Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ma da, rasprodaja u Aldu??? Odoh bacit oko..Al ruku na srce, mislim da nije u redu prozivat cure kad u nekom dućanu dođe rasprodaja, pa svakom se dogodilo da mu nešto zapne za oko i kupi, a kasnije bude na 50-60%, i šta sada. Doduše često već ne bude brojeva i sl, ali mislim da nije u redu tako gledat na stvari..a da ne govorim da ja prva ne pratim kada je gdje rasprodaja i kolika, to bi bio biznis da me netko plaća da to pratim koliko dućana ima
2016 02 04
OOoo i ja ću danas u Aldo, možda nađem nešto :P . A ove koje stavljaju masne cijene u Mojim krpicama treba bojkotirati!
2016 02 04
Uđi obavezno jednom, zna se naći lijepih i modernih jeftilena (o trajanju istih neću sada, to je neka druga tema :D ) Jučer sam baš bila i gledala baš ove haljine i žalila jer nemaju brojeve i za debele Kineze xD Ali imaju nekih bež jaako rastezljivih pa ću vjerovatno to uzeti ovih dana...Hm. Still thinking...:/
2016 02 06
Djevojke/ zene, molim vas posjetite moj profil. Procitajte opis i pogledajte sto nudim. Sutra dodajem jos novih artikala, cijene su stvarno jako niske.
2016 02 08
Ova huremica je stvarno overrrrrr toooooo previše mač...a jes .. btw, teško je bi tobjektivan..ja se trudim bit realna pa opet neki kažu preskupo, neki se čude kako je jeftino..koliko ljudi toliko ćudi.. Ugl Sada rasprodaja u mene 1+1..cijene stvarno ok..
2016 02 10
ja se smijem kad avidim one lidlove parfeme suddenly što su nedavno evo bili 20kn mislim da je manje od 40 u lidlu stalna cijena ovdje se prodaje za 40 plus postarina.. nemojte me j.. a lidl na svakom koraku..
2016 02 10
Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :)
2016 02 13
> Marta45: > Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :) Cure zavirite prvo u povratne. x-)
2016 02 13
Sorry al ne vidim tu nista markirano
2016 02 13
> Marta45: > Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :) Ne vjerujem u kojoj sve grupi se cure nadu reklamirat. I slazem se da cure koje imaju npr stikle od 200 kn na profilu imaju pravo imati tu cijenu iako su one mozda trebutno na -50 posto i kostaju u ducanu 150. Pa ona ih je mozda kupila prije 3 mj po punoj cijeni i sad ih samo prodaje za 100 kn manje. Tako sam i ja sa zarinom novom bundom imala slucaj da sam ju prodavala za 490 s pt a kostala me 560 a poslje bila po 350 kn i svejedno sam ju prodala jer su se sve rasprodale bile.
2016 02 14
neke stvari stvarno nisu u redu. svacega se nagledam. mislim da bi ovdje stvari trebale biti barem -50%, npr mustang hlace koje sam kupila prije 2 godine i platila 599 kuna, sad ih prodajem za 200. tako bi trebalo biti, tu smo sve da bi prodale ili da bi ustedile novac
2016 02 16
A zašto ti misliš da bi stvari trebale biti barem - 50%? Postoji li neki zakon o tome, uredba, ili barem pravilo Krpica? Svašta! Treba upozoravati na one koje kupuju za sitniš pa preprodaju za suho zlato, tj. navesti gdje bismo i mi mogle tu stvar kupiti za sitniš, a ne kod njih, precijenjenu. Ali, određivati kolika bi trebala biti cijena po kojoj neka krpičarka prodaje svoje stvari, to mi je stvarno i egoistično i bezobrazno i besmisleno.
2016 02 16
svatko ima pravo na misljenje, nije potreban zakon, uredba ni pravilo za to :) samo mislim da bi bilo nesebicno popustiti malo s cijenama. meni bi bilo zao pretjerati s cijenom, ali dobro nismo svi isti i svatko drugacije razmislja. pozdrav
2016 02 17
> AnjaKA: > svatko ima pravo na misljenje, nije potreban zakon, uredba ni pravilo za to :) samo mislim da bi bilo nesebicno popustiti malo s cijenama. meni bi bilo zao pretjerati s cijenom, ali dobro nismo svi isti i svatko drugacije razmislja. pozdrav evo ja ne bih dala 200 kn za traperice stare 2 godine.svatko ima pravo staviti cijenu koju želi. to kaj neke prodaju maxinova "cipele" od 10 kuna po 200,300 to je drugo i "lajk" zara stvari po ludim cijenama, tu žalim one koje to kupe.
2016 02 17
hahah ja snizim cijene koliko osoba trazi, tako da ni to nije fiksno. nisam ja htjela reci nista lose, boze moj. mislila sam da je forum ovdje da kazemo sto mislimo... svatko ce staviti cijenu koju zeli, tako sam i ja podijelila svoje misljenje kao i svi ovdje.
2016 02 17
1 2 ... 97 98 99 100 101 102 103 ... 148