Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

"DOMAĆI MELEM".BEZ DEKLARACIJE,A TO KAJ PIŠE PISALO I NA PLOTU SWOZIE.A ONDA DRUGE PROZIVA.SVAŠTA.
2015 07 12
pa gledala sam, nemaš ništa specifično, koja točno ulja, koje aktivne tvari, 50 ml, 99 kn pretjerivanje Hodaš za mnom i očito se prepoznaješ, nije u meni problem, ja ne hodam za tobom... [:smijesi]
2015 07 12
trolatak, hvala na reklami, samo daj [:poljubac] moj melem ima OPŠIRNU deklaraciju, što se može vidjeti na mojoj stranici 30 ml - 30 kn
2015 07 12
Baš tako,trolatak [:smijesi] Swoozie, pogledaj SLIKE mojih proizvoda, na njima je vidljiv sastav [:pospan] Bahata i nepristojna , cccc....
2015 07 12
GDJE?SVAKO MOŽE NAPISAT ŠTA ŽELI ,ODAKLE JE PORIJEKLO(DM ,MILER,BIPA?)ZA ULJA.PRIRODNA KOZMETIKA NEMA DUGI ROK TRAJANJA GDJE TO PIŠE.KOJU VRSTU PČELINJEG VOSKA KORISTIŠ ITD ITD...
2015 07 12
oh, posao na veliko radiš ovdje, nije li to protupropisno? joj tak me strah tih trolova, čudo jedno [:hihot]
2015 07 12
GITA,NEMOJ SE PREVIŠE ZAMARAT ,,SVAKI DAN NOVA PAMETNJAKOVIĆKA. [:smijesi] SWOZIE FRENDICA TI SE BAVI IZRADOM PRIRODNE KOZMETIKE,A NEZNAŠ NI KAJ JE ZAVRŠILA,BAŠ SI NEKA FRENDICA.
2015 07 12
AKO JE PROTUPROPISNO HVATATI PREVARANTICE ONDA RADIM DA. A VIDIMI TI PRODAJEŠ NEDOZVOLJENE ARTIKLE.
2015 07 12
ne, to tvoja frendica Gitadevi prodaje [:hihot] i to očito naveliko
2015 07 12
(zjev)
2015 07 12
HM ,,DA KAK SE ONO KAŽE RUGALA SE SOVA SJENICI?NASTAVI AKO ZNAŠ. VIDIM NOVA SI I BALAVA NO BILO BI TI PAMETNO PROČITATI PRAVILA PA ĆE TI NEKE STVARI BITI JASNIJE.
2015 07 12
hajde ja sam nova i balava, nelogičan si trolatak oni su tu već dugo pa se ne pridržavaju pravila, očito tvoj policijski posao baš ne drži vodu hihot
2015 07 12
Za razliku od nekih, ja imam prijavljen obrt i sve potrebne dozvole i rješenja za prodaju onoga što prodajem. Swoozie, samo nastavi lajati na Mjesec, to će ga sigurno uzdrmati [:pospan]
2015 07 13
Smatram da što se rukotvorina i handmade stvari tiče - svatko može odrediti svoju cijenu. Zašto? Jer je to nečije kreativno ili intelektualno vlasništvo, jer cijeniš svoje vrijeme, trud, rad i uložen novac. Ja nemam problem s tim i ako sam zadovoljnija s kremom od 100 kn, a ne 30 ili obrnuto - kupovat ću to što mi je bolje, a ne ono što košta manje ili više. Cure koje se bave bilo čime samo naprijed i ne dajte se smesti, a bome ni svađati. To ne pomaže nikome, pogotovo jer bi si trebale međusobno pomagati i podržavati. I tu na krpicama svatko može odrediti svoju cijenu, ali...., smisao ovog portala je, barem ja to tako gledam, ne zaraditi i obogatiti se, već povratiti barem dio uloženog novca za nešto krivo kupljeno. Ne uvaljivati svoji iznošenu odjeću pod "etiketom' malo nošeno i slično. I iznošenu odjeća će naći svoga kupca, samo što nitko iskreno više ne navodi pravo stanje stvari. Nadalje, ovdje se prodaju ebay pi.....je za tri puta više nego što je naručeno na ebayu i inim stranicama za puno manju cijenu. Prije aam tu i tamo nešto kupila ili zamjenila na krpicama, ali sada jako rijetko, gotovo uopće ne kupujem, jer bolje prolazim na sniženjima. Svaki dan naletim na besramno visoke cijene cipela iz Roberta, nakita s ebaya i haljina s Borongaja. Zbog tih nekih 'neurednih' i nerealnih situacija MK su postale leglo raznoraznih pošasti i prevaranata. Inače pratim i nekoliko američkih takvih siteova (poshmark) - i ne, ne može ekipa iz RH prodavati tamo,i bolje, jer bi vjerojatno i to razje..... - i oni to imaju puno bolje riješeno, i pravila, restrikcije, shipping labels i slično. Tu ništa nije riješeno. Osim toga u EU, a i u USA se prodaja fake-ova kažnjava, a ovdje su cijene istih kao originali u outletima, ali i to je ok, jer će Hrvatice okačit na sebe bilo koje sra... samo da je 'brand'. Bez uvrede bilo kome, ali utuvite si u glavu - od krpica se nećete obogatiti ma koliku cijenu imale. Uffffff evo ispuhala sam se [:znoji]
2015 07 14
valeera,u potpunosti se slažem s tobom. [:kesi]
2015 07 14
1 2 ... 84 85 86 87 88 89 90 ... 148