom zadaće... na putovanja idemo stvarno rijetko... a šta mi onda ostaje ako si ne mogu kupit ni vražje cipele [:place] [:place]
2015 05 03
ja radim u Centru [:kesi] pa ih ne mogu nikako zaobići, inače sve me prodavačice znaju i baš mi lijepo iskombiniraju i ono što nisam mislila kupiti a dobijem i popust, 5%, bolje išta nego ništa a tu i tamo davale su mi i poklončiće [:kesi]
2015 05 03
ja na srecu vise nemam vremena za shopping. osim ovdje [:hihot]
2015 05 06
1 2 ... 78 79 80 81 82 83 84 ... 148