Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Bitno da prodaje malo nošene , očuvane i mirišljave stvari. Ovo je stvarno pravi dokaz...užas... I dobro ti jacica veliš......ko tu koga ....i tko je tu...hm
2015 12 04
isuse meni se povraća od pogleda na ove louboutin štikle :zbljuv:
2015 12 04
Bile su i prije par mjeseci jedne loubutinke u takvom stanju jos skuplje, navodno vrijede svake lipe, samo im se jako brzo izlize dzon :D :D :D Ne bi ih kupila ni da su za kunu, za toliku lovu kupis odlicne stikle koje nosis godinama.
2015 12 04
I prodane su, vjerovala ili ne :P
2015 12 05
Pametni znaju čemu služi pojas... pardon,Google :) Uglavnom se za sve može pretražiti koliko u stvari košta novo...
2015 12 06
Cura iznad na linku je potencijalna prevarantica i naručuje artikle koje lako moguće nikad nećete vidjeti :/
2015 12 06
Ova sa lučicama ga stvarno stvarno pretjera...zalijepila malo salvete na staru staklenku i 150 kn??????????????stvarno ne kužim svega mi..
2015 12 07
Ja sam tako nasjela na njuskalu na jedne stikle. Znaci zenska je trazila 250 kn za njih, a moja necakinja ih je vidjela i navalila da ih hoce za rodjendan. Ja naravno dogovorila sve, i kupila ih a ono na kraju stikle na kojima je cijena 179 kn i sto je najbolje dvije lijeve su. Poludjela sam, kada sam pokusla doci do zenske sve je pobrisala i nestala s lica zemlje.
2015 12 07
To s cijenama je posebna priča !!!! Curka napiše: prilika: "samo" 2.000 kn za čizme npr....... Kaj god, pa kupit ču ih tucet za te novčeke i kakve god kvalitete bile trajat će garantirano od tih jednih jedinih koje po definiciji ni ne mogu pasati na sve odjevnne kombinacije. Ima nas koji držimo do stila a ne do nekog glupog isfuravanja marki. Uostalom, mene ni jedna kuća ne plaća da im nosim reklamu - tako ja gledam na to. Drugi je međutim problem češći koji svi koji se koristimo netom manje ili više uočavamo. Bude popust u Stil-obući ili Top modi za nekih 59 ili 79 kn kupe obuću pa ih ovdje prodaju za 200-njak kuna. "Drznula" sam se i jednoj članici rekla da to baš i nije lijepo i da bi mogla malo korigirati cijenu jer (kao) možda ne zna da je pretjerala. Oprala me kao da se nisam mjesec dana kupala....... Od kako se usuđujem uopće joj se obraćati do toga da nemam humanosti u sebi???? Hmm a ja mislila da sam se baš zato i obratila, eto učimo dok smo živi. Inače pročitala sam gore, kad bi netko kupovao cipke od 2-4.000,oo kn pretpostavka je da ih ne bi tražio na krpicama gdje ih ne može prethodno isprobati npr, a znamo da se odjevni predmeti (svih vrsta) ipak radije isprobaju prije kupnje. Osobno volim ovdje kupovati, prvo zbog cijena, ( mogu više kupiti za iste novce nego u dućanu pa imam više stvari) drugo jer ne marim za marke i idu mi na živce iskreno, i na kraju jer znam da time nekome i pomažem bilo oslobađanjem ormara bilo popunjavanjem kućnog budžeta.
2015 12 08
I ja se čudim nekim curama koje nabijaju cijenu kao u dućanu, pa radije si tamo kupit takvu istu stvar mogu za te iste novce a znam da je novo, ovako i piše recimo da je novo ali kako to znati sa sigurnošću
2015 12 11
Liki76 , ako nemaš Mango blizu,ima ih i na web shopu ili možeš nekog pitati da ti kupi pa mu daš 10 kuna za kavu nego ovako 70 kuna i još 15 kuna za tisak ;)
2015 12 12
> Vjestica777: > Eto to je ukratko :))) sigurna sam da ima još puno cura koje se samnom slažu. [:poljubac] svima! Slazem se i ja.Ne znam kog vraga rade na ovoj stranici te koje prodaju torbe i kapute za par tisuca kn?
2015 12 14
A zasto ne bi bile? Ne zove se stranica sirotinjskekrpice ni jeftinekrpice.
2015 12 16
ja, recimo ne bih ekonomik vodurinu uzela ni na poklon. kamoli ju platila. znaci li to da je, i da kosta kunu, precijenjena? na stranu cinjenica da ovo nije stranica namijenjena preprodaji.
2015 12 16
stvarno ima svega na ovim krpicama
2015 12 19
1 2 ... 93 94 95 96 97 98 99 ... 148