Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Evo mene nervira ovo...vidim uducanu nesto,i istina nemam bas puno para za priustit si nekaj jer puno potrosim na bolesnu kcerku,terapije,prijevoz,ovo,ono. I mislim si,ajd utipkam,mozda nadjem rabljeno u krpicama koje bi trebalo biti jeftinije. I evo,vidjela prosli tjedan adidas visoke cipele u outlet trgovini za 290kn (da sram me reci,ne mogu si to priustit) al jos vise bi trebalo bit sram curu koja je rabljene stavila za 300kuna. Pa jel to normalno. Isto tako,zivcira me,naglasi se da je noseno,ocuvano al cijena manja za 10,15kn od one po kojoj je proizvod kupljen. Stvarno neki pretjeruju s cijenama...
2015 11 27
ma ništa čudno, ja sam danas naletila na oglas, prodaje žutu kožnu jaknu sa dvije rupe na leđima i zbog toga je cijena 200,00 kn ?!?!?! ha....wtf
2015 11 27
IvanaPlank, ja ću radije dati 100 kn za x-nation majicu iz kolekcije od prije pet godina (koja možda uopće nije nošena) nego istu tu lovu za ovogodišnju 'kolekciju' s e-baya i li nekih trenutno popularnih dućana sa žnj kvalitetom robe, oprosti.
2015 11 27
plank ko da prodaje stvari proizvedene unazad maksimalno godinu dana. kad ono.
2015 11 27
E ali x nation je bas propao kad je prebacio proizvodnju u kinu..pa sad ovisi i koje to kvalitete
2015 11 27
Navratite kod mene,ja ne pretjerujem :D poklanjam uz svaku kupnju,a u lotove je postarina vec ukljucena. Ima raznih velicina s,m,l jer variram s kilazom ko kredit u svicarcima.
2015 11 30
Imam dosta stvari iz X-nation-a i izgledaju bolje nego iz ovih popularnih high street dućana koje su novije.Tak,da...sve je relativno.
2015 11 30
ja imam nekih x nation komada, mislim one koje sama nosim i moram priznat da su mi super kvalitetne..a ne sjećam se da je cijena baš bila malena..možda su imali super rasporodaje al ja očito nisam na te naletila..
2015 11 30
ah priča x nationa. Imali su oni par dobrih i ne promašenih kolekcija (koje i nisu baš bile jeftine) ali su imali i brate dragi ružnih stvari. Evo povlačim paralelu X nationa i Marks&Spencera koji se zatvara krajem godine i seli iz Hrvatske. Sad će objaviti u 12 mjesecu sniženja po 50-70% pa onda u bescjenje i za očekivati je cijeli siječanj, veljaču, ožujak a i slijedećih par godina hrpu Marks&Spencera po urnebesnim cijenama
2015 12 01
jeli to radeno sa salvetama? sta to nije staro staklo + marama...to nikako nebi platila vise od 15-20kn
2015 12 03
Da Sepina,mislim da je to rađeno salvetama na staklenci, ni ja ne bih platila više od 15-20 kn,zato sam ostala šokirana cijenom,ne da je pretjerala nego strašno,za onaj drugi je stavila 200 kuna,ja sam u šoku a iskreno sam viđala puno puno bolje ručne radove od cura sa krpica, a za ostale artikle da ne pričam koje su joj cijene,strašno,nadam se da nitko neće nasjesti
2015 12 03
ja sam se nadala za one ukrase za bor da ima bas 10tak komada...jer ono moras potrosit 1000kn da bi nakitila bor malo
2015 12 03
ajme meni pa kaj je napravila iz cipela?
2015 12 04
maJa, a evo uništila cipele,,1000kn i 7 ero njih se sviđe,,,pa tko je tu lud????
2015 12 04
pa kako je uspjela?
2015 12 04
1 2 ... 92 93 94 95 96 97 98 ... 148