Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Slazem se, i bas zbog toga stave cijenu prilblizno onoj u ducanu ili max pola jeftiniju, a na snizenju se prodaju po jos manjoj
2015 09 24
Pozz, nova sam ovdje i moram i ja dodati da ima svasta na krpicama, nije mi bas logicno da se pola stvari vise isplati kupiti u ducanu kad ukljucis postarinu, a i uvijek su nekakve akcije po centrima,pogotovo tenisice i kozmetika.a da ne govorim kupnja na ebayu pa prodaja po 10 puta vecoj cijeni! pa većina ljudi zna za ebay i to je bas bezobrazno..aj da narucuje u tuđe ime pa uzme malu proviziju od 10ak kn,ok, ja vecinu nakita imam s ebaya i kad vidim da sam ja platila 2$ s postarinom, a netko prodaje za 70+pt alegiju dobijem [:tuzan]
2015 09 24
navikni se, to je normalno ovdje :) cak napisu za stvari sa ebaya da su zarine i nabiju cijenu od 200 kn, a placeno je 10 $
2015 09 24
Jep. A ti nisi seljanka kad za majice s Vogue i i Chanel napišeš da je dizajnerska [:pospan] [:pospan] [:pospan] .
2015 10 05
[:smije] [:smije] [:smije] Da se ne spominje neseljačko etiketiranje drugih korisnica seljankama, retardiranim glupačama.... Kad nađem prodavačicu s previsokim cijenama zaobiđem je i tražim drugu, ali od ovakvih ne mo'š pobjeći [:znoji]
2015 10 05
jao, nado bas ti fala na linku. idem se odmah javiti marjancici, da bocnem boba marlija. [:poljubac] "Nada23 : ne možeš to radit, ne možeš bit imbecilna glupača! pa nije nitko retardiran!! ajme kako bih im zabranila pristup ovoj stranici, a tim curama koje kupuju od njih odvalit šamar da se opamete! boji kako sam ljuta! seljanke!" ne znam koliko je pametno ovako se izrazavati, dok ti ormar obiluje predmetima nabavljenim po dolar sa slanjem u cijeni cija cijena je kod tebe naglo skocila na deset i vise dolara. po komadu. bez dostave u cijeni. [:sramezljiv]
2015 10 05
A stvarno je torba za smeće, bar po mom mišljenju, nije pukla ručka a torba super stanja već ajme meni.....
2015 10 05
Torba je odvratna i povraća mi se od pogleda na nju......užas..... [:ljut] [:ljut]
2015 10 05
Je, al ona ju je platila 1400kn.... Zašto ljudi ne shvaćaju da, bez obzira koliko smo nešto platili, jednostavno dođe vrijeme za bacit, a ne prodavat? [:tuzan] Nado, nado, nisi dobro promislila prije nego si post napisala... Prvo počisti kod sebe [:vrti]
2015 10 05
strpite se, uskoro ce u prodaju iskoristene pelene. cijenu ce definirati cijena istovarena na kasi [:smije]
2015 10 05
ovako....tabakera je dobivena na poklon..nisam znala po koliko se prodaje pa sam "bubnula" cijenu(moja greška,trebala sam prije provjeriti!)..ALI...već kad znaš realnu cijenu..zašto mi se nisi obratila u inbox na normalan i kulturan način?..i ukazala na to??....a ne na skroz bahat i bezobrazan način(oprosti curko,ali ovo u lokalnom mix shopu košta ravne 24kn.nisi normalna.lp)?????...već kad imaš vremena i volje ukazivati mi na moje greške,mogla si to učiniti sa dobrom namjerom...zašto?..jer da si mi se na takav način obratila bi sigurno promjenila cijenu!!!...zašto?..zato jer nisam ovdje da varam,zarađujem...a najbitnije ne smatram nikoga ovdje retardiranim..pogotovo ne cure sa kojima sam surađivala!!!!(sve su kulturne,pametne i normalne cure!!!...)....i ovo objašnjenje sam radi njih napisala.....jer tebi,koja si me nazvala imbecilnom glupačom na temelju cijene artikla...nemam..i ne želim se objašnjavat...lijep pozdrav i tebi....
2015 10 05
marijana, zapali i opusti se [:poljubac] [:smije] proseci mojim ormarom, ovoono [:smije] ps - ne zelis dozivjeti to obracanje u inboks. vjeruj mi. [:smije]
2015 10 05
ma opuštana sam cipka [:zaljubljen] ....samo ne razumijem čemu vrijeđanje??...jel moglo na normalan način?..je!!.....napisati mi u inbox da nisam normalna?????....
2015 10 05
I onda bi ona 'nekima zabranila pristup na ovu stranicu', a drugima odvalila šamar. Načuditi se ne mogu [:sokiran]
2015 10 05
marijana, ide ta po inboksima. pazi sto si zelis [:smije] i to u pauzama izmedju nabavki majica po 10kn koje preprodaje za 65. ko o cemu..
2015 10 05
1 2 ... 88 89 90 91 92 93 94 ... 148