Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Whaaaat? Lost me there [:hihot]
2015 05 29
hej nemoj tako [:kesi] ja sam jednom ušla u neki SH u Ilici, gledala cipele, no to je bilo iskustvo [:hihot] [:hihot] stare su barem 30 godina a modeli?? tko zna? kažu da je moda ciklična [:smije] [:smije] a sad sam se slagala bila sam i u Martićevoj, gledala bunde, na nekoliko mjesta probušena bunda o vučjeg krzna 400 kn [:sokiran] [:hihot] [:hihot] btw u Maksimirskoj postoji neki SH sa brendiranom robicom, izlog izgleda primamljivo ali cijene su high, treba platiti zakupninu, pdv, doprinos za šume i sl. pa su krpice puno isplativije [:zaljubljen]e
2015 05 29
Iskreno ništa me ne čudi..čak mogu reći da sam vidjela da se i takvi izrazito skupi artikli kupuju prije nego neki prosječni..kako ja volim reći za svoje cijene obzirom na kvalitetu i očuvanost robe.. Idu ili ti skupi ili oni 5 kuna s poštarinom [:hihot]
2015 05 29
ljudska psiha je ČUDO (VIŠTE) [:smije]
2015 05 29
SH- second hand, bar sam ja na to mislila [:hihot]
2015 05 30
Svaka čast prodavačicama ovdje koje realno cijene svoju robu, nemam ništa protiv. Ako se radi o kvalitetnim materijalima, izvedbi itd. logično mi je dati realnu cijenu no ovih pretjerivanja je stvarno previše [:vrti] Stardust narukvica na Swarovski dućanu 79$ na krpicama 250 (aka original) na aliju cca do 3 $. Ko tu koga ?!
2015 05 31
svarovski je obicno staklo, nikad necu razumjeti ljude koji kupuju taj nakit. ajde one figurice su mi jos fora, ali nakit [:vrti]
2015 05 31
DEFINITVNO SE SLAŽEM SA PRETJERIVANJEM CIJENA ,PO MENI ROBA ČIM IZAĐE IZ TRGOVINE VEČ GUBI CIJENU U SVIM STVARIMA ,ONDA PIŠU KAKO IM DUGO STOJI U ORMARU I PONUDIŠ CIJENU KOJA JE PA MAKA PT-GRATIS ,JE SVI SMO TU DA SI SITNO ZARADIMO I RJEŠIMO SVOJIH STVARI [:smijesi]
2015 06 05
Pokretacica teme se zali na visoke cijene luksuzne robe. Medjutim za luksuznu robu, novu, ne mozes dobiti vise od 1/3 cijene. E sad ako to znaci da je cijena na mk nekoliko tisuca kuna, i dalje je nova i dalje ide za 1/3 cijene koja je placena. Isto tako pokretacica kaze da bi, da ima love, osla u ducan. Totalno bez veze, i ljudi koji imaju love vole dobar deal. Osobno Za noseni luksuz ne trazim vise od 20% cijene koju sam platila. Pa tako pradice koje sam platila 300 dolara idu za 400ak kuna. Skupo? Nosene zara sandale se nude za 300-400 kuna. E TO je skupo.
2015 06 06
jbg neke stvari stvarno app
2015 06 06
Ne razumijem tu pomamu za Chanel i inim "brendiranim" torbicama po 600 kn koje tu vrište u oglasima i ostalim bjesnoćama. Moraš fkt bit balvan da za umjetnu kožu upitne kvalitete daš tolike novce jer eto ima na kopči logo ili gdje već da se može pokazati da imaš Šnel [:smije] Kao što je i navedeno, čim roba izađe van, vrijednost pada ali pojedini članovi brste pare na budalicama koje pojma nemaju o kvaliteti nego bitno da se vidi marka pa taman ju dobro debelo preplatili. Preporučam da si pročitaju zanimljivu knjigu Diane Thomas DELUXE: Kako je luksuz izgubio sjaj . Lijepo je žena secirala tu pojavu koju susrećemo na stranici.
2015 06 07
Mislim da se kod ove maskare radi o greški, da treba pisati 30*kn jer su joj sve ostale maskare koje prodaje 30kn. :)
2015 06 09
na ovu temu mogu samo reći : BLJAK !! gadi mi se ta pohlepa, pa ako je nešto nošeno, ne vrijedi više od 30 kuna i gotovo. a da ne spominjem satove (kopije MK) koje prodaju po 250 kuna. prvi princess butique, toliko hvaljen, a znam koliko vrijede ti satovi... grozno, jadni ljudi što na to padaju. [:tuzan]
2015 06 16
A ne znam bas da sve jednom noseno vrijedi 30 kuna. Sigurno ne bih pustila moju luellu od pitona, placenu 8000 kuna (snizeno sa 14) nosenu jednom, dala za 30 kuna. Kaj god tko mislio o tome..
2015 06 18
No dobro, nju niti ne prodajem, just sayin'
2015 06 18
1 2 ... 80 81 82 83 84 85 86 ... 148